Skocz do zawartości
THORGAL

Deltec 400i do 220l

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś może ten model odpieniacza w podobnym litrażu co w tytule?

Rozważam jego zakup ze względu na wielkość komory sumpa do której się zmieści.Jest dość wąski w porównaniu do innych modeli.Bede miał mały sumo i każdy centymetr jest ważny:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey...

Ja mam 600i w zbiorniku troszke mniejszym a cenowo o ile pamietam nie roznil sie wiele...

W 15-stu centymetrach sie zmiesci szerokoscia...

Pzdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600zl różnicy to troszkę dużo:).Tych nieplanowanych setek dodatkowych już i tak coraz wiecej się pojawia:).Ale chyba zdecyduje się na ten 400i właśnie że względu na rozmiar.Pod uwagę brałem jeszcze Twistmann interga 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deltec 400i to naprawdę super pienidło 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, THORGAL napisał:

Pod uwagę brałem jeszcze Twistmann interga 100.

W teorii powinien wystarczyć, ale przy naszych obsadach był by na granicy. ja bym szedł w następny model Twistmana, to są naprawdę wydajne pienidła, bardzo dobrze zaprojektowane, ostatnio właśnie po roku używania czyściłem go. Rozbierają się na części pierwsze, jak coś by Ci pękło albo padło, jest bezproblemowy dostęp do części. Czy to rurka na którą wlazłeś przypadkowo przy czyszczeniu, czy stojan silnika. No i gwarancja praktycznie "od ręki".

 

Fajne pienidła ma też Maxspect, aż szkoda je w szafce zamykać, na plus, wbudowane zabezpieczenie przed przelaniem, no i to są stożki, więc bardziej podatne na wszelkie niestabilności.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.