Skocz do zawartości
dale

Gdzie kupic koniki morskie w Polsce?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję od jakiegoś czasu kilku sztuk koników morskich, z rodzajów popularnych, celem odświeżenia stada i uzupełnienia, bo niestety kilka sztuk od czasu wpuszczenia odeszło na wieczną rafę (aiptasia, czy zbytnie zaufanie do boxfisha) - były to na tyle odosobnione przypadki i powód był zidentyfikowany, że mam nadzieję iż nie powtórzy się w przyszłości. No i przypuszczam że wiek koników tez miał znaczenie.

Niestety w polskich sklepach nie ma śladu po konikach, hodowli nie znam (Ihtio nie prowadzi...:( ). A jak pojawiają się oferty "na zamówienie", to cena przekracza tysiąc pln, no i jakieś mało konkretne te rozmowy - słowem, typowi janusze byznesu - chcieli by zarobić, ale nie bardzo wiedzą jak...

Jak by komuś wpadła w oko jakaś oferta bądź informacja o hodowli w Polsce, gdzie można kupić, był bym bardzo zobowiązany za pomoc.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na sklepie mają w akwarium, więc pewnie dojście też. Ale nie wiem jak u nich z wysyłaniem zwierząt, bo ja kupuje u nich w stacjonarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wysyłki to nie problem, jak bym się dogadał, można się przejechać :) A i rodzinę mam, więc ostatecznie na pkp by box podali...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już znajdziesz, daj znać, bo sam jestem ciekaw. Może się komuś ta informacja przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W akwa-marin mają 3 szt żółtych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zmieniło  w tej kwestii? Też szukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.