Skocz do zawartości
Luca197

Deltec 1000i awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Część wszystkim,

Jak w temacie posiadam odpieniacz Deltec 1000i 2 dni temu czyściłem cały odpieniacz niczego nie uszkodziłem i w dniu dzisiejszym wracam do domu i nic nie działa, odpieniacz w ogóle się nie włącza, a na kontrolerze mrugają diody 3 z lewej strony i jedną z prawej po paru sekundach zapalają się jak by w normalnym trybie wygląda to tak jak by może kontroler chciał zrestartować powiedzmy system i znowu to samo 3 diody z lewej i jedna z prawej. Po odłączeniu odpieniacza od kontrolera nic się znie zmienia normalnie mrugają diody tak samo 3 z lewej o jedna z prawej. Miał ktoś może podobny problem lub ma ktoś jakiś pomysł co z nim się dzieje. Będę wdzięczny za jakieś porady.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pompę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Raff 2020 napisał:

Sprawdź pompę

Czy wiesz jak to zrobić ?? Jak ja sprawdzić, bo nie mam pojęcia. Tak Łopato logicznie mi wyjaśnij jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz od prądu, wetknij najmniejszy palec do osi wirnika i sprawdź, czy ten się obraca, może coś wleciało i go zablokowało 

Jeśli to nie pomoże, to sprawdź, czy masz na kontrolerze przycisk z napisem „DELAY” jeśli tak, to go wciśnij (kliknij)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro od razu po powrocie z pracy tak zrobię, a co do przycisku na kontrolerze to nie kojarze takiego mam tylko przycisk aby zwiększyć lub zmniejszyć moc odpieniacza i przyciś wyłączenia go ma 10 minut po czym automatycznie sam się włącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Raff 2020 napisał:

Odłącz od prądu, wetknij najmniejszy palec do osi wirnika i sprawdź, czy ten się obraca, może coś wleciało i go zablokowało 

Jeśli to nie pomoże, to sprawdź, czy masz na kontrolerze przycisk z napisem „DELAY” jeśli tak, to go wciśnij (kliknij)

Rozłożyłem dzisiaj całkowicie ten odpieniacz jak się okazało coś wpadło do pompy nie wiem jakim cudem,ale wyjąłem przy okazji jeszcze wyczyściłem i śmiga, dziękuję za pomoc. Masz browarka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.