Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

7 minut temu, Arek77 napisał:

Ja swojego czasu miałem do  kostki 64 litry podłączonynreaktor glonowy. Włożyłem garść glonów spaghetti a po kilku miesiącach wyjąłem garść caulerpy:D

Czyściłeś  w tym czasie ? 

 

33 minuty temu, katani napisał:

Raczej nie. NIe  wiem jak caulerpy by się sprawdziły. Ale ogólnie spaghetti jest używane, bo szybko rośnie i jest łatwe w obsłudze. Nie bardzo wyobrażam sobie wyrywanie starszych listków z caulerpy.

Katani , przerabiałem i przerabiam różne glony , uwielbiam wszystkie. .

Spagetti jest najłatwiejsze w kontrolowaniu , fajnie się zbija i nie wymaga zbytnio opieki . Ale to nie znaczy , że nie mam tygodni , że wszystko inne rośnie a spagetti nie . 

L.G.

L.G.

3 minuty temu, Arek77 napisał:

Ja swojego czasu miałem do  kostki 64 litry podłączonynreaktor glonowy. Włożyłem garść glonów spaghetti a po kilku miesiącach wyjąłem garść caulerpy:D

Czyściłeś  w tym czasie ? 

 

30 minut temu, katani napisał:

Raczej nie. NIe  wiem jak caulerpy by się sprawdziły. Ale ogólnie spaghetti jest używane, bo szybko rośnie i jest łatwe w obsłudze. Nie bardzo wyobrażam sobie wyrywanie starszych listków z caulerpy.

Karani przerabiałem i przerabiam różne glony , uwielbiam wszystkie. .

Spagetti jest najłatwiejsze w kontrolowaniu , fajnie się zbija i nie wymaga zbytnio opieki . Ale to nie znaczy , że nie mam tygodni , że wszystko inne rośnie a spagetti nie . 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.