Skocz do zawartości

Historia edycji

Luca197

Luca197

11 godzin temu, katani napisał:

To znaczy, że trzymanie tego reaktora w obiegu było bez sensu. Ja obecnie wywalam wiadro glonów co miesiąc.

Ja też miałem i caulerpy i spaghetti. W systemie mieszanym nic nie wytrzymuje tempa wzrostu spaghetti. U mnie po zmianie światła w refugium spaghetti w 2 miesiące odrosło z kilku nitek leżących gdzieś bezładnie i zadusiło kompletnie caulerpę taxifolia i proliferę.

A u mnie jest odwrotny problem coś to spaghetti słabo się kręci. Minęły już prawie 2 tygodnie od kiedy je wsadziłem do reaktora, a wzrost jest raczej słaby. I zastanawiam się czy coś źle zrobiłem, a może za mało świece, a może za szybki przepływ, na razie ustawiłem najmniejszy przepływ i 10 h światło zobaczymy czy to coś pomoże. I jeszcze takie pytanie czy ten Reactor trzeba szyscic, bo zauważyłem, że ma ściankach robią się glony.

 

Luca197

Luca197

11 godzin temu, katani napisał:

To znaczy, że trzymanie tego reaktora w obiegu było bez sensu. Ja obecnie wywalam wiadro glonów co miesiąc.

Ja też miałem i caulerpy i spaghetti. W systemie mieszanym nic nie wytrzymuje tempa wzrostu spaghetti. U mnie po zmianie światła w refugium spaghetti w 2 miesiące odrosło z kilku nitek leżących gdzieś bezładnie i zadusiło kompletnie caulerpę taxifolia i proliferę.

A u mnie jest odwrotny problem coś to spaghetti słabo się kręci. Minęły już prawie 2 tygodnie od kiedy je wsadziłem do reaktora, a wzrost jest raczej słaby. I zastanawiam się czy coś źle zrobiłem, a może za mało świece, a może za szybki przepływ, na razie ustawiłem najmniejszy przepływ i 10 h światło zobaczymy czy to coś pomoże.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.