Skocz do zawartości
Andrar

Giesemann VERVVE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Mam pytanie? Ma ktos ta lampe?  Warto? Dodam ze chodzi o lmape 2 generacji no o ile sie nie mysle lampy 3 g weszly niedawno.. Poprawcie mnie jezeli sie myle

Edytowane przez Andrar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drugą generacje .  Sporo znajomych ma 1 i do niedawna myślałem , że mam najnowsza , ale się myliłem 3G jest inna . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? Jestes zadowolony? Na forach czytalem pozytywne i negatywne opinie.. Mam okazje kupic 2 serwisowane w polowie 2021 w tym wymieniane ledy.. Po seriwsie swiecily moze 2 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony , znajomi również . Ja mam narazie glony wyższe w baniaku , oni od 2 lat sps i lps . Łączenie się z lampą z poziomu aplikacji nie robi problemów , bo idzie przez Bluetooth . Ustawienia też są proste i sporo tego . U mnie swieci razem ze stellar więc ledy mam skręcone na połowę , u znajomych lecą na 80% i tam jak zabudowę akwaria się otworzy to słychać wentylatory ( korona po sufit ) . U mnie również lekko słychać wentylator , ale nie przeszkadza . Pewnie jak bym świecił całą mocą to by było już mocniej słychać , bo wcześniej vervve świeciło samo , ale ja wtedy mało w domu byłem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie wiecej na temat tych lamo nie wypowie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie w Magdeburgu i też pytałem o lampy Giesemann.

Szef zabrał mnie do piwnicy i pokazał jak wyglądają hybrydy Aurora V8, które wisiały 3 miesiące.

To była masakra. Wypalone klastry LED a pod nimi stopiony plastik który je zakrywa.

Jeśli Vervve G3 zachowuje się podobnie to lepiej tego nie dotykać. 


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | Deltec 1000i | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Arcadio napisał:

Byłem w sklepie w Magdeburgu i też pytałem o lampy Giesemann.

Szef zabrał mnie do piwnicy i pokazał jak wyglądają hybrydy Aurora V8, które wisiały 3 miesiące.

To była masakra. Wypalone klastry LED a pod nimi stopiony plastik który je zakrywa.

Jeśli Vervve G3 zachowuje się podobnie to lepiej tego nie dotykać. 

I sklep rozbierał lampę , by zobaczyć jak wygląda w środku? I na forach nie znalazłem takich problemów jak opisujesz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba było ich rozbierać. 

Wszystko było widać gołym okiem. 

Ja tylko piszę to co widziałem.  Sam chciałem kupić Vervve G3 i już nie chcę.

Na tym filmie widać te lampy nad głównym zbiornikiem. Teraz świecą tam Reef Factory L i jakieś T5.

 

 


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | Deltec 1000i | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Arcadio napisał:

Nie trzeba było ich rozbierać. 

Wszystko było widać gołym okiem. 

Ja tylko piszę to co widziałem.  Sam chciałem kupić Vervve G3 i już nie chcę.

Na tym filmie widać te lampy nad głównym zbiornikiem. Teraz świecą tam Reef Factory L i jakieś T5.

 

 

O reef factory  też dobrze się nie wypowiem , bo również bubel widziałem. O giesemann autora nic złego nie powiem , bo widzę co jakiś czas stare modele  i vervve również mają swoje wady i zalety jak każda lampa . Reef factory to nowość i zaraz potem wyszła nowa wersja . Ja z zawsze czekam na więcej opinii . 

Zapytam jutro sklep co tam było z tymi lampami i pociągnę to dalej , bo naprawdę to jest jak reklama a nie normalna wypowiedz  . 

Edytowane przez Ariel
Zapytaj (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama czego?

Piszę tylko o tym co widziałem. 

Sam chciałem Vervve G3 ponieważ cenowo wypada dość dobrze.

Niech dopracują te lampy i robią je tak jak robili HQI a będzie super. 

Edytowane przez Arcadio (wyświetl historię edycji)

Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | Deltec 1000i | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:spam: firmy.  Popatrz na niemieckich forach nie ma dużo o popolonych lampach obojętnie czy to maxspect , ati ,philips lub giesemann. A o tej co piszesz jest już kilka wzmianek . Lampy testowe , czyli te co były tylko dla firm paliły się bardzo szybko.  Sporo z nich nie wytrzymało 6 miesięcy.  Czyli niedopracowane lampy szły również do użytkownika.  Jeśli taka jest polityka firmy,  to jednak zamiast brać bo polskie , wezmę bodajże chińskie. 

Każdy może mieć swoje zdanie,  ale trzeba to jakoś poprzeć. 

Edytowane przez Ariel (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.