Skocz do zawartości

Historia edycji

KOLORPLUS

KOLORPLUS

Witam, ok, oczywiście, były testy ICP, to co nie było OK zostało poprawione. Akwarium ma 7 miesięcy, gabaryt 120x60x60, + sump 110 x 50 x .... odpieniacz duży Magus, filtr glonowy Skimz 157, kulki Maxspect plus suporax w dwóch filtrach przpływowych (tych rurkach z pompką), oświetlenie maxspect ml j165 x 2, 3 falowniki ze sterowaniem, komin po lewej, pompa obiegowa ta 7000, start był na suchej skale w sierpniu 2021. Temp 25,5. Ph - wg badania testem 8,2, wg sondy ale tej za 99 zł różnie bo te sondy się chyba do niczego nie nadają, jeśli możecie mi podpowiedzieć, mogę o to prosić :) do komp. dozownika jaka sonda jest najlepsza? Obsada dosyć spora.

2Results_35740_pl_Strona_1.jpg

KOLORPLUS

KOLORPLUS

Witam, ok, oczywiście, były testy ICP, to co nie było OK zostało poprawione. Akwarium ma 7 miesięcy, gabaryt 120x60x60, + sump 110 x 50 x .... odpieniacz duży magnus, filtr glonowy Skimz 157, kulki Maxspect plus suporax w dwóch filtrach przpływowych (tych rurkach z pompką), oświetlenie maxspect ml j165 x 2, 3 falowniki ze sterowaniem, komin po lewej, pompa obiegowa ta 7000, start był na suchej skale w sierpniu 2021. Temp 25,5. Ph - wg badania testem 8,2, wg sondy ale tej za 99 zł różnie bo te sondy się chyba do niczego nie nadają, jeśli możecie mi podpowiedzieć, mogę o to prosić :) do komp. dozownika jaka sonda jest najlepsza? Osada dosyć spora.

2Results_35740_pl_Strona_1.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.