Skocz do zawartości
a_spisak

Lampa Reef Factory S 70 W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono 

Od około miesiąca używam lampy Reef Factor S 70 W po skonfigurowaniu lampy i przejściu cyklu adaptacyjnego użytkowanie zaczęło się na dobre ;).

Mam kilka pytań dotyczących tej lampy.

1. Jednym z nich jest ciągłe przełączanie się na WIFI i tracenie zasięgu czym może to być spowodowane dostaje komunikaty na App o utracie połączenia lub braku zasilania. Proszę o pomoc w tym temacie.

2. Następnie czy ustawienie lampy na 12 h jest ok czy czas powinien być krótszy ??

Może ktoś podeśle screan jak ustawia światło intensywność świecenia wiem że są skonfigurowane tryby dobierane do rodzaju korali ,ale chciał bym zasięgnąć waszych opinii :).

Akwarium kostka 60 L 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, a_spisak napisał:

 

1. Jednym z nich jest ciągłe przełączanie się na WIFI i tracenie zasięgu czym może to być spowodowane dostaje komunikaty na App o utracie połączenia lub braku zasilania. Proszę o pomoc w tym temacie.

 

Hej, mam wersje M, i nie widzę takiego problemu. Na inne WiFi Ci się przełącza może spróbuj hard reset i konfiguracje na nowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100F92DF-3B60-4A97-AF64-53EA0EE0AEB3.png

59E8FD41-F75C-4BDA-98D3-63C2F0E5BD3F.png

Dalej tak samo się dzieje poza tym lampa wyłącza się w trakcie cyklu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj się podłączyć do sieci 2.4GHz czasami urządzenia nie do końca wspierają 5GHz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie przy reef pro L miałem tak z 2 razy że sie tak rozłączało.

Restart routera i lamp pomógł.

 

O dziwo reef flare s nie miała tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@a_spisakDaj znać jak uda Ci się zbudować sensowny profil bo po aktualizacji lampy jest 9 profili adaptacyjnych takich samych.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem u mnie z wifi byl z wszystkimi urządzeniami reeffactory przy routerze asus.

Kupiłem w necie najtanszy router z tp link i problem się skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak po resecie urządzenia oraz routera ( ale najważniejsze wyłącznie sieci 5g ) wszystko wróciło do normy aplikacja pracuje jak na razie bez zarzutu.

Od ostatniego postu ustawiłem i cały czas pracuje lampa obecnie pracuje na 30 % co tydzień dokładam po 5 % mocy. :) 

Dziękuje za informacje i pomoc w temacie zrzuty ustawień podeśle jeżeli w najbliższym czasie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.