Skocz do zawartości
Alfik1980

Zlot ustoń 2022.05.6-8

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku Ustroń. Za rok kto wie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Arek77 napisał:

Czy Ustroń jest tradycyjnym miejscem spotkań Szlachty Morskiej, czy zloty są organizowane w różnych częściach kraju?

Kiedyś bywała Milówka i Wdzydze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można co roku gdzie indziej robić.

Miały być Chrusty w zeszłym roku, ale przez COVID i małą ilość chętnych nie wypaliło.

BTW byłem w weekend w Oceanice w Chrustach. Szału nie ma moim zdaniem. Akwaria rafowe mocno takie sobie. Rekinów obecnych na wszystkich reklamach brak. Nad akwariami słodkowodnymi też można by popracować.

Edytowane przez katani (wyświetl historię edycji)

Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz odpaliłem forum, nie wyrobie się na dziś i nie na  jutro :banghead . Mam nadzieje że jeszcze się spotkamy .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Forum, FB, poczta pantoflowa a on się nie wyrobił... Luigi... Zapraszamy za rok w takim razie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, katani napisał:

Można co roku gdzie indziej robić.

Miały być Chrusty w zeszłym roku, ale przez COVID i małą ilość chętnych nie wypaliło.

BTW byłem w weekend w Oceanice w Chrustach. Szału nie ma moim zdaniem. Akwaria rafowe mocno takie sobie. Rekinów obecnych na wszystkich reklamach brak. Nad akwariami słodkowodnymi też można by popracować.

czasy w których się tam kręciliśmy, a czasy popandemiczne Oceaniki to dwa różne światy niestety jeśli chodzi o to co można tam było i obecnie zobaczyć. Niestety, ale ostatnie lata mocno dały w kość większości tego typu miejsc. Będę miło zaskoczony jeśli jeszcze kiedyś spotkamy się zlotowo w tym miejscu.

11 godzin temu, Arek77 napisał:

Czy Ustroń jest tradycyjnym miejscem spotkań Szlachty Morskiej, czy zloty są organizowane w różnych częściach kraju?

Dzięki Alfikowi można tak określić nasze spotkania w Ustroniu. Niestety od wielu lat frekwencja klęknęła mocno. Na szczęście jak widać komuś jeszcze chce się spotykać na żywo. 

Z pracy wychodze za 2h :) Dozoooo


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zaczynamy o 17

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 osób my dojedziemy około 16 na miejsce

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Alfik1980 napisał:

25 osób my dojedziemy około 16 na miejsce

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Ooo,to nie tak mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już też gotowy do wylotu... Czekam aż Żonka wróci z pracy, przekazuję latorośle i pędzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alfik1980 napisał:

Tak zaczynamy o 17

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

zostawcie coś dla tych, co o 117 kończą robotę i będą bliżej 20


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot uważamy za otwarty

IMG_20220506_172838_compress34.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak tam na zlocie ? może jakieś fotki kto jest kto?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, JerzyB napisał:

Witam

Jak tam na zlocie ? może jakieś fotki kto jest kto?

Pozdrawiam

Stara zlotowa zasada - Co było na zlocie, zostaje na zlocie.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6ce4b7ddb6ac037503de7232f198a756.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

large.20220508_072525.jpg.c0b16f5694c403f08fb840551728ee5a.jpglarge.20220508_071939.jpg.ca0a3fc36ed5646daa5a06837804c5f7.jpg

Trzeźwy poranek... jeszcze tylko likwidacja :(

13 godzin temu, Ironista napisał:

Stara zlotowa zasada - Co było na zlocie, zostaje na zlocie.

Amen... 

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mily czas! 

Dawno nie miałem okazji wypocząć i bawic się świetnie zarazem.

Najważniejsze że baterie naladowane ...by chciało mi się dalej coś w tym hobby robic. Nic mnie tak nie motywuje by robić coś dla siebie jak spotkania na żywo i to co mi pokazujecie. Wasze sukcesy mnie nakręcają :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólnie spędzony czas. Fajnie było was poznać i połączyć nicki z forum z fizycznymi osobami. Kupa śmiechu, ciekawe dyskusje, do zobaczenia na następnym.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów się działo i znów zabawa do białego rana przeplatana dyskusjami i wymianą doświadczeń w tym również tych związanych z akwarystyką;). Dzięki za spotkanie!!!:D

@Alfik1980organizacja jak zawsze na najwyższym poziomie:clapping


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alfik1980 brawo i dziękujemy za każdą minutę Twoją i Dianki poświęconą w organizacje tego zlotu. 

Mega robota! I tak jak @inmar napisał grill to strzał w 10. Dzięki niemu do świtu było co jeść :)

A na koniec pozdrowienia dla Wszystkich obecnych. 

 


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wielkie dzięki za spotkanie. Szacun dla organizatora!

Mam nadzieję, że na następny taki zlot nie trzeba będzie czekać kolejnych trzech lat ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.