Skocz do zawartości
Dareklisc

Folia na szybie

Rekomendowane odpowiedzi

Bawił się ktoś w oklejanie akwarium żółta/pomarańczowa folia ? :) Jesli tak to jakiej folii używaliście, jak efekt w trakcie dnia ? Lubię  te walące po oczach kolory pod ledem ale ciągłe noszenie okularów wieczorem jest upierdliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie soczewki do oczu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio jestem zainteresowany też, czy ktoś się porwał na taki ruch. Nie żeby powtarzać, ale interesuje mnie osobowość ludzi podejmujących takie decyzje :) . 

19 godzin temu, bmirek1 napisał:

kup sobie soczewki do oczu 

dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam poszukuje podobnej opcji jedyne co na dany moment znalazłem to zwykła plexa pomarańczowa i efekt jest taki jak na foto poniżej

https://ibb.co/KqctT30

https://ibb.co/rmQmTVw

Wyczytałem że można szukać gdzieś w foliach okiennych (cos takiego jak na wieżowcach naklejają co by nie waliło słońce po oczach) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, PiotrekAT napisał:

Sam poszukuje podobnej opcji jedyne co na dany moment znalazłem to zwykła plexa pomarańczowa i efekt jest taki jak na foto poniżej

https://ibb.co/KqctT30

https://ibb.co/rmQmTVw

Wyczytałem że można szukać gdzieś w foliach okiennych (cos takiego jak na wieżowcach naklejają co by nie waliło słońce po oczach) 

Fajnie to wygląda. Masz może jakieś zdjęcia jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, docentos napisał:

Fajnie to wygląda. Masz może jakieś zdjęcia jeszcze ?

Niestety gość dodał tylko takie.
Najzwyklejsza pomarańczowa plexa z tego co wyczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PiotrekAT

Temat foli odpuściłem :)Kupiłem kilka próbek plexy, na żółtej wygląda to najfajniej. Przez dzień kolor akwarium wygląda znacznie lepiej bez takiej nakladki za to wieczorem dla mnie jest petarda Kolor jest wyrazisty bez tego "US style" noi może żonę przestanie razić wieczorem  :) przy plexie 3mm nie zauważyłem żadnego rozmycia ani zniekształceń. Póki co jeszcze chwilę poszukam może znajdę lepsza barwę ale na 100% zamówię plexi na wymiar przedniej szyby która będzie demontowalna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dareklisc napisał:

@PiotrekAT

Temat foli odpuściłem :)Kupiłem kilka próbek plexy, na żółtej wygląda to najfajniej. Przez dzień kolor akwarium wygląda znacznie lepiej bez takiej nakladki za to wieczorem dla mnie jest petarda Kolor jest wyrazisty bez tego "US style" noi może żonę przestanie razić wieczorem  :) przy plexie 3mm nie zauważyłem żadnego rozmycia ani zniekształceń. Póki co jeszcze chwilę poszukam może znajdę lepsza barwę ale na 100% zamówię plexi na wymiar przedniej szyby która będzie demontowalna 

Możesz podlinkować na jaka plexa dokładnie i jakieś fotki wrzucić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.