Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

W systemie mam jump 8k pracuje na 10-11 biegu przy hydraulice 32mm podnoszenie 1,7m wylewka 2x25mm nie buczy.
dodatkowo w tym samym systemie pracuje jump 6k na hydraulice 25mm podnoszenie 0,6m wylewka 32mm nie buczy.

Przy 1 uruchomieniu w nowym systemie pompa musiała popracować około 1 miesiąca w tym czasie wydajność spadła - po czyszczeniu wraca do normy i no właśnie tu jest zagadka bo od tamtego czasu jej nie czyściłem :) trwa to już około roku... Po pierwszym czyszczeniu pompa raz ustawiona pracuje i pracuje a poziom wody się utrzymuje. Cisza, spokój, stabilność pracy. Trybu falowania nie używam bo nie bardzo mam na niego pomysł, albo warunki użytkowania...

Z dodatkowych zmiennych - zasilanie akwarium przechodzi przez stabilizator Volt.

chwialek

chwialek

W systemie mam jump 8k pracuje na 10-11 biegu przy hydraulice 32mm podnoszenie 1,7m wylewka 2x25mm nie buczy.
dodatkowo w tym samym systemie pracuje jump 6k na hydraulice 25mm podnoszenie 0,6m wylewka 32mm nie buczy.

Przy 1 uruchomieniu w nowym systemie pompa musiała popracować około 1 miesiąca w tym czasie wydajność spadła - po czyszczeniu wraca do normy i no właśnie tu jest zagadka bo od tamtego czasu jej nie czyściłem :) trwa to już około roku... Cisza, spokój, stabilność pracy. Trybu falowania nie używam bo nie bardzo mam na niego pomysł, albo warunki użytkowania...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.