Skocz do zawartości

Historia edycji

Kralik17

Kralik17

Rowe stosuje już dłuższy czas w woreczku leży w sampie. Nic nie lalem okolo miesiąca później dokupiłem korali i od tego momentu podaje microbolo blend. już będzie z jakieś dwa miesiące.  Rano dam zdjęcie ale dzisiaj  zrobiłem podmianke i wszystko ogarnolem wiec nie będzie widać skali problemu tak po drugi dniu jest masakra. Rybek mam 11 i pustelnika i jakiegoś małego z czerwonymi odnóżami na 150l karmie mrożonka 1 dziennie moczy się cały dzień wymieniam wodę dwa razy i osuszam przed podaniem. 

Co do lania to podaje tylko mirobolo blend jak na opakowaniu i karmie( 2 razy w tyg. Reef roids) No i rybki. czekam aż rozprawie się z tym fioletem zeby zacząć podawać pompa ATI koncentrat 1 i 2. Przed zrobię kolejne dwa testy icp zeby dowiedzieć się ile mam podawać. 
Ps. Słucham rad wiec doszedł 2 cyrkulator( jebaoo sp8 o ile sie nie mylę bo najpierw miałem 5 ale dokupiłem 8 piątka narazie nie ma sterownika ale nadal kręci jeszcze jakiś chiński :D w przyszłości będą 2 jebaoo)i zrobiłem porządek w sampie poleciały kulki maxpeltra około 4kg został tylko lifebiofil. 

Kralik17

Kralik17

Rowe stosuje już dłuższy czas w woreczku leży w sampie. Nic nie lalem okolo miesiąca później dokupiłem korali i od tego momentu podaje microbolo blend. już będzie z jakieś dwa miesiące.  Rano dam zdjęcie ale dzisiaj  zrobiłem podmianke i wszystko ogarnolem wiec nie będzie widać skali problemu tak po drugi dniu jest masakra. Rybek mam 11 na 150l karmie mrożonka 1 dziennie moczy się cały dzień wymieniam wodę dwa razy i osuszam przed podaniem. 

Co do lania to podaje tylko mirobolo blend jak na opakowaniu i karmie( 2 razy w tyg. Reef roids) No i rybki. czekam aż rozprawie się z tym fioletem zeby zacząć podawać pompa ATI koncentrat 1 i 2. Przed zrobię kolejne dwa testy icp zeby dowiedzieć się ile mam podawać. 
Ps. Słucham rad wiec doszedł 2 cyrkulator( jebaoo sp8 o ile sie nie mylę bo najpierw miałem 5 ale dokupiłem 8 piątka narazie nie ma sterownika ale nadal kręci jeszcze jakiś chiński :D w przyszłości będą 2 jebaoo)i zrobiłem porządek w sampie poleciały kulki maxpeltra około 4kg został tylko lifebiofil. 

Kralik17

Kralik17

Rowe stosuje już dłuższy czas w woreczku leży w sampie. Nic nie lalem okolo miesiąca później dokupiłem korali i od tego momentu podaje microbolo blend. już będzie z jakieś dwa miesiące.  Rano dam zdjęcie ale dzisiaj  zrobiłem podmianke i wszystko ogarnolem wiec nie będzie widać skali problemu tak po drugi dniu jest masakra. Rybek mam 11 na 150l karmie mrożonka 1 dziennie moczy się cały dzień wymieniam wodę dwa razy i osuszam przed podaniem. 

Co do lania to podaje tylko mirobolo blend jak na opakowaniu i karmie( 2 razy w tyg. Reef roids) No i rybki. czekam aż rozprawie się z tym fioletem zeby zacząć podawać pompa ATI koncentrat 1 i 2. Przed zrobię kolejne dwa testy icp zeby dowiedzieć się ile mam podawać. 

Kralik17

Kralik17

Rowe stosuje już dłuższy czas w woreczku leży w sampie. Nic nie lalem okolo miesiąca później dokupiłem korali i od tego momentu podaje microbolo blend. już będzie z jakieś dwa miesiące.  ale dzisiaj  zrobiłem podmianke i wszystko ogarnolem wiec nie będzie widać skali problemu tak po drugi dniu jest masakra. Rybek mam 11 na 150l karmie mrożonka 1 dziennie moczy się cały dzień wymieniam wodę dwa razy i osuszam przed podaniem. 

Co do lania to podaje tylko mirobolo blend jak na opakowaniu i karmie( 2 razy w tyg. Reef roids) No i rybki. czekam aż rozprawie się z tym fioletem zeby zacząć podawać pompa ATI koncentrat 1 i 2. Przed zrobię kolejne dwa testy icp zeby dowiedzieć się ile mam podawać. 

Kralik17

Kralik17

Rowe stosuje już dłuższy czas w woreczku leży w sampie. Nic nie lalem okolo miesiąca później dokupiłem korali i od tego momentu podaje microbolo blend. już będzie z jakieś dwa miesiące. Zdjęcie dam rano ale dzisiaj  zrobiłem podmianke i wszystko ogarnolem wiec nie będzie widać skali problemu tak po drugi dniu jest masakra. Rybek mam 11 na 150l karmie mrożonka 1 dziennie moczy się cały dzień wymieniam wodę dwa razy i osuszam przed podaniem. 

Co do lania to podaje tylko mirobolo blend jak na opakowaniu i karmie( 2 razy w tyg. Reef roids) No i rybki. czekam aż rozprawie się z tym fioletem zeby zacząć podawać pompa ATI koncentrat 1 i 2. Przed zrobię kolejne dwa testy icp zeby dowiedzieć się ile mam podawać. 

Kralik17

Kralik17

Rowe stosuje już dłuższy czas w woreczku leży w sampie. Nic nie leje już będzie z jakieś dwa miesiące. Zdjęcie dam rano ale dzisiaj  zrobiłem podmianke i wszystko ogarnolem wiec nie będzie widać skali problemu tak po drugi dniu jest masakra. Rybek mam 11 na 150l karmie mrożonka 1 dziennie moczy się cały dzień wymieniam wodę dwa razy i osuszam przed podaniem. 

Co do lania to podaje tylko mirobolo blend jak na opakowaniu i karmie czekam aż rozprawie się z tym fioletem zeby zacząć podawać pompa ATI koncentrat 1 i 2. Przed zrobię kolejne dwa testy icp zeby dowiedzieć się ile mam podawać. 

Kralik17

Kralik17

Rowe stosuje już dłuższy czas w woreczku leży w sampie. Nic nie leje już będzie z jakieś dwa miesiące. Zdjęcie dam rano ale dzisiaj  zrobiłem podmianke i wszystko ogarnolem wiec nie będzie widać skali problemu tak po drugi dniu jest masakra. Rybek mam 11 na 150l karmie mrożonka 1 dziennie moczy się cały dzień wymieniam wodę dwa razy i osuszam przed podaniem. 

Kralik17

Kralik17

Rowe stosuje już dłuższy czas w woreczku leży w sampie. Nic nie leje już będzie z jakieś dwa miesiące. Zdjęcie dam rano ale wczoraj zrobiłem podmianke i wszystko ogarnolem wiec nie będzie widać skali problemu tak po drugi dniu jest masakra. Rybek mam 11 na 150l karmie mrożonka 1 dziennie moczy się cały dzień wymieniam wodę dwa razy i osuszam przed podaniem. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.