Skocz do zawartości

Historia edycji

Dexter2k13

Dexter2k13

Dawno mnie nie było, z zapowiadanymi aktualizacjami wyszło jak z poprzednim zbiornikiem. Zbiornik zaczyna żyć sobie swoim życiem. Podaje tylko pokarm, uzupełniam ballinga i czyszczę szyby z nalotu. Z obsady rybnej doszło 6 anthiasów (planuje rozbudowę stada do 10-12 sztuk) i naso. Miałem jeszcze chwilkę japonikusa niestety w dwa dni zabrala mi go ospa. Planuje tez dodać kilka szczepek korali twardych, bo te wieże że najlepiej się czyją, chociaż na lpsach tez sobie dobrze radzą, mimo zerowych nutrientow i fosforanów. Ogólnie jeżeli ktoś chce mieć niskie fosforany to polecam biopellety. U mnie zasyp około 1000-1200gramów brązowych kulek robi całą robotę ze stabilizacją. Jak mi spada poziom pelletów poniżej stanu wody to dosypuję 200gramów i mam spokój na 4 miesiace. Problem w tym jest taki, że w wodzie widać taki mały pyłek, ale słyszałem ze to dobra pożywka dla korali.

IMG-2355.jpg

IMG-2356.jpg

IMG-2357.jpg

Dexter2k13

Dexter2k13

Dawno mnie nie było, z zapowiadanymi aktualizacjami wyszło jak z poprzednim zbiornikiem. Zbiornik zaczyna żyć sobie swoim życiem. Podaje tylko pokarm, uzupełniam ballinga i czyszczę szyby z nalotu. Z obsady rybnej doszło 6 anthiasów (planuje rozbudowę stada do 10-12 sztuk) i naso. Miałem jeszcze chwilkę japonikusa niestety w dwa dni zabrala mi go ospa. Planuje tez dodać kilka szczepek korali twardych, bo te wieże że najlepiej się czyją, chociaż na lpsach tez sobie dobrze radzą, mimo zerowych nutrientow i fosforanów.

IMG-2355.jpg

IMG-2356.jpg

IMG-2357.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.