Skocz do zawartości

Historia edycji

Aquaman

Aquaman

Godzinę temu, adrian42 napisał:

Kokomag o to faktycznie musiałaby się trafić używana... Pewnie ładnie świeci ale też dużo większą moc ma 65w.

Dzięki za wiadomosc

Na tą chwilę jakoś mi najbliżej do tego aqualitgher marine 3 ze względu na cenę i moc bo ponad 1400lumenow...

Ktoś coś jeszcze doradzi?

Fluval na plus 3lata gwarancji plus sterownie z telefonu ale tylko 850lm.

@Aquamana ta spectre można gdzieś aktualnie tanio wyrwać? Bo widziałem że ona była dużo tańsza niż teraz co mi się wyświetla. 

A z alliexpress pewnie jakiś podatek czy clo dolicza? 

Ciężko właśnie. Na olx tego pełno było. Ceny rosną. Była po 100 zł pamiętam. Z AliExpress wlicza czasami przesyłkę czasami darmowa. Musisz zobaczyć. Podatku nic nie wlicza. Kilka razy już zamawiałem z Chin. 

Aquaman

Aquaman

Godzinę temu, adrian42 napisał:

Kokomag o to faktycznie musiałaby się trafić używana... Pewnie ładnie świeci ale też dużo większą moc ma 65w.

Dzięki za wiadomosc

Na tą chwilę jakoś mi najbliżej do tego aqualitgher marine 3 ze względu na cenę i moc bo ponad 1400lumenow...

Ktoś coś jeszcze doradzi?

Fluval na plus 3lata gwarancji plus sterownie z telefonu ale tylko 850lm.

@Aquamana ta spectre można gdzieś aktualnie tanio wyrwać? Bo widziałem że ona była dużo tańsza niż teraz co mi się wyświetla. 

A z alliexpress pewnie jakiś podatek czy clo dolicza? 

Ciężko właśnie. Na olx tego pełno było. Z AliExpress wlicza czasami przesyłkę czasami darmowa. Musisz zobaczyć. Podatku nic nie wlicza. Kilka razy już zamawiałem z Chin. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.