Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.


Bo mi jeszcze się chce

Godzinę temu, chris_ek napisał:

A mógłbyś przybliżyć gdzie to wyczytałeś i o jaką metodę chodzi bo tak jak to napisałeś to nie działa.

Pytanie za 100 punktów.  Jak chcesz zbic no3 bez po4 ? I gdzie wyczytałeś że jedno starczy ? 

 

Bez urazy , ale to podstawy . I jest na forum , tak samo jak na innym i tak samo jak na wszystkich innych. 

I jeszcze jedno pytanie  , lub kilka .

Jak zbić no3 bez po4 lub na odwrót? Już nie mówię ovsv , samym occie , czy wódce,  lub jakiejś pożywce.  Tylko na samych bakteriach , jak zabraknie jednego to zapomnij że zbijesz drugie i jak coś ch esz pisać to sprawdź.  Bo są tysiące,  przeciwko jednemu . Bez urazy , fajnie że się starasz i pomagasz , ale sprawdź najpierw .

Zapomniałem że palety też nie pomogą .

Więc gdzie wyczytałeś  ? 

L.G.

L.G.


Bo mi jeszcze się chce

Godzinę temu, chris_ek napisał:

A mógłbyś przybliżyć gdzie to wyczytałeś i o jaką metodę chodzi bo tak jak to napisałeś to nie działa.

Pytanie za 100 punktów.  Jak chcesz zbic no3 bez po4 ? I gdzie wyczytałeś że jedno starczy ? 

 

Bez urazy , ale to podstawy . I jest na forum , tak samo jak na innym i tak samo jak na wszystkich innych. 

I jeszcze jedno pytanie  , lub kilka .

Jak zbić no3 bez po4 lub na odwrót? Już nie mówię ovsv , samym occie , czy wódce,  lub jakiejś pożywce.  Tylko na samych bakteriach , jak zabraknie jednego to zapomnij że zbijesz drugie i jak coś ch esz pisać to sprawdź.  Bo są tysiące,  przeciwko jednemu . Bez urazy , fajnie że się starasz i pomagasz , ale sprawdź najpierw .

L.G.

L.G.

54 minuty temu, chris_ek napisał:

A mógłbyś przybliżyć gdzie to wyczytałeś i o jaką metodę chodzi bo tak jak to napisałeś to nie działa.

Pytanie za 100 punktów.  Jak chcesz zbic no3 bez po4 ? I gdzie wyczytałeś że jedno starczy ? 

 

Bez urazy , ale to podstawy . I jest na forum , tak samo jak na innym i tak samo jak na wszystkich innych. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.