Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

4 godziny temu, inmar napisał:

Tak przejrzałem przelotnie,rano to będę ogarniał,ale generalnie chodzi o to,że powietrze oczyszczone z dwutlenku przez wapno sodowane kolejny raz jest zabierane z kubka odpieniacza ?

Takie pytanko - nie odkłada się Wam węglan wapnia na wlocie powietrza do odpieniacza? Chodzi mi o dyszę znajdujacą się pod wodą przy pompie? Ja zrezygnowałem ze sctubbera bo co 2 tyg. musiałem czyścić dyszę wlotowa z osadu - inaczej odpieniacz radykalnie tracił wydajnosć. Może to wina mojego odpieniacza, a właściwie jego konstrukcji. Mam Delteca  1000i. Pozdr., tomko

tomko

tomko

4 godziny temu, inmar napisał:

Tak przejrzałem przelotnie,rano to będę ogarniał,ale generalnie chodzi o to,że powietrze oczyszczone z dwutlenku przez wapno sodowane kolejny raz jest zabierane z kubka odpieniacza ?

Takie pytanko - nie odkłada się Wam węglan wapnia na wlocie powietrza do odpieniacza chodzi mi o dyszę znajdujacą się pod wodą przy pompie? Ja zrezygnowałem ze sctubbera bo co 2 tyg. musiałem czyścić dyszę wlotowa z osadu - inaczej odpieniacz radykalnie tracił wydajnosć. Może to wina mojego odpieniacza, a właściwie jego konstrukcji. Mam Delteca  1000i. Pozdr., tomko

tomko

tomko

4 godziny temu, inmar napisał:

Tak przejrzałem przelotnie,rano to będę ogarniał,ale generalnie chodzi o to,że powietrze oczyszczone z dwutlenku przez wapno sodowane kolejny raz jest zabierane z kubka odpieniacza ?

Takie pytanko - nie odkłada się Wam węglan wapnia na wlocie powietrza do odpieniacza? Ja zrezygnowałem ze sctubbera bo 2 co 2 tyg. musiałem czyścić dyszę wlotowa z osadu bo inaczej odpieniacz radykalnie tracił wydsjnosć. Może to wina mojego odpieniacza a właściwie jego konstrukcji mam Delteca  1000i. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.