Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

23 minuty temu, Maniekkkkk napisał:

zdaje się że te Tematy są sobie bardzo bliskie i są poniekąd ze sobą bardzo powiązane , gdyby nie polityka nie było by tego wątku.

Wiem że masz rację,  ale to nie polityka Polski , czy innego kraju tylko polityka Unii. 

W dodatku powalona , bo lepiej dostosować to co się ma by normy spełniało niż jak zwykle wszystko zamknąć. 

Lepiej napisać jaką mamy sytuacje i ile zużywamy,  bo reszta doprowadzi do kłótni , o świętą rację.  I nie obraźcie się ale mnie nie interesują zdjęcia kobiety w turbanie i z zakrytą twarzą . Bo pracuje z różnymi nacjami i liczy się jaki człowiek jest a nie religia , czy ubranie. 

L.G.

L.G.

10 minut temu, Maniekkkkk napisał:

zdaje się że te Tematy są sobie bardzo bliskie i są poniekąd ze sobą bardzo powiązane , gdyby nie polityka nie było by tego wątku.

Wiem że masz rację,  ale to nie polityka Polski , czy innego kraju tylko polityka Unii. 

W dodatku powalona , bo lepiej dostosować to co się ma by normy spełniało niż jak zwykle wszystko zamknąć. 

Lepiej napisać jaką mamy sytuacje i ile zużywamy,  bo reszta doprowadzi do kłótni , o świętą rację. 

L.G.

L.G.

8 minut temu, Maniekkkkk napisał:

zdaje się że te Tematy są sobie bardzo bliskie i są poniekąd ze sobą bardzo powiązane , gdyby nie polityka nie było by tego wątku.

Wiem że masz rację,  ale to nie polityka Polski , czy innego kraju tylko polityka Unii 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.