Skocz do zawartości

Historia edycji

lukasz.s4

lukasz.s4

W dniu 23.09.2022 o 08:37, dale napisał:

Ale dobrze zaprojektowane i zrobione, a tu widzę przynajmniej jeden błąd który sięzemści za jakiś czas - wadliwie wydrukowana rura zasilająca.

Nie tak do końca. Na kanwie filtra powinny narastać glony niższe, ale te niktowate mają to do siebie że się roznoszą. Ja bym ich nie szczepił. Glony i tak zaczną naraswtać same.

tak wiem, że nie do końca przemyślane to jest dlatego niektóre elementy będę przerabiać i drukować jeszcze raz - póki co jakoś działa i glony zaczynają same porastać siatkę - na razie powoli :)

 

niestety nim znalazłem dobry program do przygotowania projektu do druku trochę minęło dlatego muszę niektóre elementy poprawić i zmienić na pewno wielkość zmienię i do tego również umieszczenie montażu na bardziej przyjazne 

lukasz.s4

lukasz.s4

W dniu 23.09.2022 o 08:37, dale napisał:

Ale dobrze zaprojektowane i zrobione, a tu widzę przynajmniej jeden błąd który sięzemści za jakiś czas - wadliwie wydrukowana rura zasilająca.

Nie tak do końca. Na kanwie filtra powinny narastać glony niższe, ale te niktowate mają to do siebie że się roznoszą. Ja bym ich nie szczepił. Glony i tak zaczną naraswtać same.

tak wiem, że nie do końca przemyślane to jest dlatego niektóre elementy będę przerabiać i drukować jeszcze raz - póki co jakoś działa i glony zaczynają same porastać siatkę - na razie powoli :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.