Skocz do zawartości
ryzyk.fizyk

Black Friday 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co widziałem dzisiaj to fitoplankton u Jadwigi. 10L za 118 zł :D

Reszta samo zdzierstwo. 


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef Factory i Crazy Coral dają gratisy do zakupów.


Aqua Medic Armatus 375XD (100x65x55 325 l + sump 55 l), Lampa Reef Flare PRO L Blue,  Odpieniacz Aqua Medic Ocean Queen 90, Pompa Obiegowa Aqua Medic DC Runner 3.3, Falowniki Aqua Medic EcoDrift 8.3 oraz 4.3, Bubble Magus ARF-S Roller, Reef Factory: Thermo Control, Level Keeper, KH keeper, TDS meter, Dosing pump X4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jkk napisał:

W Trzmielu 10% zwrotu na kartę

No faktycznie i aqyaforest -27 % tylko szkoda że ceny sztucznie podniesione i drożej po rabacie niż normalna cena np. tu 

 


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rumik21 napisał:

No faktycznie i aqyaforest -27 % tylko szkoda że ceny sztucznie podniesione i drożej po rabacie niż normalna cena np. tu 

Ostatni test ICP w trzmielu kupiłem chyba za 93 zł. Na pewno poniżej 100.

Jakaś promocja była, i to było ze 2 miesiące temu.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef Factrory i Crazy Coraj :)

Szczegóły u nich na facebooku lub na profilu kolorowekoralowce na tiktoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, widać. Wystarczy się tylko zalogować i poszukać. I to jest zawsze pewny Black Friday u Konrada, a nie zawyżane ceny i potem -%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Konrad jak co roku klasa. Chyba będzie zapas soli do końca 2023 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest nasze sklepy? 

Daj przykład co macie taniej? Niektóre to może być dwie albo trzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, katani napisał:

Ostatni test ICP w trzmielu kupiłem chyba za 93 zł. Na pewno poniżej 100.

Jakaś promocja była, i to było ze 2 miesiące temu.

Czy ja wiem czy to jakaś promocja?Na alledrogo za 86 zł już kupisz,jeżeli masz darmowe dostawy taniej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma z tymi promocjami. Dla mnie jakaś przecena z 50 na 45 zł to nie żadna promocja ;D
Przeglądam sprzęt i tak samo lipa.

Bakterie Microbe Lift które tydzień temu na allegro wrzuciłem do koszyka za 86zł dzisiaj 99zł. To jest dopiero promka :D 


Chyba poczekam... po świętach na pewno będzie czyszczenie magazynów i na bank coś się trafi lepszego.

Edytowane przez Aquaman (wyświetl historię edycji)

Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grzegorz77 napisał:

Czy ja wiem czy to jakaś promocja?Na alledrogo za 86 zł już kupisz,jeżeli masz darmowe dostawy taniej wychodzi.

No tak ale w coralhouse.pl już zamawiajac kilka zeczy lepiej kupic testy za ok 70 dyszek niż 86

https://www.coralhouse.pl/test-icp---aquaforest-lab-woda-ro-lub-woda-morska~p265964


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem przez kilka dni ceny i muszę podziękować za polecenie Konrada,bo tam zrobiłem zakupy na cały przyszły rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupiłam,

zapasy będą  na rok, oby kurier tym nie rzucał bo będzie gotowa solanka dla drogowców :P śmiało można powiedzieć ze przebija wszystkich w tym roku;)

dobre ceny! to prawdziwy Black Friday

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tropical ze swoją solą dopisał się z promo - 40%. 

Na ofijalnej stronie po wpisaniu kodu rabatowego BLACK40

Edytowane przez rumik21 (wyświetl historię edycji)

ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.