Skocz do zawartości

Historia edycji

Danonek

Danonek

Hej wszystkim. W tym roku mija 10 lat odkąd zafascynowałem się akwarystyką morską i odkryłem to forum. Pierwszy wątek na który natrafiłem był wzorcem nano rafy a należał on do R_33 :) Potem czytałem sumiennie inne wątki autorów takich jak Słony Leszcz lub Tester, z których sporo wyniosłem.

Dlatego w końcu kiedy wreszcie mogę sobie pozwolić na postawienie swojego akwarium morskiego, postanowiłem zrobić to wraz z nowym rokiem.

 

Wymiary akwa 30x30x35cm

Na tylną szybę przykleiłem niebieską folię. Kupiłem folię w dwóch odcieniach, bo nie mogłem się zdecydować. Jasny niebieski i ciemny niebieski. Ostatecznie wybór padł na ciemniejszą.

Filtr HBL-701

Oświetlenie Aquel duo marine 10W

Grzałka 25W

Na dnie araggonit

Sucha skała marco rocks 3kg, miałem dużo szczęścia bo kupiłem ją na allegro, a dostałem bardzo fajny kawałek

Falownik JVP-110 z osią ceramiczną

Sól Aquaforest Reef Salt

Temp 27 stopni

Pokrywy brak

W filtrze gąbka i ceramika, kupiłem dwie fiolki bakterii prodibio biodigest, pół jednej wlałem zaraz po starcie i co tydzień będę wlewać 1/3. Zdecydowałem żeby świecić od razu docelowym zakresem godzin, czyli od 9 do 21. Chcę żeby dojrzewanie zaczęło się na maksa. Nie będę robić żadnych testów.

 

Docelowo planuję mieć kilka ślimaków, może jakaś krewetka, koralowce miękkie i parę błazenków.

 

zdj blu white_Easy-Resize.com.jpg

zdj blue_Easy-Resize.com.jpg

Danonek

Danonek

Hej wszystkim. W tym roku mija 10 lat odkąd zafascynowałem się akwarystyką morską i odkryłem to forum. Pierwszy wątek na który natrafiłem był wzorcem nano rafy a należał on do R_33 :)  Potem czytałem sumiennie inne wątki autorów takich jak Słony Leszcz lub Tester, z których sporo wyniosłem.

Dlatego w końcu kiedy wreszcie mogę sobie pozwolić na postawienie swojego akwarium morskiego, postanowiłem zrobić to wraz z nowym rokiem.

 

Wymiary akwa 30x30x35cm

Na tylną szybę przykleiłem niebieską folię. Kupiłem folię w dwóch odcieniach, bo nie mogłem się zdecydować. Jasny niebieski i ciemny niebieski. Ostatecznie wybór padł na ciemniejszą.

Filtr HBL-701

Oświetlenie Aquel duo marine 10W

Grzałka 25W

Na dnie araggonit

Sucha skała marco rocks 3kg, miałem dużo szczęścia bo kupiłem ją na allegro, a dostałem bardzo fajny kawałek

Falownik JVP-110 z osią ceramiczną

Sól Aquaforest Reef Salt

Temp 27 stopni

Pokrywy brak

W filtrze gąbka i ceramika, kupiłem dwie fiolki bakterii prodibio biodigest, pół jednej wlałem zaraz po starcie i co tydzień będę wlewać 1/3. Zdecydowałem żeby świecić od razu docelowym zakresem godzin, czyli od 9 do 21. Chcę żeby dojrzewanie zaczęło się na maksa. Nie będę robić żadnych testów.

 

Docelowo planuję mieć kilka ślimaków, może jakaś krewetka, koralowce miękkie i parę błazenków.

 

zdj blu white_Easy-Resize.com.jpg

zdj blue_Easy-Resize.com.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.