Skocz do zawartości

Historia edycji

natan2012

natan2012


Błąd

2 godziny temu, Danonek napisał:

Dzięki. Wiem, że lampka to nic wyszukanego ale dla mnie w zupełności wystarczy, planuję mieć tylko koralowce miękkie. Filtr jest fajny, cichy, daje radę. Myślę że nie ma co na siłę szukać lepszego rozwiązania, jeśli coś już jest dobre. 

Spoko tylko doradzamy, ale warto dołożyć tą stówkę bądź dwie na początku do oświetlenia by zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki. Też myślałem na początku że są to "dobre lampki" , do momentu aż zobaczyłem jak korale zaczęły polipowac i rosnąć pod lepszymi ledami. Pod tym Aquaelem to była wegetacja . Zrobisz jak uważasz 

natan2012

natan2012

2 godziny temu, Danonek napisał:

Dzięki. Wiem, że lampka to nic wyszukanego ale dla mnie w zupełności wystarczy, planuję mieć tylko koralowce miękkie. Filtr jest fajny, cichy, daje radę. Myślę że nie ma co na siłę szukać lepszego rozwiązania, jeśli coś już jest dobre. 

Spoko tylko doradzamy, ale warto dołożyć tą stówkę bądź dwie na początku do oświetlenia by zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki. Też myślałem na początku że są to "dobre lampki" , do momentu aż zobaczyłem jak korale zaczęły polipowac i rosnąć pod lepszymi ledami. Pod tym Aquaelem to byłaby wegetacja . Zrobisz jak uważasz 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.