Skocz do zawartości

Historia edycji

kilu

kilu

2 godziny temu, luft napisał:

Hej

odnośnie lamp Maxspect

Czy RSX jest głośny? Dla mnie nie - wentylatory maja zmienne obroty i włączają sie w razie potrzeby. 2 x 200W na ten rozmiar i da lepsze bliki niż Ethereal - ta linia bardzo rozprasza swiatło i tutaj pod wspomnianą obsadę 3 lampy. Te lampy niespecjalnie chcą się psuc, a jesli już to wszystkie części do Maxspect posiadamy od ręki. Stąd nadal świecą 8 letnie lampy bez specjalnej ingerencji...

Jesli bardzo zależy Ci na blikach można rozważyć MJ-L 165 Blue x 4 fajnie ogarną twoje potrzeby. Produkt roku w kategorii cena/jakość. 

mam nadzieje, że pomoglem

Dzięki. Za odpowiedź. Pomogłeś i będę musiał wziąć na pod uwagę MJ-L .

Te MJ-L' nadadzą się gdybym.koedys chciał jakieś acry posadzić w górnych partiach?

56 minut temu, mazmaciek napisał:

Mam r5 150 ustawione na 82% i jeszcze wentylatorów nie słyszałem 

A jak tam sytuacja z przyrostami przyzwoicie rosną korale?  

kilu

kilu

2 godziny temu, luft napisał:

Hej

odnośnie lamp Maxspect

Czy RSX jest głośny? Dla mnie nie - wentylatory maja zmienne obroty i włączają sie w razie potrzeby. 2 x 200W na ten rozmiar i da lepsze bliki niż Ethereal - ta linia bardzo rozprasza swiatło i tutaj pod wspomnianą obsadę 3 lampy. Te lampy niespecjalnie chcą się psuc, a jesli już to wszystkie części do Maxspect posiadamy od ręki. Stąd nadal świecą 8 letnie lampy bez specjalnej ingerencji...

Jesli bardzo zależy Ci na blikach można rozważyć MJ-L 165 Blue x 4 fajnie ogarną twoje potrzeby. Produkt roku w kategorii cena/jakość. 

mam nadzieje, że pomoglem

Dzięki. Za odpowiedź. Pomogłeś i będę musiał wziąć na pod uwagę MJ-L .

Te MJ-L' nadadzą się gdybym.koedys chciał jakieś acry posadzić w górnych partiach?

54 minuty temu, mazmaciek napisał:

Mam r5 150 ustawione na 82% i jeszcze wentylatorów nie słyszałem 

A jak tam sytuacja z przyrostami przyzwoicie rosną korale?  Jaka masz obsadę?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.