Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

1 godzinę temu, Beti napisał:

Zastanawiam się w jakim celu tak piszesz ze bez sensu wszystko, negatywnie jesteś nastawiony bo to kosztuje?

 nikt nie pisał ze morskie to tanio, jeśli ma to w jakimś stopniu podnieść PH w okresie zimowym to dla mnie jest to rewelacja, cena nie gra roli.

Beti ja to już przerobiłem. Stosowałem z rok a może dłużej, a Ty dop. zaczynasz, dlatego roszcze sobie prawo do wypowiedzi w temacie. Wg mnie korzyści z podbicia pH na skali o 0.2-0.3 w nocy są niewspółmiernie niskie w stosunku do kosztu finansowego ale głównie czasowego. Upierdliwa metoda i tyle. Tym bardziej jak w baniaku nic złego się nie dzieje , z powodu ph 7.6-7.7. Ale może się starzeję, bo np. węgiel i rowę też wywaliłem. Liczę na to ,że napiszesz swoje przemyślenia i wypowiesz się czy warto, ale nie za miesiąc tylko za "naście" miesięcy. Pozdr.

tomko

tomko

1 godzinę temu, Beti napisał:

Zastanawiam się w jakim celu tak piszesz ze bez sensu wszystko, negatywnie jesteś nastawiony bo to kosztuje?

 nikt nie pisał ze morskie to tanio, jeśli ma to w jakimś stopniu podnieść PH w okresie zimowym to dla mnie jest to rewelacja, cena nie gra roli.

Beti ja to już przerobiłem. Stosowałem z rok a może dłużej, a Ty dop. zaczynasz, dlatego roszcze sobie prawo do wypowiedzi w temacie. Wg mnie korzyści z podbicia pH na skali o 0.2-0.3 w nocy są niewspółmiernie niskie w stosunku do kosztu finansowego ale głównie czasowego. Upierdliwa metoda i tyle. Tym bardziej jak w baniaku się nic złego nie dzieje z powodu ph 7.6-7.7. Ale może się starzeję, bo np. węgiel i rowę też wywaliłem. Liczę na to ,że napiszesz swoje przemyślenia i wypowiesz się czy warto, ale nie za miesiąc tylko za "naście" miesięcy. Pozdr.

tomko

tomko

1 godzinę temu, Beti napisał:

Zastanawiam się w jakim celu tak piszesz ze bez sensu wszystko, negatywnie jesteś nastawiony bo to kosztuje?

 nikt nie pisał ze morskie to tanio, jeśli ma to w jakimś stopniu podnieść PH w okresie zimowym to dla mnie jest to rewelacja, cena nie gra roli.

Beti ja to już przerobiłem. Stosowałem z rok a może dłużej, a Ty dop. zaczynasz, dlatego roszcze sobie prawo do wypowiedzi w temacie. Wg mnie korzyści z podbicia pH na skali o 0.2-0.3 w nocy są niewspółmiernie niskie w stosunku do kosztu finansowego ale głównie czasowego. Upierdliwa metoda i tyle. Tym bardziej jak w baniaku się nic złego nie dzieje z powodu ph 7.6-7.7. Ale może się starzeje, bo np. węgiel i Rowę też wywaliłem. Liczę na to zę napiszesz swoje przemyślenia i wypowiesz się cxy warto, ale nie za miesiąc tylko za "naście" miesięcy. Pozdr.

tomko

tomko

Godzinę temu, Beti napisał:

Zastanawiam się w jakim celu tak piszesz ze bez sensu wszystko, negatywnie jesteś nastawiony bo to kosztuje?

 nikt nie pisał ze morskie to tanio, jeśli ma to w jakimś stopniu podnieść PH w okresie zimowym to dla mnie jest to rewelacja, cena nie gra roli.

Beti ja to już przerobiłem. Stosowałem z rok a może dłużej, a Ty dop. zaczynasz, dlatego roszcze sobie prawo do wypowiedzi w temacie. Wg mnie korzyści z podbicia pH na skali o 0.2-0.3 w nocy są niewspółmiernie niskie w stosunku do kosztu finansowego ale głównie czasowego. Upierdliwa metoda i tyle. Tym bardziej jak w baniaku się nic złego nie dzieje. Ale może się starzeje, bo np. węgiel i Rowę też wywaliłem. Liczę na to zę napiszesz swoje przemyślenia i wypowiesz się cxy warto, ale nie za miesiąc tylko za "naście" miesięcy. Pozdr.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.