Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

1 godzinę temu, Beti napisał:

Nikt Ci nie broni prawa wypowiedzi a nawet jest zalecana, tylko my się nie rozumiemy widzę, bo to tylko zastosowanie na okres 3-4 miesięcy góra, stosowanie ciagle nie wliczam w rachubę ;)

ps.wystarczy jak mi podniesie Ph o 0.2 będzie git…

zastanawiam się czy producent zasypu bije kasę na nas bo to nic nie daje czy jak, może problem jest w cenie ? w czym widzisz tak serio problem? aby w ciągu roku 3 miesiące podbiło Ph w tym zimowym okresie?

nie wierzę ze nic to nie daje i pieniądze są w błoto, skoro miałeś to ponad rok czyli uważasz ze jest to bubel i nie warto? 

Zdaje się sama prosiłaś o opinię, więc ją wyraziłem. A że jest inna niż oczekiwałaś - no cóż! Powiedz mi co przez okres 3 mies. zyskasz stosując owe urządzenie? Realnie? Ph na liczniku podskoczy o te 0.2 i co ? Lepiej się z tym poczujes? To może tak. A poza tym zbiornik rozkwitnie? Zapomnij. To tak nie działa. Zapytam inaczej, co dzieje się w Twoim zbiorniku złego, że wywalasz kilka stów na urządzenie i będziesz półtorej stówki miesiącznie wydawać na wapno? Na cyferkach będzie lepiej ale czy relanie zbiornik skorzysta? Wątpię. Beti można wszystko, nawet lampę w złotej obudowie nad akwa powiesić, tylko po co! Ja na to patrze pragmatycznie. Nie mówie, że urządzenje to bubel tylko metoda mało wydajna. A producenci hhmmm, sama dobrze wiesz, co to oni już nie powymyślali żeby trochę nas hobbystów skrobnąć.... Błotko jeszcze stosujesz?

tomko

tomko

1 godzinę temu, Beti napisał:

Nikt Ci nie broni prawa wypowiedzi a nawet jest zalecana, tylko my się nie rozumiemy widzę, bo to tylko zastosowanie na okres 3-4 miesięcy góra, stosowanie ciagle nie wliczam w rachubę ;)

ps.wystarczy jak mi podniesie Ph o 0.2 będzie git…

zastanawiam się czy producent zasypu bije kasę na nas bo to nic nie daje czy jak, może problem jest w cenie ? w czym widzisz tak serio problem? aby w ciągu roku 3 miesiące podbiło Ph w tym zimowym okresie?

nie wierzę ze nic to nie daje i pieniądze są w błoto, skoro miałeś to ponad rok czyli uważasz ze jest to bubel i nie warto? 

Zdaje się sama prosiłaś o opinię, więc ją wyraziłem. A że jest inna niż oczekiwałaś - no cóż! Powiedz mi co przez okres 3 mies. zyskasz stosując owe urządzenie? Realnie? Ph na liczniku podskoczy o te 0.2 i co ? Lepiej się z tym poczujes? To może tak. A poza tym zbiornik rozkwitnie? Zapomnij. To tak nie działa. Zapytam inaczej, co dzieje się w Twoim zbiorniku złego, że wywalasz kilka stów na urządzenie i bedziesz stówke miesiącznie wydawać na wapno? Na cyferkach będzie lepiej ale czy relanie zbiornik skorzysta? Wątpię. Beti można wszystko, nawet lampę w złotej obudowie nad akwa powiesić, tylko po co! Ja na to patrze pragmatycznie. Nie mówie, że urządzenje to bubel tylko metoda mało wydajna. A producenci hhmmm, sama dobrze wiesz, co to oni już nie powymyślali żeby trochę nas hobbystów skrobnąć.... Błotko jeszcze stosujesz? 

tomko

tomko

1 godzinę temu, Beti napisał:

Nikt Ci nie broni prawa wypowiedzi a nawet jest zalecana, tylko my się nie rozumiemy widzę, bo to tylko zastosowanie na okres 3-4 miesięcy góra, stosowanie ciagle nie wliczam w rachubę ;)

ps.wystarczy jak mi podniesie Ph o 0.2 będzie git…

zastanawiam się czy producent zasypu bije kasę na nas bo to nic nie daje czy jak, może problem jest w cenie ? w czym widzisz tak serio problem? aby w ciągu roku 3 miesiące podbiło Ph w tym zimowym okresie?

nie wierzę ze nic to nie daje i pieniądze są w błoto, skoro miałeś to ponad rok czyli uważasz ze jest to bubel i nie warto? 

To zdaje się sama prosiłaś o opinię, więc ją wyraziłem. A że jest inna niż oczekiwałaś - no cóż! Powiedz mi co przez okres 3 mies. zyskasz stosując owe urządzenie? Realnie? Ph na liczniku podskoczy o te 0.2 i co ? Lepiej się z tym poczujes? To może tak. A poza tym zbiornik rozkwitnie? Zapomnij. To tak nie działa. Zapytam inaczej, co dzieje się w Twoim zbiorniku złego, że wywalasz kilka stów na urządzenie i bedziesz stówke miesiącznie wydawać na wapno? Na cyferkach będzie lepiej ale czy relanie zbiornik skorzysta? Wątpię. Beti można wszystko, nawet lampę w złotej obudowie nad akwa powiesić, tylko po co! Ja na to patrze pragmatycznie. Nie mówie, że urządzenje to bubel tylko metoda mało wydajna. A producenci hhmmm, sama dobrze wiesz, co to oni już nie powymyślali żeby trochę nas hobbystów skrobnąć.... Błotko jeszcze stosujesz? 

tomko

tomko

Godzinę temu, Beti napisał:

Nikt Ci nie broni prawa wypowiedzi a nawet jest zalecana, tylko my się nie rozumiemy widzę, bo to tylko zastosowanie na okres 3-4 miesięcy góra, stosowanie ciagle nie wliczam w rachubę ;)

ps.wystarczy jak mi podniesie Ph o 0.2 będzie git…

zastanawiam się czy producent zasypu bije kasę na nas bo to nic nie daje czy jak, może problem jest w cenie ? w czym widzisz tak serio problem? aby w ciągu roku 3 miesiące podbiło Ph w tym zimowym okresie?

nie wierzę ze nic to nie daje i pieniądze są w błoto, skoro miałeś to ponad rok czyli uważasz ze jest to bubel i nie warto? 

To zdaje się sama prosiłaś o opinię, więc ją wyraziłem. A że jest inna niż oczekiwałaś - no cóż! Powiedz mi co przez okres 3 mies. zyskasz stosując owe urządzenie? Realnie? Ph na liczniku podskoczy o te 0.2 i co ? Lepiej się z tym poczujes? To może tak. A poza tym biornik rozkwitnie? Zapomnij. To tak nie działa. Zapytam inaczej, co dzieje się w Twoim zbiorniku złego, że wywalasz kilka stów na urządzenie i bedziesz stówke miesiącznie wydawać na wapno? Na cyferkach będzie lepiej ale czy relanie zbiornik skorzysta? Wątpię. Beti można wszystko, nawet lampę w złotej obudowie nad akwa powiesić, tylko po co! Ja na to patrze pragmatycznie. Nie mówie, że urządzenje to bubel tylko metoda mało wydajna. A producenci hhmmm, sama dobrze wiesz, co to oni już nie powymyślali żeby trochę nas hobbystów skrobnąć.... Błotko jeszcze stosujesz? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.