Skocz do zawartości

Historia edycji

wwo

wwo

Godzinę temu, katani napisał:

I właśnie bardzo dobrze, bo łatwo go potem można odessać przy podmiankach.

Ja mam trochę inne rozwiązanie, bo w komorze spływu wodę odbiera rollermat, jest też odpieniacza, ale tylko natlenia i "walczy" z pH z pomocą wapna. Wydaje mi się jednak, że zbyt długie zaleganie syfu w sumpie nie jest wskazane, a w takim przypadku będzie no chyba, że kolega będzie odsysał co kilka dni, a to trochę upierdliwe? Wymiana włókniny+odsysanie co kilka dni, czy to ma sens? Nie lepiej tylko włókninę wymienić?

P.S. 

Jeszcze mała podpowiedź. Przegrody można zrobić ruchome, by w razie konieczności, czy zmiany koncepcji nie mieć problemów. Ja tak mam, wystarczy to wczesniej uzgodnić że szklarzem;) 

 

 

wwo

wwo

58 minut temu, katani napisał:

I właśnie bardzo dobrze, bo łatwo go potem można odessać przy podmiankach.

Ja mam trochę inne rozwiązanie, bo w komorze spływu wodę odbiera rollermat, jest też odpieniacza, ale tylko natlenia i "walczy" z pH z pomocą wapna. Wydaje mi się jednak, że zbyt długie zaleganie syfu w sumpie nie jest wskazane, a w takim przypadku będzie no chyba, że kolega będzie odsysał co kilka dni, a to trochę upierdliwe? Wymiana włókniny+odsysanie co kilka dni, czy to ma sens? Nie lepiej tylko włókninę wymienić?

wwo

wwo

17 minut temu, katani napisał:

I właśnie bardzo dobrze, bo łatwo go potem można odessać przy podmiankach.

Ja mam trochę inne rozwiązanie, bo w komorze spływu wodę odbiera rollermat, jest też odpieniacza, ale tylko natlenia i "walczy" z pH z pomocą wapna. Wydaje mi się jednak, że zbyt długie zaleganie syfu w sumpie nie jest wskazane, a w takim przypadku będzie no chyba, że kolega będzie odzyskał co kilka dni, a to trochę upierdliwe? Źle myślę?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.