Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Ja siporax mam 3 lata. Płukany był 2 x przy gruntownym sprzątaniu sumpa. Nadal spełnia swoje zadanie. Nie wstrząsam, nie układam, leży swobodnie w koszykach. W komorze przed siporaxem mam watę, więc grubsze zanieczyszczenia nie trafiają. Dołożyłem więcej. Natomiast jak już ktoś pisał, kulki i bloki Maxspecta nie działają wcale. Miałem chyba z 6 bloków + 3-4 litry kulek i po usunięciu z sumpa żadnych zmian w nutrientach - w teorii powinny starczyć na kilkanaście tyś. litrów. Miałem jeszcze okresowo kilka innych mediów, ale nie zaobserwowałem żadnych wielkich zmian. Po dołożeniu siporaxu efekt zawsze ten sam - nutrienty spadały. Także ja jestem wyznawcą siporaxu, nie wierzę w żadne inne media, oprócz naturalnej skały. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Ja siporax mam 3 lata. Płukany był 2 x przy gruntownym sprzątaniu sumpa. Nadal spełnia swoje zadanie. Dołożyłem więcej. Natomiast jak już ktoś pisał, kulki i bloki Maxspecta nie działają wcale. Miałem chyba z 6 bloków + 3-4 litry kulek i po usunięciu z sumpa żadnych zmian w nutrientach - w teorii powinny starczyć na kilkanaście tyś. litrów. Miałem jeszcze okresowo kilka innych mediów, ale nie zaobserwowałem żadnych wielkich zmian. Po dołożeniu siporaxu efekt zawsze ten sam - nutrienty spadały. Także ja jestem wyznawcą siporaxu, nie wierzę w żadne inne media, oprócz naturalnej skały. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Ja siporax mam 3 lata. Płukany był 2 x przy gruntownym sprzątaniu sumpa. Nadal spełnia swoje zadanie. Dołożyłem więcej. Natomiast jak kuż ktoś pisał kulki i bloki Maxspecta nie działają wcale. Miałem chyba z 6 bloków + 3-4 litry kulek i po usunięciu z sumpa żadnych zmian w nutrientach. - w teorii powinny starczyć na kilkanaście tyś. litrów. Miałem jeszcze okresowo kilka innych mediów, ale nie zaobserwowałem żadnych wielkich zmian. Po dołożeniu siporaxu zawsze efekt ten sam- nutrienty spadały. Także ja jestem wyznawcą siporaxu, nie wierzebw żadnie inne media, oprócz naturalnej skały. Pozdr., tomko

tomko

tomko

Ja siporax mam 3 lata. Płukany był 2 x przy gruntownym sprzątaniubsumpa. Nadal spełnia swoje zadanie. Dołożyłem więcej. Natomiast jak kuż ktoś pisał kulki i bloki Maxspecta nie działają wcale. Miałem chyba z 6 bloków + 3-4 litry kulek i po usunięciu z sumpa żadnych zmian w nutrientach. - w teorii powinny starczyć na kilkanaście tyś. litrów. Miałem jeszcze okresowo kilka innych mediów, ale nie zaobserwowałem żadnych wielkich zmian. Po dołożeniu siporaxu zawsze efekt ten sam- nutrienty spadały. Także ja jestem wyznawcą siporaxu, nie wierzebw żadnie inne media, oprócz naturalnej skały. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.