Skocz do zawartości

Historia edycji

Janusz81

Janusz81

3 godziny temu, AnT napisał:

Zasol. ? 

Jakieś foto ? 

Zasolenie 1,026. Mam więcej fotek ale tylko tyle mogę dodać. Tkanki cofały się powoli, już od kilku tygodni ale korale wyglądały dobrze pompowały sie do końca. Problemy zaczęły się gdy tkanka cofnęła się na wysokość szkieletu główki, wtedy zaczęły wypadać całe napompowane główki. Co dziwne pompowały się jeszcze leżąc już na piasku.

20230303_170133.jpg

20230303_170146.jpg

30 minut temu, wwo napisał:

A może światło podbiłeś?  Ja zbyt mocnym ukatrupiłem euphilie i caluastrae i to nawet miętowa nie dała rady. Tym pierwszym główki odpadały, a drugim główki splywały po szkielecie jakby się topiły

Raczej nie, ostatnio dołożyłem trochę białej barwy ale to kilkanaście procent. Nie bylo jakiejś dużej zmiany w oświetleniu

Janusz81

Janusz81

3 godziny temu, AnT napisał:

Zasol. ? 

Jakieś foto ? 

Zasolenie 1,026. Mam więcej fotek ale tylko tyle mogę dodać

20230303_170133.jpg

20230303_170146.jpg

28 minut temu, wwo napisał:

A może światło podbiłeś?  Ja zbyt mocnym ukatrupiłem euphilie i caluastrae i to nawet miętowa nie dała rady. Tym pierwszym główki odpadały, a drugim główki splywały po szkielecie jakby się topiły

Raczej nie, ostatnio dołożyłem trochę białej barwy ale to kilkanaście procent. Nie bylo jakiejś dużej zmiany w oświetleniu

Janusz81

Janusz81

3 godziny temu, AnT napisał:

Zasol. ? 

Jakieś foto ? 

Zasolenie 1,026

20230303_170133.jpg

20230303_170146.jpg

27 minut temu, wwo napisał:

A może światło podbiłeś?  Ja zbyt mocnym ukatrupiłem euphilie i caluastrae i to nawet miętowa nie dała rady. Tym pierwszym główki odpadały, a drugim główki splywały po szkielecie jakby się topiły

Raczej nie, ostatnio dołożyłem trochę białej barwy ale to kilkanaście procent. Nie bylo jakiejś dużej zmiany w oświetleniu

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.