Skocz do zawartości

Historia edycji

Pauollo

Pauollo

W dniu 26.05.2023 o 21:24, THORGAL napisał:

O hydrach myślałem ale te przepalajace soczewki dają mi do myślenia.Brałem pod uwagę też 2x Kessil a360x(zatęskniłem za blikiem;),ale opinie też różne.Przeglądam póki co,śledzę,czytam Wasze opinie,w końcu coś wybiorę:)

Tu masz fajny baniak na a360x:

Miałem a160 i a360, refleksy są wspaniałe jesli ktoś lubi. Na pewno gorzej że wzrostem korali, moim zdaniem to lampy pod lps. A może ap700?

Pauollo

Pauollo

W dniu 26.05.2023 o 21:24, THORGAL napisał:

O hydrach myślałem ale te przepalajace soczewki dają mi do myślenia.Brałem pod uwagę też 2x Kessil a360x(zatęskniłem za blikiem;),ale opinie też różne.Przeglądam póki co,śledzę,czytam Wasze opinie,w końcu coś wybiorę:)

Tu masz fajny baniak na a360x:

Miałem a160 i a360, refleksy są wspaniałe jesli ktoś lubi. Na pewno gorzej że wzrostem korali, moim zdaniem to lampy pod lps. A może ap700? Jakie wymiary akwa?

Pauollo

Pauollo

W dniu 26.05.2023 o 21:24, THORGAL napisał:

O hydrach myślałem ale te przepalajace soczewki dają mi do myślenia.Brałem pod uwagę też 2x Kessil a360x(zatęskniłem za blikiem;),ale opinie też różne.Przeglądam póki co,śledzę,czytam Wasze opinie,w końcu coś wybiorę:)

Tu masz fajny baniak na a360x. Miałem a160 i a360, refleksy są wspaniałe jesli ktoś lubi. Na pewno gorzej że wzrostem korali, moim zdaniem to lampy pod lps. A może ap700? Jakie wymiary akwa?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.