Jump to content
Sign in to follow this  
Darek85

[S] Dozowniki AquaTrend i dostawka AT2

Recommended Posts

Sprzedam zestaw dozowników AT1 oraz AT2.

Dozownik AT1 posiada 3 głowice dozujące, oraz sterownik do ustawiania dawek i czasów dozowania. AT2 jest rozszerzeniem o kolejne 3 głowice sterowane ze sterownika AT1. Oba sterowniki łączy się ze sobą kablem załączonym do AT2.

AT1 używałem na bieżąco, AT2 jedna głowica przez kilka miesięcy. Całość sprawna. Dołączam 3 pojemniki 1,5l na chemię.

W zestawie brak wężyków (tych łączących zbiorniczki poprzez dozownik do akwarium, do dokupienia za parę zł), oraz oryginalnych rurek w zbiorniczkach (strasznie się przez nie układ zapowietrzał więc je wywaliłem).

Cena 500 zł

Cena 400 zł

UWAGA nie sprzedaję oddzielnie tylko całość.

IMG20240120143049.jpg

IMG20240120145650.jpg

Edited by Darek85 (see edit history)

Akwarium 2020.jpg

Cześć, jestem zainteresowany. Powiedz proszę czy ten dozownik AT1 to jest V1 czy V2 plus? Ile czasu używałeś? Zakładam, że sprawny? No i dlaczego się pozbywasz tak sprawdzonego i chwalonego sprzętu? 

W dniu 22.02.2024 o 17:57, Opelin napisał:

Cześć, jestem zainteresowany. Powiedz proszę czy ten dozownik AT1 to jest V1 czy V2 plus? Ile czasu używałeś? Zakładam, że sprawny? No i dlaczego się pozbywasz tak sprawdzonego i chwalonego sprzętu? 

Na opakowaniu dozownika jest nalepka AT1 PLUS (master) na instrukcji AT1 PLUS. Pozbywam się z powodu likwidacji zbiornika. Do stycznia był używany na bieżąco. Przed spakowaniem w kartony sprawdziłem wszystkie głowice. Działa.

Akwarium 2020.jpg

Pw

125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.