Skocz do zawartości
seb

Trochę śmiechu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku pomyślałem że źle widzę...... Nie wierzę że ktoś sprzedaje coś takiego. O mało z kapci nie wypadłem hehe

http://allegro.pl/papcie-paputki-kapcie-skora-12-18-24-msc-13-5-14-5-i4733847056.html


375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo śmiesznych aukcji,zazwyczaj są wystawiane dla jaj.Pamiętam jedną z przed lat to była kupka śmieci pozamiatanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraca zona do domu i widzi kartke na drzwiach :

-Sprzedam zone za 360 zl

Mowi do meza :

-Czys Ty zwariowal,mnie sprzedaz za 360 zl,skad to wzioles ?

-Wiesz , 80 kilo wagi razy 2 zl , kilo zywca plus 200 zl obraczka.

Na drugi dzien maz wraca i widzi kartke :

Sprzedam meza za 1,10zl

Maz zdenerwowany mowi :

Ja wszystko rozumie ale za 1,10zl ?

Skad to wzielas ?

2 jajka po 0,30 zl i rurka bez kremu 0,50zl

:D:);)

- Halo, policja?

-Tak.W czym moge pomoc ?

-Dwie dziewczyny bija sie o mnie.

-Wiec w czym problem ?

-Gruba wygrywa....

:D

Pijak wtoczyl sie do kosciola,usiadl w konfesjonale i nic nie mowi.

Ksiadz czeka i czeka.

Zakaszlal,zeby zwrocic uwage pijanego , ale facet wciaz milczy. Ksiadz puka wiec trzy razy , zeby zachecic go do mowienia.

Pijak wrescie sie odzywa :

- Nie pukaj i tak nie ma papieru .

;)

Pozdrawiam, bez pl znakow

Edytowane przez Miss-Colen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10676231_852137154849981_8042226581435894632_n.png?oh=8aa4655a7f3f2d85123ea3862a0a61bf&oe=54D6126B

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś przerabia różne utwory ale te dwa mnie i moich znajomych rozwaliły najbardziej

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Chwytak jest The Best :)


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche prawdy w tym jest :)

post-15030-0-97883700-1423504702_thumb.jpg


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12072751_10153318211589888_7602533056866953414_n.jpg?oh=b1b534174aa84331b9734d6facd07ae9&oe=56A13C5B

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bajki zna chyba każdy, wczoraj wpadły mi na yt odcinki z 2006 Roku, a mianowicie 19 i 20, Wilk i zając

https://youtu.be/1SEPEhCFSdk

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30470005e84afa6954ff4c26443abbed.jpg

90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Na dobry początek dnia  .

Mały Jasiu nocował u dziadków. Siedzi w salonie z dziadkiem i tak nagle ni z gruchy ni z pietruchy mówi do dziadka: 
- Dziadku a co to jest p*zda? 
Dziadek trochę w szoku. Sprawdził tylko czy babcia jest w kuchni i zabrał małego Jasia na strych. Przesunął stary karton i przed ich oczami ukazał się kuferek. Dziadek starł z niego kurz i wyciągnął magazyny z gołymi paniami. Otwiera stronę mniej więcej ze środka i mówi: 
- Widzisz Jasiu tą gwiazdkę między nogami tej pani? 
- Tak 
- P*zda to ta osoba, która ją tu umieściła!


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozjebali kosmos :smile_big: :cheers:

Kto googlował Szwedzką Pochylnię? :clowning

:P

 

 

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia  !

Na rozprawie sędzia pyta oskarżonego: 
- Dlaczego uciekł pan z więzienia? 
- Bo, chciałem się ożenić! 
- Ma pan dziwne poczucie wolności.

Córka pyta matki:
- Mamo, czemu brat ma takie dziwne imię - Ikar?
- Bo jak byłam z nim w ciąży, to miałam nieprawdopodobny apetyt na raki. A "Ikar" to właśnie "raki" od tyłu.
- A, to rozumiem. Dziękuję.
- Nie ma za co, Lana

 


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraca koleś autobusem, okropnie zmęczony po ciężkim dniu pracy. Siedzi, a nad nim dwa mohery obrabiają mu d*pę, bo im miejsca nie ustąpił: 
- Ja wychowałam 5 dzieci i każde by ustąpiło! 
- Ja wychowałam 10 dzieci i każde by ustąpiło! itd. 
Na co koleś, gdy już nie wytrzymał: 
- Jak żeście przez taką rozwiązłość tłoku narobiły to teraz stójcie!

Przychodzi do baby sprzedawca odkurzaczy, stawia odkurzacz na podłodze, podłącza do prądu i mówi: 
- Zjem każdy paproch, którego nie wciągnie to supernowoczesne urządzenie.
Na to baba: 
- Życzę panu smacznego. Od dwóch dni nie mamy prądu.

Pewna kobieta na 50 urodziny postanowiła zafundować sobie operację plastyczną. Wydała 15,000 dolarów, odmłodziła twarz, poprawiła wygląd piersi i była zachwycona swoim nowym wyglądem? 
W drodze do domu wstąpiła do kiosku po gazetę. Zanim wyszła, zapytała ekspedientki: 
- Mam nadzieję, że nie ma Pani nic przeciwko, że zapytam, ale jak Pani myśli ? ile mam lat? 
- Jakieś 32 ? odpowiedziała 
- Nie! Mam dokładnie 50! ? odpowiedziała szczęśliwa kobieta 
Postanowiła jeszcze coś przekąsić. Wstąpiła więc do McDonalda i zadała kasjerce dokładnie to samo pytanie. 
- Wydaje mi się, że jakieś 29? 
- Niee, mam 50 lat. ? odpowiedziała z szerokim uśmiechem 
Poczuła się o wiele pewniejsza siebie, piękniejsza i z dobrym nastrojem wstąpiła jeszcze do apteki. Podeszła do lady, by kupić kilka drobiazgów? Nie mogła się powstrzymać i zadała aptekarzowi to samo pytanie. 
- Powiedziałbym, że jakieś 30 ? odpowiedział 
- Mam 50, ale bardzo dziękuję! ? powiedziała z dumą 
Podczas, gdy czekała na przystanku z zamiarem powrotu do domu, zapytała jeszcze starszego pana, który stał obok. 
- Proszę Pani, mam już 78 lat, mój wzrok już nie ten? Jednak kiedy byłem młody, był taki niezawodny sposób aby precyzyjnie określić wiek kobiety. Wiem, że to może źle zabrzmieć, ale musiałbym Pani włożyć ręce pod stanik. Potem powiem ile DOKŁADNIE ma Pani lat. ? odpowiedział 
Czekali chwilę w ciszy na kompletnie pustej ulicy dopóki jej ciekawość nie wygrała. W końcu nie wytrzymała: ?A co mi tam! Dawaj Pan!? 
Starszy mężczyzna wsunął jej ręce pod luźną bluzkę i zaczął delikatnie dotykać ją powolnymi, okrężnymi ruchami ? bardzo dokładnie i ostrożnie. Zważył w dłoni każdą z piersi, podrzucał i lekko uszczypnął sutki. Ścisnął je do siebie i potarł jedną o drugą. 
Po kilku minutach takiego określania wieku powiedziała: ?Okej, okej? To ile mam lat?!? 
Ostatni raz ścisnął jej biust, wyciągnął ręce i powiedział: 
- Szanowna Pani, ma pani dokładnie pięćdziesiątkę! 
Kobietę zamurowało. Zszokowana zapytała: 
- To było niewiarygodne, jak Pan to określił? 
- Może Pani obiecać, że się nie zdenerwuje? 
- Obiecuję, że nie będę się gniewać ? powiedziała 
- Stałem za Panią w kolejce do McDonalda!

 


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek dnia  !

Na werandzie siedzą sobie w bujanych fotelach dziadek z babcią. Nagle babcia wali dziadka w łeb tak, że ten spada z werandy prosto w krzaki. Dziadek, wyczołgując się, pyta ze zdumieniem: 
- A to za co było? 
- A za to, że masz małego ptaszka! 
Dziadek wgramolił się na werandę, usiadł w swoim fotelu bujanym, i po chwili nagle: łup! - babcię w głowę. Tym razem ona ląduje w krzakach. 
- A to za co?! - pyta babcia. 
- A za to, że wiesz, że są w różnych rozmiarach.

Majster poucza budowlańców: 
- Słuchajcie, jutro przyjeżdża komisja odbiorcza. Cokolwiek by się nie działo, udawajcie, że tak miało być. 
Następnego dnia komisja ogląda budynek, a tu nagle łup - jedna ze ścian wali się z wielkim hukiem. Inspektorzy odskakują przerażeni, a stojący obok robotnik spokojnie spoglądając na zegarek oznajmia: 
- No tak, 10.43. Wszystko zgodnie z harmonogramem.

Wchodzi blondynka do swojego mieszkania i słyszy odgłosy z sypialni. Odgłosy są jednoznaczne. Ale dla potwierdzenia otwiera drzwi i widzi swojego męża z obca babą. Wybiega z sypialni, otwiera schowek męża, wyjmuje pistolet, przeładowuje, przykłada sobie do skroni, i w tym momencie mąż mówi:
- Ależ kochanie, nie rób tego, ja Ci wszystko wytłumaczę!
Blondynka patrząc na niego groźnie, krzyczy:
- Zamknij się łajdaku! Ty będziesz następny!!!


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.