Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwowanie tematu to co innego - przychodzą powiadomienia z danego tematu który zazwyczaj już przeczytaliśmy. Ja teraz jak znajdę jakiś temat który chciałbym przeczytać a nie mam na to w danej chwili czasu robię po prostu zakładkę ale fajnie by było gdyby taka możliwość istniała na samym forum .

PS. Dziękuje modom za przeniesienie do odpowiedniego tematu :smiling:

Edytowane przez felek99 (wyświetl historię edycji)

Jest : 148l z panelem na miękko Powrót w nieznane

Było : 432l + 180l sump     Mój dziennik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie musisz go czytać od razu. Subskrybuj i masz go w razie czego pod ręką na liście. Potem po przeczytaniu możesz przerwać subskrybcję żeby nie otrzymywać powiadomień lub wyłączyć je sobie w ustawieniach konta.

Wysłane z mojego Xperia Z za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie pomyślałem,że ludziska podróżujący po naszym pięknym kraju często nie wiedzą że np. w danym mieście,regionie przez które przejeżdżają jest w pobliżu sklep,2 może nawet 3 z morszczyzną,a pewnie chętnie przy okazji by zerknęli na asortyment w danym sklepie,i taki mój pomysł może by dało radę stworzyć znowu taką jak kiedyś była mapa użytkowników Mapę sklepów w Polce .Bo powstaję ich coraz więcej i czasami po prostu nie wiemy ze w pobliżu miejsca w którym jesteśmy jest sklep.Co wy na to?Czy stworzenie takiej mapki było by trudne i czy w ogóle było by możliwe?Co na to Admin?Co wy na to?


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wetnę się przed Admina, może mnie nie zwolnią :)

Do IPB jest (co prawda płatna parę złotych) fajna aplikacja do dodawania firm. Na żywo można zobaczyć http://www.piwo.org/firmy/ oraz pierwszy z brzegu profil http://www.piwo.org/...wniastrzegompl/

Generalnie się sprawdza i umożliwia szybkie wyszukiwanie, ma też dość duże możliwości konfiguracyjne (uprawnienia, oceny, komentarze etc etc)

ps: nie jestem autorem, a jedynie użytkownikiem w/w dodatku.

Edytowane przez elroy (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o coś takiego żeby było wklejone na stałe na NR i była możliwość dodawania ewentualnie kasowania sklepów

https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=211442669153136307286.0004a84338579083508f7


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to działa, jest i tam duża mapa, a nic nie stoi na przeszkodzie ją doszlifować

http://www.piwo.org/firmy/mapa/

Więcej nie pomogę, bo chyba innego dodatku powiązanego z uprawnieniami forumowymi nie ma...

Edytowane przez elroy (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak u nas to nie przejdzie zero zainteresowania.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem się, bo na forum i temacie jestem za krótko, ale u mnie na forum profile wypełnili przedstawiciele firm, lub ich właściciele po jednym krótkim mailu zapraszającym. To bardzo niszowe forum, ale skuteczność wyniosła 100%. Czy tutaj się sprawdzi, tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by jakiś mod zrobic porządek na targowisku.Posty typu rezerwuje miały być według regulaminu usuwane.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by jakiś mod zrobic porządek na targowisku.Posty typu rezerwuje miały być według regulaminu usuwane.

Dokładnie Karol ,ja też to widziałem ,ale ja się nie udzielam za dużo więc czekałem na reakcje :thumbup:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi do głowy taki pomysł:

Jak by dołączyć do targowiska Dział czy temat wysyłka.

Chodzi o to aby każdy mógł napisać jaką firmą kurierską czy innym transportem można w miarę bezpiecznie wysłać a jakiej się lepiej wystrzegać.

Przy targowisku byłoby to bardzo widoczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win8, ie 11 nie mogę nic wkleić z worda. Przy edycji są takie herezje, że to bajka. Ma ktoś z Was to jeszcze czy ja mam coś w systemie namieszane ?


7764_7979.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny.

Informacje o zbiorniku i użytkowniku.

Temat: Pomocy bo to czy tamto nagle się dzieje.

Ma prawo bo to dziwne hobby.

I się zaczyna. A jaki ten zbiornik, kiedy zalany, jakie parametry, itd itd.

Bo ludzie chcą pomóc bo życie zwierzaków jest najważniejsze.

Najlepszy przykład

http://nano-reef.pl/topic/64244-pomocy-koral-mi-umiera/

Czy nie można w końcu usankcjonować pewnych informacji?

Przecież to ani dane osobowe ani ściśle tajne.

Będzie wszystkim a zwłaszcza doświadczonym służyć pomocą.

Były zarzuty że "stara gwardia" się nie udziela, ale po otwarciu postu który zacytowałem przechodzi chęć do pisania. Czemu się nie dziwię

P.S. Nie zaliczam się do starej gwardii. Jestem tylko obserwatorem


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz Roman - morszczak sam traci swój czas energie i pieniądze pisząc "słabe" tematy, na które nie chce się odpisywać.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz Roman - morszczak sam traci swój czas energie i pieniądze pisząc "słabe" tematy, na które nie chce się odpisywać.

I nic nie można z tym zrobić? "Przekonać" kolegów że info o zbiorniku ułatwi im życie na forum?

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman zrobić można wiele, zawsze

forum współtworzymy my wszyscy

przerobiliśmy różne warianty i przymus/nakaz w niemalże każdej kwestii nie sprawdzi się. Po prostu. Jeśli czujesz siłę by "przekonywać" kolegów to masz moje poparcie i szacunek. Jednak jeśli myślisz, że w jakiś magiczny sposób się to samo zrobi to ja nie znam takich zaklęć :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale do poprawy kodowanie w sekcji blogów, a konkretniej ich komentarzy.. u mnie krzaczy strasznie niestety, a wygląda to np tak:

2014032601.png


Solniczka 63l + Sump + dolewka w trakcie budowy http://reeftankgdansk.wordpress.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje cwaniactwo co nie których nowo przybyłych na forum którzy na żywca na Tagowisku łamią jego zasady...Jak coś jest zamieszczane w dziale "zamienie" to oznacza to że ktoś chce coś zamienić----a nie Ewentualnie sprzedam...kurcze jak mnie to drazni.Proszę modów o zaglądnie czasami do tych działów bo mistrzom nie chce się czekać tych 50 postów tylko idą na skróty....

Przykład:

http://nano-reef.pl/...semicirculatus/

Albo jeszcze lepsze..."Oddam"za cos tam....kolejny przykład:

http://nano-reef.pl/...pak-jastrzebie/

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moderatorzy zaglądają w każdy wątek i wyciągają konsekwencję z takich zachowań.

Co jest obrzydliwie nieprzyjemne bo potem ma się skrzynkę zapchaną płaczami "A dlaczego?" :)

Ale zawsze można podesłać link gdy wkradnie się taki post.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy zaglądają w każdy wątek i wyciągają konsekwencję z takich zachowań.

Co jest obrzydliwie nieprzyjemne bo potem ma się skrzynkę zapchaną płaczami "A dlaczego?" :)

Ale zawsze można podesłać link gdy wkradnie się taki post.

Pozdrawiam.

Deb na ciebie jak zawsze można liczyć.Pzdr


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A Ty popraw swojego posta bo aż wali po oczach.

Zawsze można napisać: "Mnie to denerwuje" :)

Mówmy ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to możliwe, czy dałoby się umieścić przycisk "przejdź do góry" przy każdym poście? Jak czytam jakiś temat i średnio mnie interesuje a postów na stronie jest 30 to jest co przewijać do początku lub końca strony. Wiem, jestem wygodny, ale czasem wskazujący boli od kółka w myszy, a tak to tylko jeden klik i już. :thumbsup:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze a przycisk HOME na klawiaturze nie rozwiąże twojego problemu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze a przycisk HOME na klawiaturze nie rozwiąże twojego problemu? ;)

Kurczę, Walker, zabiłeś mnie, jasne że tak, dzięki. Pewnie dlatego że mam hiszpańską klawiaturę zgubiłem tą opcję. To takie proste... :baby::thumbup:

edyta: tyle że dotyczy to tylko windy, i-pada i telefonu już nie...

Edytowane przez petrus1 (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy zaglądają w każdy wątek i wyciągają konsekwencję z takich zachowań.

Co jest obrzydliwie nieprzyjemne bo potem ma się skrzynkę zapchaną płaczami "A dlaczego?" :)

Ale zawsze można podesłać link gdy wkradnie się taki post.

Pozdrawiam.

http://nano-reef.pl/topic/65211-euphylia-glabrescens/#entry666919

Następny


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.