Skocz do zawartości
boberroo

REEFSHOP - OPINIA

Rekomendowane odpowiedzi

...a zwierzęta moim zdaniem należy osobiście kupować i oglądać stan przed zakupem i przetransportować na swoje możliwości inaczej wszelkie pretensje można mieć do siebie ...

@raffy14 ale pitolisz człowieku , ja do najbliższego porządneg sklepu mam 260 km , jedź za każdą pierdołą taką odległość 250 zł na paliwo .zastanów się co piszesz .ręce opadają


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a zwierzęta moim zdaniem należy osobiście kupować i oglądać stan przed zakupem i przetransportować na swoje możliwości inaczej wszelkie pretensje można mieć do siebie ...

@raffy14 ale pitolisz człowieku , ja do najbliższego porządneg sklepu mam 260 km , jedź za każdą pierdołą taką odległość 250 zł na paliwo .zastanów się co piszesz .ręce opadają


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nic nie zarzucam,ale dzięki takim wątkom mogą się dowiedzieć czego oczekujemy co za tym idzie będą mieli więcej zadowolonych klientów :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nic nie zarzucam,ale dzięki takim wątkom mogą się dowiedzieć czego oczekujemy co za tym idzie będą mieli więcej zadowolonych klientów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324095 rodzyngit :
#324086 inmar :

U Skiby jest info właśnie o czasie dostępności towaru.

tutaj bym się kłócił, zamówiłem ponad tydzień temu pompę i cisza, zero odzewu

sorry za OT

I widzisz przez takich "klientów" można sobie żyły podciąć :nono

Zamówiłeś prawdopodobnie Pompę igiełkową Newa BP 1202 ??? od dwóch tygodni tam jest chyba coś na czerwono napisane ...... prawda?!

Next time sprawdź - sorki - przeczytaj, a potem zapytaj kiedy będzie dostawa.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324095 rodzyngit :
#324086 inmar :

U Skiby jest info właśnie o czasie dostępności towaru.

tutaj bym się kłócił, zamówiłem ponad tydzień temu pompę i cisza, zero odzewu

sorry za OT

I widzisz przez takich "klientów" można sobie żyły podciąć :)

Zamówiłeś prawdopodobnie Pompę igiełkową Newa BP 1202 ??? od dwóch tygodni tam jest chyba coś na czerwono napisane ...... prawda?!

Next time sprawdź - sorki - przeczytaj, a potem zapytaj kiedy będzie dostawa.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324122 darekkuku :

...a zwierzęta moim zdaniem należy osobiście kupować i oglądać stan przed zakupem i przetransportować na swoje możliwości inaczej wszelkie pretensje można mieć do siebie ...

@raffy14 ale pitolisz człowieku , ja do najbliższego porządneg sklepu mam 260 km , jedź za każdą pierdołą taką odległość 250 zł na paliwo .zastanów się co piszesz .ręce opadają

Po co te nerwy człowieku :nono Nie chodzi mi o 'pierdoły', ale o trudniejsze ryby typu pokolce. O to mi cały czas chodziło :) Weź np. kup sohala albo achillesa wysyłkowo...

Jeszcze raz się powtarzam: nie wiem jak z sprzętami, preparatami itp. jest, nigdy nie kupowałem wysyłkowo. Mówię o stacjonarnym i taką opinię wystawiam. Mi cały czas chodzi o żywe stworzenia. Drobne zwierzaki typu krewetki,ślimaki, kraby, małe rybki myślę, że można kupować wysyłkowo-potem kwarantannę im zrobić. Ale jeśli chodzi np. o pokolce, to uważam ze należy je kupować z głową. Po co klient ma dostać wadliwą rybę, wpuści ją do akwarium i pozarazi resztę? Potem lecą takie texty typu : kupilem zebrasomę za 200, straty w akwarium za 1000.

Jak już wysyłkowo, to warto pomyśleć nad kwarantanną, żeby rybę sprawdzić - po co rwać włosy z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324122 darekkuku :

...a zwierzęta moim zdaniem należy osobiście kupować i oglądać stan przed zakupem i przetransportować na swoje możliwości inaczej wszelkie pretensje można mieć do siebie ...

@raffy14 ale pitolisz człowieku , ja do najbliższego porządneg sklepu mam 260 km , jedź za każdą pierdołą taką odległość 250 zł na paliwo .zastanów się co piszesz .ręce opadają

Po co te nerwy człowieku :) Nie chodzi mi o 'pierdoły', ale o trudniejsze ryby typu pokolce. O to mi cały czas chodziło :) Weź np. kup sohala albo achillesa wysyłkowo...

Jeszcze raz się powtarzam: nie wiem jak z sprzętami, preparatami itp. jest, nigdy nie kupowałem wysyłkowo. Mówię o stacjonarnym i taką opinię wystawiam. Mi cały czas chodzi o żywe stworzenia. Drobne zwierzaki typu krewetki,ślimaki, kraby, małe rybki myślę, że można kupować wysyłkowo-potem kwarantannę im zrobić. Ale jeśli chodzi np. o pokolce, to uważam ze należy je kupować z głową. Po co klient ma dostać wadliwą rybę, wpuści ją do akwarium i pozarazi resztę? Potem lecą takie texty typu : kupilem zebrasomę za 200, straty w akwarium za 1000.

Jak już wysyłkowo, to warto pomyśleć nad kwarantanną, żeby rybę sprawdzić - po co rwać włosy z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc i ja opisze swoje doświadczenia związane z Reefschop'em

zamawiałem tam towar kilka razy wysyłkowo i raz byłem tam też osobiście pierwsza moja paczka może i nie była zgodna z tym co pierwotnie zamówiłem ale przyznaje że nie zorientowałem się czy dany towar jest na stanie czy nie... tylko klikałem na ślepo i muszę przyznać że wszelkie dokonane przez obsługę sklepu zmiany były też ze mną konsultowane i ni dość że dostałem towar droższy od tego który zamówiłem to jeszcze były tam jakieś bonusy więc nie mam na co narzekać w kolejnych przesyłkach było już wszystko ok a czasem więcej niż zamawiałem.

Jeżeli chodzi o sposób dostawy to sprzęt zamawiałem kurierem a życie przesyłką konduktorską


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc i ja opisze swoje doświadczenia związane z Reefschop'em

zamawiałem tam towar kilka razy wysyłkowo i raz byłem tam też osobiście pierwsza moja paczka może i nie była zgodna z tym co pierwotnie zamówiłem ale przyznaje że nie zorientowałem się czy dany towar jest na stanie czy nie... tylko klikałem na ślepo i muszę przyznać że wszelkie dokonane przez obsługę sklepu zmiany były też ze mną konsultowane i ni dość że dostałem towar droższy od tego który zamówiłem to jeszcze były tam jakieś bonusy więc nie mam na co narzekać w kolejnych przesyłkach było już wszystko ok a czasem więcej niż zamawiałem.

Jeżeli chodzi o sposób dostawy to sprzęt zamawiałem kurierem a życie przesyłką konduktorską


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje 3 grosze do tematu. 10 stycznia złożyłem zamówienie na odpieniacz. Na stronie jak byk, "towar dostępny".  Dostałem mailowo informacje, że towar zostanie wysłany do 3 dni. No trudno, 3 dni poczekam. Po 3 dniach ciszy zadzwoniłem i okazało się, że mojego odpieniacza NIE MAJĄ na stanie, a dostaną go MOŻE do tygodnia i wtedy wyślą. Gdy spytałem czy możemy ewentualnie wybrać inny okazało się, że na stanie mają dwa odpieniacze, które będą odpowiednie do mojego litrażu, jednak oba o wiele droższe od zamówionego (choć na stronie wybór dostępnych przyprawia o zawrót głowy). Jak dla mnie to jawne robienie klienta w bambuko. Wczoraj dostałem maila, że moje zamówienie zostało zrealizowane, została przygotowana etykieta InPost, ale paczka do teraz (18.01.2022, 18:05) nie została nadana. Do dziś odpieniacza nie mam.

Edytowane przez rysiu_new
uściślenie (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego sklepu się najpierw dzwoni później zamawia ewentualnie jedzie. Nigdy się stany magazynowe nie pokrywały ze stanem na stronie. Bo albo nie zostało zmienione albo jakimś cudem 5min temu zawsze ktoś kupił i właśnie się skończyło. 


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rumik21 napisał:

Do tego sklepu się najpierw dzwoni później zamawia ewentualnie jedzie. Nigdy się stany magazynowe nie pokrywały ze stanem na stronie. Bo albo nie zostało zmienione albo jakimś cudem 5min temu zawsze ktoś kupił i właśnie się skończyło. 

Chyba nie na tym polega idea sklepu internetowego. Według mnie sklep internetowy jest udogodnieniem, które eliminuje te wszystkie kroki. Wchodzę, klikam, podaję adres, płacę i za max 2 dni mam przesyłkę u siebie. Tak w moim mniemaniu funkcjonuje sklep internetowy. Natomiat gdy jest problem, bo towaru po prostu nie ma, bo każdemu może się błąd zdarzyć, to informuje się klienta o zaistniałej sytuacji, a nie pisze bezczelnie czas realizacji 3 dni, a po 3 dniach i telefonie klienta, okazuje się, że to wszystko bujda na resorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, rysiu_new napisał:

Chyba nie na tym polega idea sklepu internetowego. Według mnie sklep internetowy jest udogodnieniem, które eliminuje te wszystkie kroki. Wchodzę, klikam, podaję adres, płacę i za max 2 dni mam przesyłkę u siebie. Tak w moim mniemaniu funkcjonuje sklep internetowy. Natomiat gdy jest problem, bo towaru po prostu nie ma, bo każdemu może się błąd zdarzyć, to informuje się klienta o zaistniałej sytuacji, a nie pisze bezczelnie czas realizacji 3 dni, a po 3 dniach i telefonie klienta, okazuje się, że to wszystko bujda na resorach.

Ale ty 3 dni w tym kraju zyjesz? Prawda jest taka ze szczególnie jak sie zapłaci z gory to maja w wielu sklepach w d*pie ;) Bo co klient zapłacił kiedyś wyślemy... Dlatego ja przeszedłem na allegro kupuje gdzie aktualnie najlepsza cena a jakies rabaty na krzywy ryj u tego czy tamtego... a niech mnie cmokna w du**tylko pierw morde umyja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się na nich przejechalem, zamówilem jakąś chemie ktora byla na stanie, brak kontaktu przez kilka dni i po moim telefonie usłyszalem że czekają na dostawe. A wystarczyło napisać maila. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten sklep omijam tak samo jak Plantica. Czas realizacji tragedia. Kilka razy już próbowałem i zawsze to samo. Jedyny jaki mogę polecić to Coralhouse i chyba każdy się z tym zgodzi :)


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne doswiadczenie, zamowilem dwie ryby z opcja odbioru osobistego, po kwarantannie dostaje maila że gotowe do odbioru, nastepnego dnia wsiadam w auto jade 100km w jedna strone i dowiaduje sie, ze jedna zdechla a drugiej nie da rady zlapac ... i jeszcze, tekst, ze moglem zadzwonic i sie dowiadywac..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Byłem osobiście i nie ma do czego się doczepić, ale dla mnie dobry sklep internetowy na swojej stronie w dziale „ryby dostępne” powinien mieć zgodnie z opisem ;) a tam kilka stron ryb w czym większość niedostępna ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, rodzyngit napisał:

Ja mam inne doswiadczenie, zamowilem dwie ryby z opcja odbioru osobistego, po kwarantannie dostaje maila że gotowe do odbioru, nastepnego dnia wsiadam w auto jade 100km w jedna strone i dowiaduje sie, ze jedna zdechla a drugiej nie da rady zlapac ... i jeszcze, tekst, ze moglem zadzwonic i sie dowiadywac..... 

Tak już jest że nie wszystkie ryby przeżywają kwarantanne - po to ona jest. Ryby są odławiane metodą na cyjanek Lepiej żeby w sklepie ryba zdechła niż u Ciebie w akwarium Ja zamawiałem ostatnio wiele ryb ( zobacz mój wątek) i wszystkie docierały do mnie (a mieszkam w Szczecinie) w idealnych warunkach, świetnie zapakowane w styroboxy z termosami w środku i Hot Toe Warmerami 

żywym transportem zajmowała się firma UPS  z opcją 24 godzin. Ostatnio doszły do mnie tak 3 paczki.

Tu masz link do mnie 21 grudnia opisałem jedną dostawę ryb i 5 stycznia drugą:

 


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rodzyngit napisał:

Ja mam inne doswiadczenie, zamowilem dwie ryby z opcja odbioru osobistego, po kwarantannie dostaje maila że gotowe do odbioru, nastepnego dnia wsiadam w auto jade 100km w jedna strone i dowiaduje sie, ze jedna zdechla a drugiej nie da rady zlapac ... i jeszcze, tekst, ze moglem zadzwonic i sie dowiadywac..... 

Wiesz dla Ciebie to logiczne ze sklep powinien dac info ;) Mnie juz zycie nauczyło ze jak sam sie nie zainteresujesz to potem dymasz po 100 km za frajer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupował ktoś z GlobalCoral ? Widzę, że też mają fajne ryby i wysyłają.


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.