Skocz do zawartości
Lizard

reefMAX by Lizard

Rekomendowane odpowiedzi

gruba na pewno jeszcze nie jest, ale to dobrze, że dokarmiasz - trzymam kciuki, żeby się jej poprawiło.

Edytowane przez ejerzyk (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, To jest twoje maleństwo tylko trochę podrosła. Pyknąłem szajsungiem przed chwilą - po zgaszeniu światła, wiec przerwałem jej kolację. :thumbup:

7adc001666473235med.jpg


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie szczepka? :)

Ktoś kiedyś mówił, że Lybie to bardzo rzadko widoczne kraby, na pewno w dużych baniakach z racji małych rozmiarów, ale moja jest jakaś dziwna. Spacerowała dziś po uszczelce :D

304934_470171389670801_2142040726_n.jpg

I jeszcze błazenek szykujący się do snu :)

561068_470171499670790_1696061490_n.jpg

Edytowane przez LiZaRd (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by tradycji stało się zadość aktualizacyjne fotki. Przybyło po Małopolskim zlocie kilka szczepek :) Dzięki chłopaki!

6faad90b1cffc42d.jpg

27073eeff852e630.jpg

I filmik jednej z moich Lybii spacerującej po baniaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych baniaków jakie widziałem :) Chociaz Twój poprzedni baniak tez był cudny. Podoba mnie sie ze stawiasz przede wszystkim na kolory w baniaku. Niektorzy maja szaroburo i to juz nie to samo, chociaz pewnie sa inne gusta i zdania na ten temat.

Pozdrawiam:)


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko nie jest, gdybym miał zaczynać od nowa, na pewno nie byłby to reefMAX ;) Jak się wkurzę to .. a szkoda gadać, pożyjemy zobaczymy, póki co buja dobrze, trzeba tylko pilnować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Jako, że ostatnio mam bardzo mało czasu na cokolwiek, a co dopiero na baniak, postanowiłem zainwestować w system który pozwoli mi utrzymywać w zbiorniku stałe parametry wody :) Oczywiście tu mowa o dozowniku Aqua-Trend, więc szybko na stronę, hokus pokus, zamówione- czekam na najnowsze dziecko w stajni, czyli DOSER ONE Evolution :) Jak tylko dotrze zrobię recenzję, póki co link do stronki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z nadejściem nowego dozownika AquaTrend zmieniam sól na Aquaforest FSRS, do tego zaczne dozowanie Ballinga Aquaforest Component +1 +2 +3 i do zestawu dojdzie również:

ProBioS

ProF

ProBioF

CoralE

CoralFood

CoralV

CoralA

CoralB

Zobaczymy co się będzie działo, z czasem dojdzie reszta wynalazków, a w między czasie obniżam Ca i Mg oraz podnoszę KH, a raczej staram się by było na stałym poziomie.

Dziś dorwałem mrożonki Instanta w Skrzydlicy, podobno mrożone azotem, rybom smakuje, merdają ogonkami do teraz :D

Edytowane przez Lizard (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard jak postawie swojego reef maxa to wpadasz i mi skałe układasz :D


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba go popełnie :D


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... ReefMax to fajne ustrojstwo.Fakt,mozna tuningować i w ogóle...

Ale to jest tak. dostajesz na start akwarium takie same jak 100 innych uzytkowników- i mozesz porównać co potrafisz zrobić na takim sprzęcie.

Oczywiście liczy się czas, wiedza i trochę też zasoby finansowe, ale wszyscy startuja z równego poziomu :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozownik jest mega, teraz doceniam jego kolor, nie ma na nim plam soli, kurzu nie widać, do tego plastikowa obudowa wydaje się być lepszej jakości jak choćby w mojej dolewce, rozkładane nóżki z przodu to strzał w 10! otwierając szafkę widzę wyraźnie jasny wyświetlacz który jest pod kątem skierowany w moją stronę no i wężyki ładnie się chowają! A do tego funkcjonalność i możliwość ustawień, masakra, miażdży! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujdzie :thumbup:


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.