Skocz do zawartości
marcin4483

[S] likwidacja W-wa skała do sumpa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu żywego inwentarza z likwidowanego akwarium. Brak czasu, trzeci potomek i ogólnie "zmęczenie" spowodowały podjęcie tej decyzji. korale, glony oraz piach i na koniec sprzęt. Topic będę aktualizował. Zapraszam tylko do odbioru osobistego w Warszawie.Nie rezerwuję.Kto jest chętny zapraszam serdecznie.

ceny (będę aktualizował)

zapraszam na pw lub na 504 084 430

pozdrawiam serdecznie

odowiadając na pw - nie wysyłam, nie mam takiej możliwości.przykro mi

Do zakupienia pozostała skała z sumpa ( cena 10 za kg) . skała oraz żywe stworzenia wędrują do osób, które zgłosiły się pierwsze i zgłosiły się osobiście. proszę nie odbierac tego zle ale zależy mi na sprawnym załatwieniu sprawy, dlatego też nie rezerwuję niczego. mam na głowie trójkę małych szkrabów, dom, pracę etc dlatego też proszę o wyrozumiałość jak nie odpisuję lub nie oddzwaniam

została skała z sumpa ( cena 10 za kg)

[/b]

3960-dsc09191.jpg

3960-dsc09193.jpg

3960-dsc09196.jpg

3960-dsc09198.jpg

3960-dsc09200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile za całość życia ???

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 9:41 napisałem priv o całe życie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś brązowe i takie coś żółte :p generalnie bardzo ładne, czerwonych niestety nie było.

Polecam, zasłużony pozytyw na reefegro


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw.


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.