Skocz do zawartości

Historia edycji

sPRYTny

sPRYTny

W dniu 13.01.2018 o 19:12, LUK4344 napisał:

Odgrzeję trochę temat.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, nie słyszał, nie był to firma Aqua-Trend otworzyła punkt sprzedaży detalicznej w którym można zakupić najbardziej popularne preparaty, sole wiodących producentów, testy, podłoża, świetlówki  a także oczywiście niezbędny sprzęt.

"Sklepik" funkcjonuje od kilku miesięcy i właściwie nie ma dnia żeby oferta nie została wzbogacona o nowe pozycje, jeśli czegoś nie mamy na półce to z dnia na dzień sprowadzimy.

Serdecznie zapraszamy na ul. Lokatorską 11  oraz na stronę internetową www.sklep.aqua-trend.pl

 

 

 

 

Oj tak polecam....

Idziesz po jeden kruciec do hydrauliki, a wychodząc ze sklepu ledwo się zebrałem z torbami do auta ^^ 

Moja rada weźcie zawsze więcej pieniędzy że sobą :D

Polecam.

sPRYTny

sPRYTny

W dniu 13.01.2018 o 19:12, LUK4344 napisał:

Odgrzeję trochę temat.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, nie słyszał, nie był to firma Aqua-Trend otworzyła punkt sprzedaży detalicznej w którym można zakupić najbardziej popularne preparaty, sole wiodących producentów, testy, podłoża, świetlówki  a także oczywiście niezbędny sprzęt.

"Sklepik" funkcjonuje od kilku miesięcy i właściwie nie ma dnia żeby oferta nie została wzbogacona o nowe pozycje, jeśli czegoś nie mamy na półce to z dnia na dzień sprowadzimy.

Serdecznie zapraszamy na ul. Lokatorską 11  oraz na stronę internetową www.sklep.aqua-trend.pl

 

 

 

 

Oj tak polecam....

Idziesz po jeden kruciec do hydrauliki a wychodząc ze sklepu i ledwo się zebrałem z torbami do auta ^^ 

Moja rada weźcie zawsze więcej pieniędzy że sobą :D

Polecam.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.