Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko super ale ciągle nie mamy sklepu który ma ofertę życia w formie sklepu internetowego. A szkoda .

 

Pierwszy który otworzy sklep www lub przynajmniej ofertę że zdjęciami będzie moim ulubionym :)

Edytowane przez atgorscy (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy SeaWorld w Pabianicach jeszcze istnieje ?


Wysłane z mojego Moto G Play przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizyta na Miętowej w Łodzi, Bardzo dużo kolorowych zwierzaków do wyboru 1f609.png

 

37812908_1808111009274193_582995386130497536_o.jpg

37838870_1808120045939956_4047982813641703424_o.jpg

37860093_1808117022606925_4172546709290745856_o.jpg

 

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat nieco przycichł. A zmian trochę nastąpiło na rynku Łódzkim.

Aqua Trend  na bieżąco rozbudowuje ofertę dotyczącą sprzętu i chemii do akwarystyki morskiej. Znajdziemy żywice, filtry, sól - kilka rodzajów (najczęściej stosowanych) lampy, pompy, dozowniki, dolewki itd. Naprawdę spory zasób asortymentu mamy dostępny "od ręki" co w przypadku łódzkiego rynku akwarystyki morskiej stanowi dość dobre uzupełnienie oferty.

Botia - dzisiaj zawitałem tam po raz kolejny i ... zmiany na plus da się zauważyć od wejścia. Zbiorniki czyste, dobrze oświetlone, w baniakach pomimo tego iż byłem świeżo po dostawie nie doszukałem się ryb uprawiających leżing/plażing. Wybór życia - na całkiem przyzwoitym poziomie, ryby, korale lps, miękkie tu mamy solidny wybór z oferty sklepu, ale przy poprzednich wizytach znalazłem również kilka szczepek SPS które okazały się wystaraczająco interesujące aby mnie skusić do zakupu... Można postać, popatrzeć, pozwiedzać i wrócić do oglądania lub kupowania. Stan ryb - na dzień dzisiejszy nie doszukałem się kropek, plamek, podgryzionych płetw. Przy poprzedniej wizycie miałem podobne odczucia, więc występuje jakaś powtarzalność stanu zwierzaków. Zmiana oświetlenia, zmiana regałów, zmiana aranżacji zbiorników. Co ciekawe podczas wizyt spotykam kilka znajomych twarzy z którymi zawsze miło mi porozmawiać, nie tylko o słonym życiu.

Niestety nie miałem czasu zawitać w pozostałych sklepach - więc proszę o podzielenie się opinią - czy w pozostałych sklepach też utrzymuje się "wyższy" niż dotąd stan wizualny oferty która jest dla nas interesująca.

Koralomania - wg mnie dobrze rokujący start i ciekawi mnie jak to wygląda obecnie?
Euroakwarium - widywałem na giełdzie, gdzie zasób ryb bywał bogaty, egzemplarze nie były wielkie ale czasami naprawdę było w czym wybierać dotyczy to głównie ryb, krabów, krewetek i sporadycznie ukwiałów.
Warszawiacy - ceny promocyjne, wybór - różnie kto pierwszy ten lepszy, raz się trafi i jest w czym wybierać innym razem odchodzimy z niczym.


Część ze sprzedawców wymienionych w tym poście umożliwia nam zakup i podziwianie życia " w workach" - niestety nie widzimy czy ryby pobierają pokarm, czy pływają po całym zbiorniku, przy dnie poszukując jedzenia czy też uprawiają opętany taniec przy każdej z szyb zbiornika szukając przyjaciela we własnym odbiciu. Podzielcie się własnymi spostrzeżeniami - po wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie gdzie w łodzi dostane zaworek przeciwzwrotny ? nie chce mi się wysyłkowo brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki do powietrza? 

Jak do powietrza to mam Olechów zapraszam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • tam do powietrza potrzebuje 3 sztuki do pompy do ballinga 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fOe napisał:

ktoś wie gdzie w łodzi dostane zaworek przeciwzwrotny ? nie chce mi się wysyłkowo brać

jak do niedzieli poczekasz to giełda na Starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrym sklepie zoologicznym. W ostateczności w motoryzacyjnym.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman a który to ten dobry? Szukałem kilka dni temu takiego zaworka zwrotnego membranowego bezskutecznie.


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/aqua-nova-zaworek-zwrotny-3szt-ncv-3-7726535979#shippingInfo

 

Rybarium - to jest chyba Łódź.

Sorki za offtop - ale właściwie to oni są w Łodzi czy w okolicy? Kiedyś to był sklep z Łodzi.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, chwialek napisał:

Rybarium - to jest chyba Łódź.

Już nie. Okolice Zgierza


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden z tych zaworków nie jest zaworkiem membranowym do cieczy. To raczej zwykle dedykowane do powietrza i podane sklepy są z poza Łodzi. Rybarium również wyprowadziło się na wieś, Sokolniki czy coś. 

Chodzi mi o tego typu zaworki:

http://sklep.aquamedic.pl/zaworek-zwrotny-4-6.html

 

 


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Sokolniki tylko Skotniki :-) za Sklep odpowiadają już inne osoby dlatego sklep jest właśnie w Skotnikach gdzie też jest druga firma właściciela, Jarek pracuje teraz gdzie indziej, Ale Akwarystyka morska na nowo tam odżywa :-) 

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2018 o 19:12, LUK4344 napisał:

Odgrzeję trochę temat.

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, nie słyszał, nie był to firma Aqua-Trend otworzyła punkt sprzedaży detalicznej w którym można zakupić najbardziej popularne preparaty, sole wiodących producentów, testy, podłoża, świetlówki  a także oczywiście niezbędny sprzęt.

"Sklepik" funkcjonuje od kilku miesięcy i właściwie nie ma dnia żeby oferta nie została wzbogacona o nowe pozycje, jeśli czegoś nie mamy na półce to z dnia na dzień sprowadzimy.

Serdecznie zapraszamy na ul. Lokatorską 11  oraz na stronę internetową www.sklep.aqua-trend.pl

 

 

 

 

Oj tak polecam....

Idziesz po jeden kruciec do hydrauliki, a wychodząc ze sklepu ledwo się zebrałem z torbami do auta ^^ 

Moja rada weźcie zawsze więcej pieniędzy że sobą :D

Polecam.

Edytowane przez sPRYTny (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Cykadzie po Salariasa, w chwili obecnej jest to chyba jedyny punkt w Łodzi gdzie ryby pływają w zbiornikach bardzo długo i ceny się poprawiły,  z kolei jak podjechałem do Galerii to tutaj zbiorniki znacznie się zapuściły

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odwiedziłem Botię, ciekawe odmiany euphylli (sam jedną nabyłem), trachyphyllie,  acanthastrey oraz dużo zoasów, i wiele innych koralowców :)

 

Edytowane przez Vtec (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.05.2018 o 21:00, michalzgierz1989 napisał:

Dzisiaj bylem się przejechać na Miętową żeby zobaczyć co jest w ofercie, to na chwile obecną  to najlepiej rozwijający się punkt w Lodzi jeśli chodzi o życie.

  

 

Jeju jaki ten strzępiel malutki,dzisiaj ma z 0,5 m.

Edytowane przez piotr07 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  macie jakieś wieści co się dzieje w Aqua trend     zamówiłem dwa tygodnie temu sól  mieli lada dzień dostawę i cisza  kilka razy dzwoniłem cisza nie oddzwonili dzwoniłem do Łukasz  cisza   ??


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.