Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko juz po temacie.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pojechałem do euroakwarium i pocałowałem klamkę. Telefon do właściciela co jest grane i okazało się że akurat tego dnia musiał wcześniej zamknąc. Czasami warto spędzic 4h w drodze i jechac do Piły bez problemu.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak ;)

Na złość mamie odmrożę sobie uszy :)

Koledzy pisali żeby zadzwonić .... he...

Jak byś przedzwonił wcześniej to kolega z euro nawet o 20 może się spotkać - tak było ostatnio jak przyjechałem w zeszłym tygodniu.

Pozdrawiam


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zadzwoniłem że się trochę spóźnię i poczekał za mną bo byłem jeszcze w Rybarium po mrożonki o dziwo widzę że oni idą w bardziej ogólno zoologiczny sklep karmy dla ptaków,gryzoni zabawki dla psów jeszcze trochę i papugi będą mieli na sklepie :) Ryby słodkowodne już mają na sklepie morskich jeszcze nie ma..

Siewna.jpg

jak by ktoś nie wiedział sklep Euro Akwarium mieści się w tym budynku

Siewna%202.jpg

Młode błazenki + Koralowce

Siewna%203.jpg

Siewna%204.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś ostatnio na granicznej/przestrzennej co tam mają ciekawego z życia? Chodzi mi o ryby i o miękasy.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Granicznej nie ma życia.

Dostawa rybek była 08.05 w euroakwarium.

Pozdrawiam


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie jeszcze życie na Granicznej, czy zrezygnowali?


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to raczej nie.

Ewentualnie jakieś życie z serwisowanych zbiorników.

Głównie rotacja. Nic z eksportu.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graniczna to się rozpadła z życiem jak Marcin przeniósł się na siewną i tutaj co raz lepiej się rozkręca za jakiś czas Rybarium powinno też dołączyć bo system już im chyba dojrzeje niedługo oraz zostaje też Botia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tutaj podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat sklepu „Star Fish” w Aleksandrowie Łódzkim , po pierwszych tam zakupach.

Robiłem już zakupy w wielu sklepach, ale w tym przypadku byłem bardzo mile zaskoczony.

Nauczony częstymi przypadkami braków oferowanych asortymentów napisałem zapytanie o dostępność.

W odróżnieniu od innych sklepów odpowiedź otrzymałem błyskawicznie.

Podczas zamawiania mile zaskoczył mnie fakt podawania na stronie internetowej przy poszczególnych artykułach dat (terminu) ich ważności – nie spotkałem się dotychczas z czymś takim.

Klient wie co kupuje i nie ryzykuje że otrzyma towar o krótkiej przydatności.

Druga niespodzianka - na stronie sklepu obok zagranicznych testów wody - wydrukowane ich instrukcje w języku polskim. Potem te same polskie instrukcje włożone do pudełeczek z testami.

No SZOK – komuś się chciało !!! (zadbać o wygodę klienta).

Nie piszę tu o asortymencie, czy o cenach ale o traktowaniu klienta.

Wreszcie zamówiłem zapłaciłem.

Przesyłkę otrzymałem w tempie iście ekspresowym, bardzo dobrze zapakowaną .

Następny szok – każda rzecz owinięta starannie dodatkowo w kawałek papieru, ładnie pokładana, nic nie „latało” luzem jak to często bywa.

Myślę że warto pochwalić kogoś- komu się chce zadbać o klienta.

:welcome: Pozdrawiam.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybarium.jpg

znowu zmiana siedziby Sklepu Rybarium niestety Koszty utrzymania lokalu ich do tego zmusiły, Rowerem można przez osiedle bez problemu przejechać, gorzej z samochodem :D

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że chłopaki walczą. :unworthy:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom to prawda i z morszczyzny nie rezygnują na pewno w nowym miejscu Akwarium z rybami będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: Czy w Łodzi oprócz Giełdy jest gdzieś jeszcze sklep w którym da się kupić życie do akwarium?


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy rusza w Pabianicach podobno drugi co do wielkości w polsce salon morski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że największy:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo i jak trzymane w tajemnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo miejmy nadzieje ,że ceny też konkurencyjne i najniższe w Polsce :D


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to tylko słyszę, że ma się otworzyć, że ktoś tam coś z kimś - padł nawet `nick` z forum,ale zero konkretów, więc pozostaje czekać :)


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że ktoś bajkę puścił a wy powtarzacie :-) w Łodzi nie ma za bardzo sklepu poza Euroakwarium i Rybarium a w Dużo mniejszych Pabianicach miałby się utrzymać, coś nie chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że ktoś bajkę puścił a wy powtarzacie :-)

Michał to nie bajka. Wiem już co nieco więcej na temat tego sklepu ale jak właściciel trzyma to w tajemnicy przed otwarciem to uszanuję jego wole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a Marki to też jest mieścina taka jak Pabianice ... a Łódź jest 2 pod względem wielkości w Polsce i jak sam dobrze wspomniałes jednym sklepem z życiem jest Euroakwarium i rynek stoi otworem dla nowej firmy z życiem , to dla nas + będzie konkurencja a co za tym idzie ceny mogą spaść .


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.