Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na giełdzie już nie będą dostępne produkty Aquaforest.

Wie ktoś może czy w Łodzi ktoś handluje ich produktami?


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na giełdzie już nie będą dostępne produkty Aquaforest.

Wie ktoś może czy w Łodzi ktoś handluje ich produktami?

Jak nie ma byłem dzisiaj w Botii i są dostępne


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma byłem dzisiaj w Botii i są dostępne

Jecek,

Czy w Botii była nowa dostawa zwierząt?


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma byłem dzisiaj w Botii i są dostępne

Hehehe zaraz znowu będzie dym że ktoś sprzedaje a nie powinien albo robi promocje, a nie powinien :) Jacek takie informacje tylko na PW. Tym bardziej że znowu chodzi o AF :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zostałem wtajemniczony... Teraz nie wolno pisać o dostępności produktów AF? Czyżby celowe ograniczenie dostępności i podkręcenie popytu na produkty?

Przyznaję pytanie zadane z ciekawości a nie z zapotrzebowania. Chyba lepiej pisać na forum aby inni poszukujący wiedzieli gdzie szukać tym bardziej że rynek łódzki jest specyficzny - tzn niby nic nie ma a jak się poszuka to wiele się znajdzie. Np w euroakwarium mają/mieli zająca gdyby ktoś szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma byłem dzisiaj w Botii i są dostępne

W boti nigdy nie kupowałem, tylko na nowej hali tam gdzie mrożonki miał Bartek.

Ale dobrze wiedzieć.


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy sea world w pabianicach jeszcze coś sprzedaje lub wyprzedaje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Łodzi jest tylko ocet

Tekst miesiąca! Fakt też jest taki, że jak już coś jest to jest.... 2x droższe.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sea World - nie odbierają telefonów

Botia - dosyć drogo i mały wybór (ciągle czekaja na dostawę, ciekawe czego)

Euro Akwarium - ch...j, d...a i kamieni kupa, do tego drogo

Cykada - cos tam jest, ale raczej drogo i prawie zero koralowców

Sklep Aquael w Galerii Łódzkiej - mają reefmaxa i coś tam z życia, ale drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To macie jeszcze jadwige morską z dostawą za free i dobrymi cenami.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To macie jeszcze jadwige morską z dostawą za free i dobrymi cenami.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadwiga to niestety ale "proteza". Czasem są sytuacje, że potrzebujesz wsiąść w auto czy coś innego i kupić już a nie za 150km albo jeszcze dalej.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy się doczekamy, że SF ruszy u nas? Chociaż ten temat coś ucichł i boję się, że jednak odpuścili.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że w łodzi nie ruszy ... a szkoda


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że w łodzi nie ruszy ... a szkoda

Jeśli sprawdzą się Twoje przypuszczenia to nie pozostanie nam nic innego jak zmienić temat np na "Rozmowy o yeti" bo z Yeti jest podobnie jak ze sklepami w Łodzi. Rzekomo istnieje ale nikt go nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst miesiąca! Fakt też jest taki, że jak już coś jest to jest.... 2x droższe.

nie sposób się z tobą Piotruś nie zgodzić :) liczyłem ostatnio testy saliferta to w sklepie na "E" zestaw saliferta MG,CA i KH jest za 122 zł :) a w naszym Rybarium wychodzi prawie 150 zł a i tak nie wiadomo czy to w ogóle jest na stanie czy tylko na stronie i po kliknięciu dopiero sprowadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rybarium jest zawsze nawet gdy potwierdzisz telefonicznie ale gdy tam dojedziesz okaże się, że... właśnie brakło.

Jak coś często coś tam mam w nadmiarze więc można śmiało zapytać, jak mam to pomogę.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Botii u Michała pływa mój brzydal, który wcina różyczki. Niestety jak już wszystkie wyje pomimo karmienia mrożonkami dobiera się do LPSów (u mnie zagustował w dunce). W razie potrzeby można go wypożyczyć. Jeżeli jest ktoś chętny to proszę o kontakt. W grę wchodzi tylko wypożyczenie-jest zbyt cenny aby się go pozbywać.


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawdzą się Twoje przypuszczenia to nie pozostanie nam nic innego jak zmienić temat np na "Rozmowy o yeti" bo z Yeti jest podobnie jak ze sklepami w Łodzi. Rzekomo istnieje ale nikt go nie widział.

Hehe, lepiej bym tego nie ujął. Zastanawia mnie natomiast fakt, czemu w tak dużym mieście, gdzie jest trochę morszczaków, nie ma nawet jednego, porządnego sklepu. Niech już ceny byłyby "sklepowe" a nie internetowe, ale jakiś sensowny wybór, chemia i sprzęt dostępne na miejscu a nie na zamówienie (zamówić to sobie sam umiem z netu i to taniej). W tych miejscach co byłem wybór był raczej marny, akwariumy zasyfione a ceny...no cóż.

Nie wiem na ile to jest realne do wykonania pod względem technicznym, kosztowym i logistycznym, ale może lepiej byłoby się zebrać jakąś grupą i kupić większy transport zwierząt od dystrybutora (takiego, od którego mają te właśnie sklepy)?

Edytowane przez Yakuza84 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto duże,ale biedne. Klientów mało, przynajmniej na tyle mało,żeby sklep z samą morszczyzną się utrzymał. Nawet jak sklep kiedyś powstanie to będą narzekania,że na giełdzie taniej, takie łódzkie realia.

Żeby zrobić sklep na fajnym poziomie trzeba mieć naprawdę sporą sumę w kieszeni, już raz liczyłem i wyszło sporo ponad możliwości, do tego przy dwóch dużych giełdach szanse powodzenia sklepu są średnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo w tym racji, zwłaszcza od strony kosztowej i zatowarowienia, ale czy giełdy są taką wielką konkurencją? Na Starcie nie ma nic morszczyzny (chyba, że coś się zmieniło) natomiast koło Matki Polki giełda odbywa sie w czwartki w godzinach, gdzie wiekszość ludzi jest w pracy a nawet jak się tam pojedzie to nie ma pewności co będzie i czy będzie. Z tego co wiem Warszawiacy, którzy sa od jakiegoś czasu głównym rozgrywającym morszczyzną na giełdzie nie mają w ogóle koralowców. Ma je tylko Botia, ale już w zaporowych cenach typu 30PLN za grzybka discosoma bez względu na wielkość.

Potencjał ma dla mnie Cykada, bo raz, że sa typowym zoologicznym, więc nie musieliby opierać swojej działalności o morszczyzne, mają już jakąś chemie i sprzęt + troche życia i w miarę wyglądające akwaria. Gdyby właściciel trochę doedukował sie w temacie i miał chęci mogłoby coś z tego być.

Edytowane przez Yakuza84 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę cały czas na SF. Mają zaplecze, sprzedają przez neta, ceny też są przyzwoite.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.