Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Było coś z lpsow? a jak wygląda sytuacja w Botii?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania do miejscowych:

1. Jaki zywym karmicie lub jakim zywym warto karmic?

2. Gdzie kupie w lodzi zywe nie mowiac o gieldzie czwartkowej?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko warto kupić na giełdzie większą ilość po 70gr - w lodówce żyje do 2 tygodni zamiast płacić 2zl za sztukę w jakimś zoologicznym. Jeśli chodzi o mnie kupuję duża artemie i doniczkowca dla chelmona.


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doniczka, wodzień i ochotka. Giełda łódź tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemia i wodzień jest w kakadu w manufakturze.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupi się gdzieś w Łodzi żywy piasek?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giełda, stanowisko Kenta.


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poniedziałek jedziemy z kolegą do Marek, jak ktoś coś potrzebuje to może się z nami zabrać, lub też listy przewozowe przyjmuje do niedzieli planowy odjazd to godzina 11 lub 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja bym się pisał na małe zamówienie, mam u nich reklamacje na Madnaryna z grudnia 2015 jeszcze nie odebrałem, dam znac w niedziele.

Edytowane przez t2mek2 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie przy okazji mojej wizyty w sklepie w Markach , powstał materiał Video

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgapiłem się nawet jest na szybie moja rezerwacja eh :( Planuję wyjazd do erybki może w piątek może w sobotę po 17 tej, jeśli ktoś się wybiera albo chce się ze mną wybrać zapraszam. Startuję z Widzewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgapiłem się nawet jest na szybie moja rezerwacja eh :( Planuję wyjazd do erybki może w piątek może w sobotę po 17 tej, jeśli ktoś się wybiera albo chce się ze mną wybrać zapraszam. Startuję z Widzewa.

Marki czynne pn-pt -10-18

sob. 11-16

Jak chcesz wyjechać po 17-tej to po co?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj na giełdę na moje pierwsze "łódzkie" sklepowe zakupy.

Najpierw odwiedziłęm Botię. Zakupiłem za 20 zł małą szczepkę Rico floridy pomarańczowej (z tego co widzę 2 mordki). Ładnie, miła obsługa. Pan dał wizytówkę i zaprosił w inne dni tygodnia jak będzie trochę więcej spokoju... Wszystko fajnie.

Potem wiedziony instrukcjami, że jest kilka innych osób z morskimi, do których MOŻNA zajrzeć. Postanowiłem zweryfikować. Jak się wejdzie na halę na wysokości stoisk z roślinami nr 8 i 9, skręciłem w lewo. Doszedłem parę metrów dalej i po lewej stał młody chłopakz jakimiś workami z ukwiałem dywanowym, ślimakami i 2 rybami oraz innymi mniejszymi żyjątkami. Postanowiłem zakupić rurówkę. 20 zł - pomyślałem okazja... zapytałem czy zdrowa (fakt, moja niewiedza + brak doświadczonej osoby kosztuje najwięcej) - odpowiedział, że oczywiście, nie widać?. No i jakież było moje zdziwienie i wściekłość, jak się okazało, że zakupiłem pusty pancerzyk od rurówki :/ No takiego szachrajstwa bym się nie spodziewał. Rozumiem, że jestem głupi i byłem ubrany zupełnie nie jak akwarysta (wracałem z egzaminu - garnitur), ale oferować coś takiego to jest skandal... Pomijam fakt, że za 40 zł był do sprzedania jeszcze zabiedzony mandaryn. :| Wstyd i hańba.


"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj na giełdę na moje pierwsze "łódzkie" sklepowe zakupy.

Najpierw odwiedziłęm Botię. Zakupiłem za 20 zł małą szczepkę Rico floridy pomarańczowej (z tego co widzę 2 mordki). Ładnie, miła obsługa. Pan dał wizytówkę i zaprosił w inne dni tygodnia jak będzie trochę więcej spokoju... Wszystko fajnie.

Potem wiedziony instrukcjami, że jest kilka innych osób z morskimi, do których MOŻNA zajrzeć. Postanowiłem zweryfikować. Jak się wejdzie na halę na wysokości stoisk z roślinami nr 8 i 9, skręciłem w lewo. Doszedłem parę metrów dalej i po lewej stał młody chłopakz jakimiś workami z ukwiałem dywanowym, ślimakami i 2 rybami oraz innymi mniejszymi żyjątkami. Postanowiłem zakupić rurówkę. 20 zł - pomyślałem okazja... zapytałem czy zdrowa (fakt, moja niewiedza + brak doświadczonej osoby kosztuje najwięcej) - odpowiedział, że oczywiście, nie widać?. No i jakież było moje zdziwienie i wściekłość, jak się okazało, że zakupiłem pusty pancerzyk od rurówki :/ No takiego szachrajstwa bym się nie spodziewał. Rozumiem, że jestem głupi i byłem ubrany zupełnie nie jak akwarysta (wracałem z egzaminu - garnitur), ale oferować coś takiego to jest skandal... Pomijam fakt, że za 40 zł był do sprzedania jeszcze zabiedzony mandaryn. :| Wstyd i hańba.

Też byłem i Ciebie kolego nie widziałem hmmmm. A wypatrywałem za kolegami ze spotkań.

Też byłem i Ciebie kolego nie widziałem hmmmm. A wypatrywałem za kolegami ze spotkań.

Ruruwka może się odbudować, wsadź do baniaczka i czekaj, a jak chcesz jechać na zakupy to weź parę tysi w kieszeń i do wawy do erybki nie w łodzi, w łodzi to tylko bezrobocie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostane gdzies zywice i wklady do osmozy w łodzi + test salifetra no3


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj na giełdę na moje pierwsze "łódzkie" sklepowe zakupy.

Najpierw odwiedziłęm Botię. Zakupiłem za 20 zł małą szczepkę Rico floridy pomarańczowej (z tego co widzę 2 mordki). Ładnie, miła obsługa. Pan dał wizytówkę i zaprosił w inne dni tygodnia jak będzie trochę więcej spokoju... Wszystko fajnie.

Potem wiedziony instrukcjami, że jest kilka innych osób z morskimi, do których MOŻNA zajrzeć. Postanowiłem zweryfikować. Jak się wejdzie na halę na wysokości stoisk z roślinami nr 8 i 9, skręciłem w lewo. Doszedłem parę metrów dalej i po lewej stał młody chłopakz jakimiś workami z ukwiałem dywanowym, ślimakami i 2 rybami oraz innymi mniejszymi żyjątkami. Postanowiłem zakupić rurówkę. 20 zł - pomyślałem okazja... zapytałem czy zdrowa (fakt, moja niewiedza + brak doświadczonej osoby kosztuje najwięcej) - odpowiedział, że oczywiście, nie widać?. No i jakież było moje zdziwienie i wściekłość, jak się okazało, że zakupiłem pusty pancerzyk od rurówki :/ No takiego szachrajstwa bym się nie spodziewał. Rozumiem, że jestem głupi i byłem ubrany zupełnie nie jak akwarysta (wracałem z egzaminu - garnitur), ale oferować coś takiego to jest skandal... Pomijam fakt, że za 40 zł był do sprzedania jeszcze zabiedzony mandaryn. :| Wstyd i hańba.

coś tam powinno wystawać z pancerzyka może nawet nie wiedzieli, że jest pusta, poczekaj powinna wyjść ale nie od razu one porzucają rurki. Przyznam, że u tych panów też kupiłem mandaryna wspaniałego, jeszcze tak dużego nie widziałem, wcina mrożonki od pierwszego dnia. Kupiłem wiele ryb na tym stoisku i zawsze wszystko okej. Tam wcale nie jest tanio, tam jest normalnie, kupiłem również lineatusa za 54 zł :) też śmiga z pełnym brzuchem. Oni po prostu nie mają marży 150 % jak inni tylko 50% Ceny podawane są z rozpiski i nie ma sytuacji, że ryba dziś kosztuje 50 a jutro 70 bo kto by spamiętał ;) Chcesz to ci dam tel do nich i zadzwoń powiedz w czym rzecz na pewno coś Ci zaproponują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poproszę w takim razie... Niestety. Albo rurówka teleportowała się w magiczny sposób, albo faktycznie był pusty pancerz. Włożyłem to co kupiłem od nich do wody na widoku. Obserwowałem długo. Nic nie wylazło natomiast garbik i krabik zaczęły to dłubać i rozrywać. Wyjąłem i obejrzałem dokładnie z każdej strony i pod światło... Okazało się, że rurka była miękka i pusta... No więc z obawy przed rozkładem i zaśmieceniem zbiornika wyrzuciłem do śmieci... :/ W worku, w którym przyniosłem również niczego nie było. Gdybym widział, że coś z rurówki uciekło, albo było więcej niż jedynie pusta na całej długości rurka, to bym trzymał w akwa dalej... Ceny mówię, były spoko. Dlatego się skusiłem. Teraz żałuję trochę...

Też byłem i Ciebie kolego nie widziałem hmmmm. A wypatrywałem za kolegami ze spotkań.

Ruruwka może się odbudować, wsadź do baniaczka i czekaj, a jak chcesz jechać na zakupy to weź parę tysi w kieszeń i do wawy do erybki nie w łodzi, w łodzi to tylko bezrobocie..

Byłem w garniaku koło 15:00 ;) Kręciłem się tu i ówdzie :p Sklepy poza Łodzią faktycznie są drogie. Dlatego też pojechałem na giełdę... Przykro mi, że stało się jak się stało.

Edytowane przez Nuclear1991 (wyświetl historię edycji)

"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poproszę w takim razie... Niestety. Albo rurówka teleportowała się w magiczny sposób, albo faktycznie był pusty pancerz. Włożyłem to co kupiłem od nich do wody na widoku. Obserwowałem długo. Nic nie wylazło natomiast garbik i krabik zaczęły to dłubać i rozrywać. Wyjąłem i obejrzałem dokładnie z każdej strony i pod światło... Okazało się, że rurka była miękka i pusta... No więc z obawy przed rozkładem i zaśmieceniem zbiornika wyrzuciłem do śmieci... :/ W worku, w którym przyniosłem również niczego nie było. Gdybym widział, że coś z rurówki uciekło, albo było więcej niż jedynie pusta na całej długości rurka, to bym trzymał w akwa dalej... Ceny mówię, były spoko. Dlatego się skusiłem. Teraz żałuję trochę...

Byłem w garniaku koło 15:00 ;) Kręciłem się tu i ówdzie :p Sklepy poza Łodzią faktycznie są drogie. Dlatego też pojechałem na giełdę... Przykro mi, że stało się jak się stało.

Marki nie są aż takie drogie, w porównaniu do innych sklepów w stolicy, Tomek bierze większą ilość to też ma inne ceny, w niektórych przypadkach Marki wychodzą taniej niż u Michała czy innych punktach w Łodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przelicz sobie jak to wygląda po dodaniu kosztów przejazdu? samochodem nie pociągiem. Po chromisa sie oplaca jechac do lodzi a nie sciagac go z wawy


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja również z Wa-wy kupowałem, transportowałem samochodem swoim redukując koszta z blabla lub pociągiem. Od nanokaczora przesyłkę wiozła mi koleżanka, która akurat była w Wawie. Brak losowości, ogrom wyboru i sensowne mimo wszystko ceny przemawiają jednak za Markami. Inna kwestia, że jest jeszcze Jadwiga i Jona, które oferują ciekawy asortyment a z przesyłkami da się coś wymyślić. Ogólnie rzecz biorąc zapłakałem nad łódzkim bajzlem, szczególnie że w sumie w Łodzi niezły rynek jest...


"Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja również z Wa-wy kupowałem, transportowałem samochodem swoim redukując koszta z blabla lub pociągiem. Od nanokaczora przesyłkę wiozła mi koleżanka, która akurat była w Wawie. Brak losowości, ogrom wyboru i sensowne mimo wszystko ceny przemawiają jednak za Markami. Inna kwestia, że jest jeszcze Jadwiga i Jona, które oferują ciekawy asortyment a z przesyłkami da się coś wymyślić. Ogólnie rzecz biorąc zapłakałem nad łódzkim bajzlem, szczególnie że w sumie w Łodzi niezły rynek jest...

Posolonych w łodzi jest sporo, tylko że zarobki też łódzkie i tu jest problem. Jak byłem ostatnio w markach to kliencie którzy stali do kasy przede mną płacili rachunki około 1000 zł więc chyba widać w czym problem.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje średnie Kostki Aqua-Medica, to mam 3 Sztuki, kiedyś kupiłem w Rybarium ale okazały się za duże do mojego Odpieniacza i tak zostały i leżą, wiem że to nie ten dział ale nie mam teraz serwera żeby dodać zdjęcia w dużej rozdzielczości w dziale targowisko, więc posłużę się tymi na olx

http://olx.pl/oferta...03-IDf8axB.html

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie gdzie w łodzi lub okolicy kupię hydraulikę szarą. Mówki, kolanka i zawry kulowe. Wczoraj przeleciałem wszystkie markety budowlane(praktiker, castorama, leroy morlin) i d*pa nima nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.