Skocz do zawartości

Historia edycji

Jacek56

Jacek56

Dziękuje Panowie. Rozumiem, że interesuje Was praktycznie pusty panel z filtrem KZ do kamyków? Jak dojadę do domku to zrobię szybką fotkę.

14 godzin temu, Sebastiano napisał:

Nie mój poziom wiedzy i wielkości zbiornika ale również odważę się na pozytywne słowo.Świetny zadbany zbiornik.Mega mi się podoba...

Tutaj nie ma, żadnej tajemnej wiedzy, trochę zaangażowania i maksymalne uproszczenie systemu, w prostocie tkwi siła. Najgorsze jest to, że teraz żona dozuje wszystko i nie wiem czy zdradzi mi  dawki. 

Jacek56

Jacek56

Dziękuje Panowie. Rozumiem, że interesuje Was praktycznie pusty panel z filtrem KZ do kamyków? Jak dojadę do domku to zrobię szybką fotkę. 
Ten z pierwszego zdjęcia zapowiada się ciekawie , fajnie wygląda w świetle niebieskim. 

14 godzin temu, Sebastiano napisał:

Nie mój poziom wiedzy i wielkości zbiornika ale również odważę się na pozytywne słowo.Świetny zadbany zbiornik.Mega mi się podoba...

Tutaj nie ma, żadnej tajemnej wiedzy, trochę zaangażowania i maksymalne uproszczenie systemu, w prostocie tkwi siła. Najgorsze jest to, że teraz żona dozuje wszystko i nie wiem czy zdradzi mi  dawki. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.