Skocz do zawartości
Przemek

Nowa Beta wersja softu Pacific Sun - Hyperion

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem nowy soft i testuje Manual Override.

Po ustawieniu % i wciśnięciu testuj lampa po chwili gaśnie, mrugnie i zapala się w trybie przed testem.

Aplikacja się nie wiesza ale wyskakuje błąd po czym aplikacja się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest zrobiony upgrade firmware do ostatniej wersji?

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem zdiagnozowany - zaraz wrzucę wersję 7.06 - występuje jak widzę nie na wszystkich systemach operacyjnych..

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odinstalowaniu starej i próbie zainstalowaniu powyższej aplikacji wyskakuje błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal wyskakuje ten sam problem.

Nic w systemie nie było zmienianie ani odinstalowywane oprócz oczywiście poprzedniej aplikacji.

EDIT

Znalazłem możliwość uruchomienia aplikacji bez instalacji.

Udało się połączyć z lampą bez problemu.

Nawet temperatura się pokazuje :)

Niestety aplikacji nadal nie da się zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę pobrać najnowszy firmware do Metisa CRP? Albo jestem ślepy albo nie widzę nigdzie na stronie pacific-sun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie ma, będzie niedługo oraz w końcu bedzie to wszystko na polskim odpowiedniku ;)

Nie wiem, zaraz cię dowiem czy Przemek to wysyła mailem.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeszcze raz dorzucę coś od siebie ... zauważyłem, że podczas rozjaśniania lampy mruga ona środkową sekcją (tą od nocnego) ... nie mam włączonego żadnego efektu typu burza więc uznaję to za anomalię ... Ponieważ korzystam z tablicy PAR rozjaśnianie trwa jedynie chwilę więc nie jest to uciążliwe ale nie wiem jak u innych.

Obecnie w lampie mam ostatnio wymieniony w tej dyskusji soft HYPERION_FIRMWARE_BETA_2.BIN


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal poruszam temat manual override.

Funkcja działa, światło się faktycznie zapala i gaśnie ale aplikacja się wiesza i można ją tylko zamknąć i uruchomić ponownie.

Druga sprawa.

Mam włączone zmienność pór roku i to na pewno działa ale burz to ja nigdy nie widziałem, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na dniach(ale niestety już po świętach) ukaże się update firmware i software - będzie on bazował na oprogramowaniu do Hyperiona R2 - czyli m.in intuicyjne ustawianie temperatury barwowej itd. Algorytm burz zauważyliśmy że na niektórych komputerach ... "nie działa".

Chodzi o to że do obliczania prawdopodobieństwa wystąpienia błyskawicy używanyt jest przetwornik ADC - który to, nie wiem jeszcze czemu - na różnych komputerach, w zależności od kwarcu - działa losując raz liczby z całego zadanego zakresu - a innym razem - z dolnego - i wystąpienie burzy to jeden do 10:000 :)

W nowym sofcie będzie to oparte o inny mechanizm.

Ze swojej strony życzę Zdrowych i Wesołych Swiat Bożego Narodzenia :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Po aktualizacji programu do Pacific Sun LED 3ch 2.2.0.11, oraz Firmware8_05.bin, lampa po ustawieniu mocy świecenia na 60%, w dniu kolejnym po wprowadzeniu zmian świeci z mocą 100%. Konieczne jest włączenie programu i ręczne przestawinie z wartosci 100% do 60% mocy. Również zaobserwowałem, że w czasie przejścia z godziny 23.59 na 00.00 lampa włącza sięna jednąminutę świecąc z mocą 100% i po minucie się gasi. Jakieś remedium?


130x80x60, Phobos 400 W, "Franek", 2x 6105, Zeovit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś udostępnić plik ustawienia tabeli PAR??


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, nie widziałem tematu odnośnie propozycji zmian w sofcie, więc piszę tutaj.

Taka propozycja. Czy można zrobić w programie dla Windowsa jakiś "checkbox" typu: "Automatycznie wczytuj parametry przy zmianie zakładki"

Zdarzyło mi się, że zamiast "Rad settings", wcisnąłem "Save settings" i przestawiłem sobie kolory, które ustawiałem kiedyś przez dłuuuugi czas. ;-). Jeśli komputer pobierałby parametry lampy w chwili otwierania zakładki, nie byłoby możliwości, że ktoś sobie przypadkiem przestawi kolory, czy czasy.

Druga rzecz, czy dla zakładki "Color Settings" można zrobić coś takiego jak w Color Studio Live, żeby nie trzeba było robić zapisu aby zmienić kolor? Też jakiś CheckBoxik - "Live".

W wątku "Lampa LED/T5 Hyperion S. Można? Można! :-)" napisałeś: "Lampa chodzi na Custom settings - czas świecenia panelami LED to 10 godzin, świetlówki T5 do 11 godzin(cztery pary wyłączane/włączane po kolei co godzinę)" (?????) U mnie w 4x80W + 4x145W, T5 sterowane są jednym kanałem #1, wygląda że są na jednym stateczniku. Kanały #2-#4 nie wypływają na działanie lampy. Tak ma być?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Arduan (wyświetl historię edycji)

http://nano-reef.pl/...n-szybki-start/

Nowe, większe, ale nadal AF:

http://reefhub.pl/ca...aniewski-1000l/

Myślimy tak, bo wszyscy inni ludzie tak myślą;

albo dlatego, że myślimy w ogóle, to naprawdę tak myślimy;

albo dlatego, że kiedyś kazano nam tak myśleć,

to myślimy, że musimy tak myśleć...

Rudyard Kipling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie produkowane lampy hybrydowe mają niezależną kontrolę każdej pary T5 oddzielnie. Wprowadzono to po raz pierwszy w modelu z 8 świetlówkami a potem także w tych z czterema. Jeśli Twoja lampa ma jeden kanał T5(cztery świetlówki w jednym) znaczy że została wyprodukowana przed 1 stycznia 2015 roku.

Co do uwag - słuszne, prześlę je do naszego IT ;-)

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A czy jest szansa na aplikacje na Androida w rozdzielczości obsługiwanej przez obecne telefony?

Pozdr Szymon

Wysłane z TapaTalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.