Skocz do zawartości
Przemek

Czas świąt - czas prezentów...

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, przepraszam ... nie czytam instrukcji ze zrozumieniem i to jest efekt.

Po wciśnięciu Default setings ... soft zrobił co powinien i zawisł ... też tablica PAR została wyczyszczona


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej zrobiłeś sobie eksport tablicy PAR o pliku - to mozesz ją teraz załadować - jeśli nie - musisz uśmiechnąć się do kogoś kto ma sprawdzoną u siebie - np. Jacek56 :)

Jeśli nie - to możemy dziś sobie usiąść i zgodnie z sugestiami - wspólnie zrobić tablicę PAR dla 12 godzinnego programu czasowego.

Powiedz - czy teraz już soft w lampie Ci pracuje - czy też dalej nie wywala Ci błąd ?

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w pliku załadowałem do lampy ... ale przy odczycie tablicy PAR mam błąd o którym pisałem .. coś źle czyta z lampy

System.ArgumentOutOfRangeException: Wartość '666' nie jest prawidłową wartością dla 'Value'. Wartość 'Value' powinna znajdować się w zakresie od 'Minimum' do 'Maximum'.

Nazwa parametru: Value

.. klepałem też ręcznie i przy pozycji 38 aplikacja się wysypała i zamknęła

- przy uruchomieniu aplikacji źle albo wcale "zczytywane" z lampy jest Max. lamp power ... zawsze jest 100 %

- na zakładce PAR Table ... standardowo mam wszędzie 100% czyli "czyste" wartości w aplikacji czyli prawidłowo ... jeśli wcisnę poprostu przycisk "Stop Colour Studio" ... mam ciekawy efekt :evil: ... generalnie jest coś nie tak z momentem kiedy suwaki są aktywne kiedy nie ... ten checkbox jest tam bezużyteczny ... w sensie może jest cel żeby tam był ale nie działa jak powinno bo niezależnie od checkboxa suwaki działają

- zakładka Moonlight ... jeśli się wpiszę datę z rokiem 2010 ... aplikacja się wykłada. ... 2011 już jest OK ... niby po co wpisywać 2010 ... ale jednak zachowanie jest dziwne.

- zakładka Daylight settings - jest przycisk zatytułowany "Probe settings" na mój gust ... Wypróbuj ale działa jako Przeczytaj

- export / import do PAR ... w pierwszej chwili myślałem że opcja zniknęła ... ale okazało się że jest na zakładce zupełnie nie związanej z funkcjonalnością tych funkcji

... mam nadzieję, że nie za bardzo marudzę ... zróbcie wersję open source chętnie sam coś poprawię ;%29.gif


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei :)

1. Przy uruchamianiu lampy nigdy nie jest odczytywane lamp power(sprawdzane są tylko krytyczne wartości) - odświeża się to dopiero po wciśnięciu PROBE settings. Komputer odczytuje wtedy - godzinę wschodu/zachodu, czas trwania, moc lampy.

2. Daylight settings - przycisk Probe settings ma odczytywać ustawienia lampy

3. Moonlight - faktycznie przy 2010 roku wywala się - jutro to sprawdzimy.

4. Tabela import/export PAR specjalnie zostałą przesunięta do Daylight settings - w bazowym sofcie po prostu w częsci PAR table nie ma dla niej miejsca

5. Zapis PAR do pliku jest poprawny - sprawdziłem przed chwilką . Tak samo odczyt PAR z pliku.

Niestety - pomiędzy softem poprzednim a aktualnym tablice PAR nie będą kompatybilne - w aktualnym sofcie ustawiamy 3 kanały - w poprzednim - tylko dwa(stąd też błędny komunikat to wartosci 666 - komputer próbuje przypisać ją do mocy kanału - a jest to rejestr czasowy).

6. Sprawdziłem wczytywanie również tablicy PAR - oraz "klepanie z ręki" - działa - bez żadnego problemu.

7. W zakładce PAR - dopóki nie zostaną odczytane wartości z pamięci lampy - to nie wiemy jakie one są - tabela po uruchomieniu zawiera wartości domyślne oprogramowania - a nie wartości "z lampy".

Przy pierwszej konfiguracji lampy, jesli w czasie wgrywania firmware nie zrobimy Default settings - to właśnie będą wychodziły takie błedy.

Aby naprawić to - proszę kliknąć Clear Table, następnie Send to lamp.

Na koniec - checkbox w Live studio nie jest bezużyteczny - czy obserwujesz ekran lampy gdy korzystasz z Live studio?

Jeśli Live studio jest uruchomione - na "żywo" odczytywane są wartości suwaków - następnie wciśnięciu Stop Colour Studio - z ekranu znika komunikat o uruchomionym live studio - i lampa wraca do normalnej pracy.

Jeśli checkbox nie jest włączony(a wcześniej Live studio było prawdiłowo wyłączone poprzez przycisk STOP i lampa wróciła do "normalnego" programu - to Live Studio nie powinno działać. I owszem - suwaki będą działały - jednak nie będzie miało to przełożenia na światło lampy w trybie live - a jedynie umożliwia programowanie tablicy PAR bez robienia dyskoteki nad akwarium(np. w nocy).

A z marudzeniem - nie przesadzaj :) - nie ma takiej możliwości aby samemu dostrzec błędy których się nie zauważyło wcześniej ... Albo raczej - to bardzo trudne jest..

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ekranie LCD dosyć długie pauzy były - na serwer wgrałem już poprawiony plik(i wyświetla także moc trzeciego kanału)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak jak na załączonym filmiku ... nie wiem co robię źle ale działa jak opisałem.

Przy wyłączonym checkbox'ie suwaki działają a moim zdaniem nie powinny ... przy naciśnięciu przycisku Stop ... rybki mają dokładnie jak napisałeś dyskotekę.

http://www.youtube.c...h?v=dbQrlM4O4VE


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze - dosłownie przed sekundą sprawdziłem to u siebie. Ruszając suwakami - natężenie kanału zmienia się - płynnie - tak jak być powinno.

Nie widzę na Twoim filmiku

Sądzę że masz jakieś śmieci w lampie.

Zrób tak - naciśnij Memory Erase button - i następnie wgraj soft jeszcze raz.

Po tym jak się załaduje - zrób Default settings.

Jestem zaskoczony - bo w sumie jeszcze nikt o tym nie napisał aby działało coś nie tak - ale może nikt tak dogłębnie tego nie testował :)

Czekam na informacje jak wyjdzie po czyszczeniu pamięci.

Acha - kliknij DWA RAZY na przycisk STOP - i napisz czy działa. Chciałbym coś sprawdzić :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clean Memory - Firmware Update - Default Settings ... i wydaje się, że śmieci wyparowały ... tablice PAR muszę wklepać ręcznie bo z pliku z poprzedniej wersji nie działa ... w sensie do lampy się załaduje ale przy zaczytywaniu do aplikacja się wykłada błędem o którym pisałem wyżej ... nie istotne.

Dziękuję za 24 godzinny support :lol:

Mam jeszcze problem z trzeszczącym wentylatorem, który co chwilę startuje i się zatrzymuje wydając przy tym dźwięki ... jak to określiła moja żona jak skrzecząca żaba ... tak tylko kiedy lampa świeci na moonlight lub świeci w niewielkim stopniu czyli praktycznie całą noc i tylko prawy wiatrak ... ale to temat już nie dotyczący żadnego softu a być może konstrukcji lampy lub wadliwego wiatraka ... :question:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że działa :)

Co do wiatraka - też sprawę załatwimy - najprawdopodobniej zdalnie - ale to już jutro :)

Trzymaj się! :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu ... jeszcze jeden dziwny objaw ... jako że mam 2 lampy 110W to zastanowiło mnie dlaczego obie mają ustawione max power na 80 % a jedna świeci bardziej od drugiej ...

Co bym nie wpisał w polu max power lampa nie reaguje czy 0 % czy 100 % nie ma różnicy.

... i jeszcze jedno - mam wypełnioną tabelę PAR ... wszędzie dla moonlight wpisane 10% ... ale lampa świeci w taki sposób że środkowa sekcja moonlight gaśnie całkowicie po czym sie zapala ... tak cyklicznie co coś ponad minutę (zmierzone 1:20).


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz Jacku wyłączony Colour Studio?

Dokładnie z tego samego softu korzystam właśnie teraz - i regulacja jasności działa bez problemu.

Rozumiem że jak wpisujesz(w ciągu dnia) moc 10% - to dalej jest 100%? A co widzisz na wyświetlaczu w tym czasie?


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ... na wyświetlaczu mam napis ... niezmiennie ten sam

"To sunrise end -856 min" ... czas rośnie ale w sensie na minus

Mam ustawione

Sunrise start 07:30,

Sunset start 23:06,

Duration 1 min.

tablica PAR

1. 7:30 - 11:05

aktualny zakres :

28. 21:48 - 21:53 55% 100% 10%

40. 23:06 - 07:29

Zmian suwaków ... zatwierdzanych przyciskiem Set colour ... na zakładce Colour settings też nie widać na lampie

Color Studio wyłączone ... w sensie checkbox odznaczony ... suwaki nie znieniają nic na lampie


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic ... przejdę kolejny raz scenariusz Clear memory - update firmware - default setings ... itd.

Mam dwie lampy w jednej jest ok ... a w drugiej ciągle coś nie tak czyli to nie kwestia frmware'u tylko sam nie wiem czego


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nie wiem już którym razie ugrad'u lampa zaczęła działać.

Przemku - poproszę teraz o informację jak wyeliminować skrzeczenie wentylatora.


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@J@cekWro

Na tym polega urok elektroniki, wszystkie wentylatory niby takie same a jednak nie :veryangry: . U mnie jest podobnie, 3 lampy pracują super, a 3szt. wieczorem (tuż przed ryb spaniem) skrzeczą :wacko: Rybki mają kołysankę na dobranoc :lol: . Jedyne co mnie martwi, że to skrzeczenie może mieć wpływ na trwałość wentylatorów :( .

Pozdrawiam z daleka

Jacek


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urok nie urok ... jak w jednej lampie się da to w mojej też musi :whistle:

... tym bardziej że Przemek napisał, że sprawę załatwimy :smoke:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciaz walcze :/

Jutro przyniose jakis inny "czysty" laptok z firmy, bo moj tez chyba doklada do tego calego zamieszania swoje 3 gr


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostaliśmy informacje, że na niektórych komputerach świt/zachód słońca trwa krócej niż powinien(o około połowę - do 1/4).

Na stronie znajduje się aktualizacja firmware:

http://www.pacific-sun.eu/download/software2_1/

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudziesieciu probach reinstalacji softu z wykorzystaniem 3 laptokow i 2 zewnetrznych modulow BT (oraz 3 wewnetrznych) efekt jest nastepujacy:

- wentylator wciaz nie dziala, chlode zewnetrznym,

- wschody i zachody slonca realizowane sa zgodnie z zadanymi przeze mnie parametrami godziny i czasokresu trwania,

- wysietlacz dzialal poprawnie tylko w przedostatniej wersji softu. W ostatniej zamias wysietlania kanalu BLUE#2 jest pauza,

- zaden proces reinstalacji nie zakonczyl sie w 100% prawidlowo, na kazdym ze sprzetow proces (komunikaty w oknie programu) mial inny przebieg i wieszal sie w innym miejscu. Przy ostatnich probach po komunikacie o zakonczeniu powodzeniem reinstalacji i koniecznosci resetu softu i lampy port kom zostaje zamkniety i trzeba zamykac i otwierac aplikacje w celu odblokowania go.


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, jeszcze raz proszę o informację jak i kiedy możemy wyeliminować "skrzypienie" wentylatora.

Jest to lampa która dopiero co, bodajże czwarty już raz, wróciła z serwisu ... już mam na nią małe "uczulenie" :vava:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja walczę z lampami po zrobieniu upgrade softu. Ewidentnie jest coś nie tak, ale na razie cisza ze strony Przemka :(


672L + 260L sump, Skiba Cone na RD, NewJet 8000, 4x BP 160W Cree ,2x Tunze 6105,2x Tunze 6055, 80 kg LR, Profilux III Ex + pompy dozujące, Balling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli lampa ma sterowane wentylatory z komputera - można zrobić upgrade softu zdalny.

Jeśli nie - niestety czeka ją wizyta w serwisie. Jacku, jeśli tego typu uwaga nie jest zaznaczona w karcie serwisowej/informacji dołączonej do lampy - to nie ma szansy aby zostało to odkryte przez serwis w sytuacji gdy np. lampa przychodzi na wymianę wyświetlacza/upgrade paneli etc. Dlatego też - jeśli wcześniej nie było takiej informacji do serwisu - to niestety lampa będzie musiała przyjechać do nas - nie widzę innej opcji..

Faktycznie - lampa była u nas trzy razy - ale z tego samego powodu - wyświetlacza LCD - który okazywał się po pewnym czasie "wariować"...

Piszę to - gdyć chciałbym uniknąć niezrozumienia - że lampa po raz czwarty była zepsuta i "znowu coś siada"... :)

W wersjach lamp (do XM) upgrade softu na driverze musi zostać zrobiony przez serwis - w zasadzie nie jest on wymagany, bo tego typu sytuacje występują rzadko - ale niestety, tak sie może zdarzyć - ze kilka procent wentylatorów wydaje cichutkie dźwięki - czy to w czasie pierwszych minut wschodu - czy to też w trakscie zachodu/nocy.

Niestety - to czy wentylator ma tendencję - czy też nie, bardzo często wychodzi dopiero po pewnym czasie - choć na pewno byłoby to w serwisie (przy wygrzewających się innych lampach) raczej niesłyszalne.

@AdamB

Jaki firmware miałeś wcześniej w lampie? Jest to o tyle istotne, że po objawach wygląda, jakby zaupgradowany został model - który nie był kompatybilny.. Proszę podaj oznaczenie firmware/

@Fajfer

Nie może być coś "ewidentnie nie tak z lampami". Zmiana firmware w lampie oznacza zmianę funckjonalności - dodanie opcji, nowych możliwości itd. Nie zmienia się ani hardware, ani sposób i prędkość transmisji między komputerem a lampą.. Fakt - sam firmware jest niemal trzykrotnie większy i jego wgrywanie zajmuje dużo, dużo dłuzej - dlatego tez jeśli BT jest kiepskiej jakości - to tego typu sytuacje jak zrywanie połączenia(błąd CRC w trakcie transmisji) - będzie pojawiało się się wielokrotnie częściej.

Dlatego tak jak rozmawialiśmy kilkukrotnie w zeszłym tygodniu - zmień BT który masz, męczenie się po kilkanaście razy nie ma sensu.

W firmie korzystamy z:

http://www.tme.eu/pl/katalog/?art=BTD-434#id_category%3D113123%26cleanParameters%3D1%26

I w zasadzie lampy stoją w innym pomieszczeniu - zerwania transmisji nie było ANI RAZU(na 1000-1500? prób?)

Nie trzeba jednak kupować do zastosowań własnych aż takiego ukłądu - ten w 100% spełni swoją rolę:

http://allegro.pl/edimax-eb-mdc1-karta-bluetooth-usb-class-1-mini-i1989036849.html

Jestem PEWIEN że jeśli system jest czysty - a bt zostanie zmieniony to upgrade będzie odbywał sie bez żadnych problemów.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AdamB

Jeśli był problem z CRC - przed kolejną próbą wymagany jest restart lampy.

Jaka była odległość pomiędzy lampą a komputerem?

Z jakich USB BT korzystałeś?

Ponieważ nie udało się przywrócić wentylatora "do życia" - podaj proszę wersję firmware którą miałeś - podeślę Ci ją - będziesz mógł ją załadować do lampy.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku z tą lampą jest coś nie tak.

Jak wiesz mam dwie lampy Master i dwie slave.

Pierwszy - starszy - master, nie ma żadnych problemów z komunikacją. Żeby było ciekawiej na BT wewnętrznym z Lenowo. Zrobiłem upgrade i działa. Z nowszym jest to nie możliwe do przeprowadzenia, nawet na BT zewnętrznym. Tym, o którym Ty mówiłeś, że lepszy (półokrągły). Próba zrobienia uprade'u przeprowadzona, jak do tej pory, przy użyciu sześciu kompów. Nigdy nie zakończona pełnym powodzeniem. Nawet jak wchodzi soft, to nie może zapisać ustawień po naciśnięciu Default settings.

Modół BT zarówno wewnętrzny jak i zenętrzne (Trust, Manta).

Mało tego lampa nie podaje prawidłowo sygnału na slave'a.

Przykład 1:

Pierwszy zestaw master + slave:

- ustawienia księzyca, moc max.5% dziś MPD#24 Power 4% świeci zarówno master, jak i slave

Drugi (feralny) zestaw master + slave:

- ustawienia księzyca, moc max. 5% dziś MPD#24 Power 4% świeci tylko master

Wschód słońca:

Pierwszy zestaw master + slave:

- Czas rozświetlania 120 min.; obie lampy zaczynają wchód mniej-więcej w tym samym czasie, opóźnienie na slave ok 2 sek.

Drugi (feralny) zestaw master + slave:

- Czas rozświetlania 120 min.; Master wschód z wyprzedzeniem ok 30 sek. w stosunku do slave


672L + 260L sump, Skiba Cone na RD, NewJet 8000, 4x BP 160W Cree ,2x Tunze 6105,2x Tunze 6055, 80 kg LR, Profilux III Ex + pompy dozujące, Balling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odleglosc to ok 1,5m .

Jak moge teraz sprawdzic jaki mialem firmware? Uzywalem Waszej aplikacji w wersji 6.0.0.0 z lutego 2011

Nie mam w tej chwili tych USB, ale blokada portu w ostatniej wersji, czy wieszanie sie na 25 sekundzie czasu do restartu lampy we wczesniejszej chyba od nich jednak nie zalezaly


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.