Skocz do zawartości
frizbi

Aquael ecolight 11W

Rekomendowane odpowiedzi

No przez przypadek zalała mi się elektronika od modułu (10000K) z lampki Duo (zestaw aquael 30L) a mam gdzieś w szafie 2 lampki decoligh 11w (6500K) czy elektronika od decolight (z wyglądu zupełnie inna) będzie działała z modułem od Duo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Już Ci mówie o co kaman.

pierwsze lampy miały elektronikę w środku lampy potem ją przeżucili do wyłącznika więc nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówie o co kaman.

pierwsze lampy miały elektronikę w środku lampy potem ją przeżucili do wyłącznika więc nie da rady

Obydwie mają elektronikę w wyłączniku już sprawdzałem inaczej bym nie pisał że płytki różnią się z wyglądu.

Jedna starsza na stałe wlutowana na okrągłej płytce. Ta 10 000K ma odczepianą (nie lutowaną) elektronikę na prostokątnej płytce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz fotografie to będzie łatwiej. Da się to adaptować ale płytki jak piszesz są różne. Dlatego będą potrzebne zmiany. Od strony świetlówki jako takiej czy ma 4200K czy 10000K, ale taką samą geometrię i moc, jest wszystko jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz fotografie to będzie łatwiej. Da się to adaptować ale płytki jak piszesz są różne. Dlatego będą potrzebne zmiany. Od strony świetlówki jako takiej czy ma 4200K czy 10000K, ale taką samą geometrię i moc, jest wszystko jedno.

W sumie już nie istotne. Wygląda na to że działa, płytki mają różny kształt w ecolight starej płytka jest okrągła w nowej prostokątna różnią się też mocowaniem przewodów zasilających w starej jest w lutowany w nowej na wciski.

Elektronikę przełożyłem lampka świeci zobaczymy jak długo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.