Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy ale jetem chyba wzrokowcem. Ja zapamiętuje wasze awatary tzn. jak widzę wypowiedzi to nie muszę czytać kto napisał posta tylko wiem po awatarze.

Kilka osób ostatnio zmieniło awatary i co nowy awatar to zastanawiam kto to? Dopiero po kilki sekundach jak przeczytam nazwę użytkownika to sobie myślę o zmienił awatar...

Też tak macie?? :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. co Ci się nie udało? Uzyskać rozmiar 64x64x8000 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian ale taki jak masz też jest spoko :waving Sprytny chyba każdy tak ma :waving


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Po co mnnie avatar...?...skoro jestes wzrokowcem,poznasz mnie po glupotach,ktore wypisuje...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie rozpoznaje po polskiej fladze z dodatkiem niebieskiego.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Iceberga poznaję zawsze po tym, że ma w postach więcej kropek niż wyrazów :waving I po młodym wieku.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa jeszcze gorzej, zauważyłem po sobie że jak ktoś nie ma avatara to nie zapamiętuje kto to i jakimi postami już się wykazał.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie zwracam uwagi na te obrazki pod nazwą uzytkownika :waving - autorów postów rozpoznaję po prostu po ich nazwach :waving


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Krótka prośba do Was wszystkich .

Nie zmieniajcie co chwilę swoich awatarów , być może jestem wzrokowcem ale poznaję Was własnie po awatarze i zapamiętuje . A że jest Nas jednak trochę to czasami ciężko wszystkich zapamiętać.

To takie moje przemyślenia na początek weekendu .

pozdrawiam

konrad


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod kolegą, niektórzy to w tydzień zmienili z dwa razy, ostatnio jest chyba jakaś plaga.


Akwarium wchodzi na obroty więc czas coś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak, ja tez mam coś takiego że kojarze po awatarze

Ja swój ma prawie od początku :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad,

Ciebie tez szybko rozpoznaje  B)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo Kondzia takkk :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem za stałym awatarem wszyscy mężczyźni to wzrokowcy


63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to dobrze, że zmieniamy ? Nie wyrabiasz sobie wówczas opinii o poście przed przeczytaniem...;)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Popieram ja właśnie po awatarze rozpoznaję co poniektóre (smerfy mądrale) i jak widzę taki wątek to go nie czytam :harhar:

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może wszyscy powinniśmy mieć avatara z powodu waszych (moich również) skojarzeń. Ja nie mam nic na przeciwko:) i jak tylko będzie taka potrzeba sobię sprawię.


180x63x60+sump,120kgLR,DSB,BK 200,FR509+ROWA,GroTech Tec III NG+EP IV,Reaktor Aqua Care Turbo 2,2x Koralia8 WaveMaker 4,WaveBox,Tunze Osmplator Universal, Powermodule8x80W,Profilux II Light,2x MiniRedDragon 3500,Chłodziarka AM 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, zauważcie że teraz wszyscy mamy avatary :)

Bo jeszcze dwa tygodnie temu mieli je tylko ci co sobie wstawili a inni nie mieli nic. Małe fiku miku i teraz mamy wszyscy - z czego większość "no name" :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, zauważcie że teraz wszyscy mamy avatary :)

Bo jeszcze dwa tygodnie temu mieli je tylko ci co sobie wstawili a inni nie mieli nic. Małe fiku miku i teraz mamy wszyscy - z czego większość "no name" :)

Rafal, zmien dla plci meskiej te no-name na jakies sylwetki kobiece, a plci zenskiej na jakies rozbudowane ciala i do konca tygodnia wszyscy beda mieli wlasne avatary ;) ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vodziuuuuuu dobreeee :D Pomyśle :coffee::thumbup::unworthy:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się tak zrobić aby awatar można było zapodać tylko jeden raz ??? a potem jak chcesz zmienić to jak z nazwiskiem ,tylko drogą sądową ! :lol:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.