Skocz do zawartości
pomidor1

Sklepy WROCŁAW

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.05.2017 o 13:42, niwre37 napisał:

Niestety w Bielawie moja noga nie "postanie " wole nie miec wcale niz zaplacic p.Sokalskiemu....

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Ja w Bielawie kupuję dużo życia itp. ceny najbardziej rozsądne...mam dobrą opinię...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, nie mam z chłopakami problemu :) Zarówno Konrad i Maciek są pomocni.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Bielawa macie Pawła,który jest choćby dystrybutorem skaly Marco Rocks ,ma najniższe ceny tej skały w pl.

Korale Lps ma najtańsze na rynku,ryby i skorupiaki tez,.

Ale jak ktoś lubi przepłacac...

Aqua-koral  z Piławy górnej.

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stryniu napisał:

Ja w Bielawie kupuję dużo życia itp. ceny najbardziej rozsądne...mam dobrą opinię...

 

skro zostałem wywołany do tablicy to odpowiem .nie chodzi o ceny i o towar bo maja wszystko ok ale chodzi o podejście do klienta ...dwa razy przez okres około 2 lat prosiłem o wycenę zbiornika i dwa razy nie olano ...rozumiem ze dla Coralhuse liczy się tylko towar na polce reszta jest mało ważna !!!...

 

Polecam zdecydowanie jak kolega bober666@ Aqua-koral w Pilawie(Pawła)   albo nowy sklep w Wałbrzychu Aqua Polis (ogrom zwierząt !!!)


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Kakadu.Szczerze to syf kila i mogiła :) pomijam fakt ze był jedynie jakiś blazenek borsuk i kilka chromisow po 40 zł.Akwaria zarośnięte jak holendry, bardzo zaniedbane.


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Pablo120288 napisał:

Byłem dzisiaj w Kakadu.Szczerze to syf kila i mogiła :) pomijam fakt ze był jedynie jakiś blazenek borsuk i kilka chromisow po 40 zł.Akwaria zarośnięte jak holendry, bardzo zaniedbane.

tak jest za każdym razem kiedy żądza pieniądza góruje nad pasją :(


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem u Pawła, z aqua koral.

Polecam :D fajna obsługa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie wybiera się czasem ktoś z Wrocławia do Bielawy, albo Piławy w jakimś nieodległym czasie?

pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2018 o 11:40, dewoitine.roman napisał:

Coś więcej wiadomo o tym sklepie w Oleśnicy ?

B-reef. Ceny już są konkurencyjne, nawet bardzo :) Przez co wyboru nie ma za dużo bo większość schodzi w  4 dni. Na OLX oczywiście tylko mała część oferty. Ale obsługa zawsze jest dobra ;)

Boguszyce 31C pod Oleśnicą, tuż obok węzła S8 więc wygodny dojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 6.05.2019 o 00:02, BRKG napisał:

B-reef. Ceny już są konkurencyjne, nawet bardzo :) Przez co wyboru nie ma za dużo bo większość schodzi w  4 dni. Na OLX oczywiście tylko mała część oferty. Ale obsługa zawsze jest dobra ;)

Boguszyce 31C pod Oleśnicą, tuż obok węzła S8 więc wygodny dojazd.

gdzieś w w necie jest ich jakaś oferta ? 

 

dobra znalazłem, ale tam jest jakaś bieda. https://reefpoint.pl/pl/c/Zwierzeta/3

 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.05.2019 o 21:01, waski01 napisał:

gdzieś w w necie jest ich jakaś oferta ? 

 

dobra znalazłem, ale tam jest jakaś bieda. https://reefpoint.pl/pl/c/Zwierzeta/3

 

Jak wspomniałem jest tam duża rotacja i nie nadąża z aktualizacją. Najlepiej pisz, lub dzwoń co w danej chwili jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce jest może 1/10 z tego co można znaleźć w sklepie. Naprawdę warto zajechać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.