Jump to content
pomidor1

Sklepy WROCŁAW

Recommended Posts

Dnia 24.05.2017 o 13:42, niwre37 napisał:

Niestety w Bielawie moja noga nie "postanie " wole nie miec wcale niz zaplacic p.Sokalskiemu....

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Ja w Bielawie kupuję dużo życia itp. ceny najbardziej rozsądne...mam dobrą opinię...

Ja również, nie mam z chłopakami problemu :) Zarówno Konrad i Maciek są pomocni.

Pod Bielawa macie Pawła,który jest choćby dystrybutorem skaly Marco Rocks ,ma najniższe ceny tej skały w pl.

Korale Lps ma najtańsze na rynku,ryby i skorupiaki tez,.

Ale jak ktoś lubi przepłacac...

Aqua-koral  z Piławy górnej.

Edited by bober6662 (see edit history)

4 godziny temu, stryniu napisał:

Ja w Bielawie kupuję dużo życia itp. ceny najbardziej rozsądne...mam dobrą opinię...

skro zostałem wywołany do tablicy to odpowiem .nie chodzi o ceny i o towar bo maja wszystko ok ale chodzi o podejście do klienta ...dwa razy przez okres około 2 lat prosiłem o wycenę zbiornika i dwa razy nie olano ...rozumiem ze dla Coralhuse liczy się tylko towar na polce reszta jest mało ważna !!!...

Polecam zdecydowanie jak kolega bober666@ Aqua-koral w Pilawie(Pawła)   albo nowy sklep w Wałbrzychu Aqua Polis (ogrom zwierząt !!!)

Byłem dzisiaj w Kakadu.Szczerze to syf kila i mogiła :) pomijam fakt ze był jedynie jakiś blazenek borsuk i kilka chromisow po 40 zł.Akwaria zarośnięte jak holendry, bardzo zaniedbane.

30 minut temu, Pablo120288 napisał:

Byłem dzisiaj w Kakadu.Szczerze to syf kila i mogiła :) pomijam fakt ze był jedynie jakiś blazenek borsuk i kilka chromisow po 40 zł.Akwaria zarośnięte jak holendry, bardzo zaniedbane.

tak jest za każdym razem kiedy żądza pieniądza góruje nad pasją :(

Cześć,

Nie wybiera się czasem ktoś z Wrocławia do Bielawy, albo Piławy w jakimś nieodległym czasie?

pozdrawiam,

Mateusz

W dniu 7.02.2018 o 11:40, dewoitine.roman napisał:

Coś więcej wiadomo o tym sklepie w Oleśnicy ?

B-reef. Ceny już są konkurencyjne, nawet bardzo :) Przez co wyboru nie ma za dużo bo większość schodzi w  4 dni. Na OLX oczywiście tylko mała część oferty. Ale obsługa zawsze jest dobra ;)

Boguszyce 31C pod Oleśnicą, tuż obok węzła S8 więc wygodny dojazd.

Guest
W dniu 6.05.2019 o 00:02, BRKG napisał:

B-reef. Ceny już są konkurencyjne, nawet bardzo :) Przez co wyboru nie ma za dużo bo większość schodzi w  4 dni. Na OLX oczywiście tylko mała część oferty. Ale obsługa zawsze jest dobra ;)

Boguszyce 31C pod Oleśnicą, tuż obok węzła S8 więc wygodny dojazd.

gdzieś w w necie jest ich jakaś oferta ? 

dobra znalazłem, ale tam jest jakaś bieda. https://reefpoint.pl/pl/c/Zwierzeta/3

Edited by Guest (see edit history)

W dniu 8.05.2019 o 21:01, waski01 napisał:

gdzieś w w necie jest ich jakaś oferta ? 

dobra znalazłem, ale tam jest jakaś bieda. https://reefpoint.pl/pl/c/Zwierzeta/3

Jak wspomniałem jest tam duża rotacja i nie nadąża z aktualizacją. Najlepiej pisz, lub dzwoń co w danej chwili jest.

Na stronce jest może 1/10 z tego co można znaleźć w sklepie. Naprawdę warto zajechać