Skocz do zawartości
pomidor1

Sklepy WROCŁAW

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś był zainteresowany to w piątek w Trzmielu ma być dostawa błazenków, więc zakładam że inne ryby też się pojawią.


Akwarium 120x60x50 360l

Lampa: DIY 170W LED COB

Odpieniacz: APF600

Cyrkulacja: Jebao wp-25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem plote ze we wrzesniu ma sie otworzyc ponownie krabik ale tak na ta cgwile te trzy punkty sa we wro

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklepik w Arkadach rozumiem?

Heh, z całym szacunkiem, ale byłem tam chyba 2 tygodnie temu, no cóż, można spokojnie nakręcić tam film mówiący o tym " jak nie powinien wyglądać sklep z morszczyzną"...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Arkad to po glony na skałę można się wybrać... Żenada :(


66409a6dbe3ce517c414d1e11d4f41d7u646a577.png

MG 7927 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z chlopakami sluchaja moich rad ale rozkladaja rece bo Pan Prezes J.J. nie chce na nic wylozyc kasy. nawet jest problem z wymiana glupich swietlowek ktore tam swieca od ponad 3 lat te same... :(

wiem to bo sam tam robilem

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech lepiej zrezygnują z tego rodzaju akwarystyki bo tu nie chodzi o to żeby ludzie wykupowali im towar ze sklepu z litości do męczących się tam zwierząt.


66409a6dbe3ce517c414d1e11d4f41d7u646a577.png

MG 7927 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Arkadach i... niestety potwierdzam smutną prawdę o sklepie. Byłem również w Belio - duży pozytyw jak na wrocławską morszczyznę. Kilka baniaków z morskimi i wybór chyba największy choć jak wszędzie większość na zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie otwiera się coś nowego we Wro czy nadal tylko 3 sklepiki do wyboru? Wybieram się na przyszły weekend i oby było warto zrobić objazdówkę, nie wiecie gdzie dostane wężowidła, jeżowce i rozgwiazdy piaskowe, musze powiększyć ekipę czyszczącą? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic sie nie zmienilo ale z tego co wiem to koledzy ze sklepu IKOLA planuja wkroczyc w posolony swiat jednakze nie wiem kiedy to nastapi...

A my kolego SoQ chyba mozemy sie spotkac :) chcialbym oddac ci twa wlasnosc :p

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)

Edytowane przez bombsheep (wyświetl historię edycji)

5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Belio zgadzam się że to najpewniejszy sklep we Wro. I obecnie najtańszy (kupiłem L. kuekenthalii za 40 PLN a i reszta zwierzaków w dobrej cenie). Pracuje tam Jacek (dawniej drużyna Trzmiela) więc bez obaw. Facet zna się na rzeczy.


Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Trzmiel i Belio są w porządku (jak na nasze warunki) :D nie marudzić tylko na zakupy! Trzmiel miał dostawę wczoraj a Belio w czwartek :) Zakupować :p więcej do wyboru ni ma . Otworzyli ostatnio morszczyznę w galerii Victoria w Wałbrzychu .

Edytowane przez darekkuku (wyświetl historię edycji)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem u chlopakow v victorii niedawno i powalil mnie na kolana ich salon konkretnie nastroj i atmosfera

Bardz duzy pozytyw ;)

A co do morszczyzny to chlopaki dopiero zapelniaja zbiorniki życiem :p

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem u chlopakow v victorii niedawno i powalil mnie na kolana ich salon konkretnie nastroj i atmosfera

Bardz duzy pozytyw ;)

A co do morszczyzny to chlopaki dopiero zapelniaja zbiorniki życiem :p

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)

Mnie nie powalił, baniak z koralami już zarasta glonem aż miło, a ceny z kosmosu - mają zasadę - mała szczepka 70zł, duża 290zł, nieważne jaki koral :(

I niestety obsługa "zielona" w morszczyźnie.

Najładniejsze jest akwa słodkie z wystawy - 6 tys. litrów robi efekt.


8458_8701.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mowie ze raczkuja z morszczyzna ;)

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszły mnie słuchy że morszczyzna w Victrorii juz w fazie likwidacji , nie wiem czy to prawda , ale powiem szczerze że akwaria z morszczyzną nie doświetlone , padnięte ryby trochę kiepsko jak na nowy sklep , nie wiem jak teraz byłem 1.5 tygodnia temu , natomiast akwarium wystawowe 6-7 metrowe z Tropheusami ( Tanganika ) robi wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze porwali sie z motyką na slonce...

Szkoda

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj w victorii, PORAŻKA, akwa ze szczepkami już powoli zamienia się w cmentarz, no cóż, mało światła, słaba cyrkulacja, zero papu dla korali, głownie lps'y tam maja, a jak nie ma światła i żarcia, to jak korale maja żyć. Wiedzy zero, ceny kosmos.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą @looolek44@ Belio w tej chwili najlepszy i najtańszy sklep we Wrocku. Nic nie mam do ekipy z Tzrmiela ale jak kogoś widzą jedynie pierwszy czy drugi raz a nie przesiadujesz non stop u nich na kawie to naciągną na sianko, słabo doradzą, delikatnie spławią i pujdą do kolegow od kawy podziwiać najnowsze szczepki... W Belio od początu czuć zupełnie inne podejście do klienta.

Niestety wychodzi nieraz też tak, że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma i z przymusu trzeba podjechać na zakupy do innych sklepów a nie tylko tych ulubionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupuje i w Trzmielu(mają fajna teraz dostawę rybek) i w Belio osobiście mam pozytywne wrażenie z obu sklepów. Jak pogada się z chłopakami w Trzmielu to za 2-3 razem dadzą mały rabat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupuje i w Trzmielu(mają fajna teraz dostawę rybek) i w Belio osobiście mam pozytywne wrażenie z obu sklepów. Jak pogada się z chłopakami w Trzmielu to za 2-3 razem dadzą mały rabat.

Byłem kilkakrotnie w Trzmielu i Belio - ceny są zbliżone.W Belio spotkałem się z większym wyborem tańszych szczepek korali oraz przy każdym zakupie dostaję 5% bonifikaty( jak się upomnę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba sklepy są ok.W Belio dostaje się stały rabat 5% i ciężko coś więcej utargować.W Trzmielu można zdecydowanie więcej utargować.Jeszcze u nich nigdy nie zapłaciłem tyle co było wycenione :) Rabat do 25% "wyrwałem" więc nie jest źle.

Co do wiedzy obsługi to jednak Trzmiele zrobili na mnie większe wrażenie.Ceny w obu są zbliżone.


Akwarium 120L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lamerski dział się się tu zrobił... Prawie jak dyskusja między uzytkownikiem xboxa i ps4, fana Realu albo Barcelony, użytkownika Samsunga kontra iPhone. Może jakby tak mniej emocji to by i "pujdą" lepiej wyszło Panie SoQł. A co do wielu opinii Kolegi looolek44... Jeżeli ktoś się czegoś nauczył i idzie do konkurencji... niezależnie od branży ocena jest jednoznaczna. Trzeba sobie zadać pytanie, czy wypuszcza się pracownika, na którym opiera się działalność firmy? Jeżeli pozwala się odejść to jaki jest wniosek? Myślę, że wszystkim ta zmiana wyszła na dobre i mamy dwa sklepy, w których robimy zakupy. Oba sklepy przeszły zmiany (sami oceńcie, który większą). Przy całym szacunku i sympatii dla kolegi Jacka przestańcie lamować i pisać teksty na poziomie opisanym we wstępie. Ktoś, kto zna się na akwarystyce morskiej i na jej charakterze nie będzie pisał o cenie szczepek i o tym czy tu kupił za 40 a tu za 50 złotych. To badylarstwo. Koralowce czy ryby to nie bułki razowe i ich cena zależy od wielu czynników.

Jastem z Wrocławia i serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzin naszych wrocławskich sklepów! Cieszmy się z tego, że po Nemo nie trzeba jechać na drugi koniec Polski. Jak dla kogoś 5 zł to różnica godna podzielenia się z innymi swoją opinią, to niech zmieni hobby na odpowiednie dla siebie - może hodowla chomików...

PS Zawsze można poprosic o kawę - nawet z cukrem :) Myślę, że w każdym sklepie.


900L zbiornika Mitoja 3D już sklejone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy ze w sklepie Astra,pojawiło się ( bądź jest od dłuższego czasu nie wiem bo tam nie bywam) ,spore akwarium morskie czy to tylko wystawowe czy ten sklepik wchodzi w morszczyznę wie ktoś coś?


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem osobiście zobaczyć sklep trzmiela(dokonać parę zakupów i umówić się na akwa), pech sprawił że było zamknięte, bo w piątki czynne od 12tej, a ja byłem 11:15.

Mimo że były tam dwie osoby - widać jak ładnie przygotowywały sklep na otwarcie, niestety nie otworzyli :(

Pech tym większy, że o 11:34 czy jakoś tak miałem autobus miejskiej linii na dworzec pks, bo autobus do domku jechał o 12:30 :p

Więc lipa :p

Ale następnym razem może się uda, tym razem będę jechać autkiem i już wiem gdzie się znajduje sklep


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.