Skocz do zawartości
pomidor1

Sklepy WROCŁAW

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w trzmielu widziałem wodę morska w bankach , gdyby komuś się nie chciało rozrabiac soli.6 dych za chyba 10L.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podmieniając 40l wychodzi 240 pln

Toż to prawie duże wiadro soli można mieć!!!

Ale kto bogatemu zabroni :(


150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w trzmielu widziałem wodę morska w bankach , gdyby komuś się nie chciało rozrabiac soli.6 dych za chyba 10L.

ta woda jest na rozruch-start,podobnie jak piasek żywy i suchy Edytowane przez Witpol76 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta woda jest na rozruch-start,podobnie jak piasek żywy i suchy

Nie, to zwykła woda morska.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykła morska czy ro z solą

Woda morska z oceanu.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba żywa czymś się musi różnić oprócz ceny od zwykłej solanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem też widziałem u trzmiela zastanawiam się tylko czy jest sens przy starcie dawać taką wodę czy będzie to samo jak od kogoś z podmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładałbym, że taka z podmian jest nawet lepsza, o ile zbiornik zadbany, bez plag, etc. Woda w takim przypadku jest w ciągłym ruchu. I przy całej swojej 'starości' jest, paradoksalnie, 'świeża', jeśli wystarczająco jasno się wyraziłem. Przy kupnie morskiej wody w baniakach, kto wie, ile sobie tak stała, w jakich warunkach, etc. Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą wodę właśnie używają amerykanie i od razu dają ryby, nawet Ci spece od akwariów głównie tą stosują.

Kolega zbiornik 30litrów prowadzi na tej wodzie, zero problemów.

Przy większym raczej z powodu kosztów się nie opłaca :p


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A efekt nie będzie identyczny na wodzie z podmianki? Ze stabilnego, 'czystego' zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał dużych wachlarzy ładnych gorgoni to w ikoli widziałem dzisiaj.Naprawdę duże i ladne kolory.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Arkadach i kupiłem brzydala za 60zł to cena jak w erybce, a taniej niż w Bielawie. A w arkadach zawsze za morszczyzne krzyczeli, z niezłą przebitką.

Były jeszcze błazny 60, pteragon 79.99, i doktorek ceny nie pytałem.

Edytowane przez Epsilon (wyświetl historię edycji)

8467921e4b16b110e429bd8977bed4a4u1385a1234.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzmiel się rozwija i coraz bardziej cisną na posolone, i nawet ceny są w miarę, ale ostatnio mieli dorotki w rozmiarze s po 370pln :(

Epsilon , piszesz , że BYŁEŚ w arkadach i KUPIŁAŚ coś tam :)))))


150x50x60h; sump 87x40x45h; PS BP 2x160W; Jecod 6000; Hydor performer Duo 1000 na jednej pompie Aquabee 2000; Tunze 6015,6065;dolewka ebtech; kilka glonów w sumpie:) Teco TC 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jutro wybieram się na zakupy do Wrocławia ,gdzie w jakim sklepie najlepiej rozglądać się za "ekipą czyszczącą "? No i w miare rozsądnymi cenami koralowców ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belio,ikola,trzmiel...w arkadach ...ale generalnie wszędzie ceny wyższe jak byś zamówił z dostawą z erybki.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał wypsionego,dużego Helmona to jest w ikoli,tzn wczoraj był,są też ciekawe ślimaki chitony na glony,i super kolorowe Langusty.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sytuacje we Wrocławskich sklepach akwarystycznych jaka ma miejsce na dzień dzisiejszy? Szukam jakiegoś sensownego sklepu, z dużym wyborem i normalnymi (na ile to możliwe oczywiście) cenami... Najbliższy rzeczywiście na śląsku?


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław nic specialnego nie poleca , jedyne co widziałem ostatnio to w trzmielu mają troche szczepek SPS ,cenowo średnio od 140 do 250 zł za badylka.A tak to bidnie to wygląda .W Arkadach to akwarium co tam jest powinno być przykładem jak nie prowadzić solniczki (chodzi o to w zoologicznym) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzmiel jest ok, tylko się trzeba pytać kiedy dostawa i najlepiej umówić.

Co do cen za życie: szału nie ma ale i tak najlepszy sklep we Wro pod kątem wyboru.

Z ciekawych opcji niedaleko Wrocławia macie też Coralhouse w Bielawie.


b502e8795b83189a88ee0374fc0240f2u929a809.png

Akwa: 100x55x60h, Sump: 70x45x45, 2xAI Hydra 26 + AI Director, Deltec SC1456, Ecotech Vectra M1, 2x RW-8, 1x RW-4, NP reducing biopellets
TM Syn-Biotic, Balling CZDA+AF Component Strong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkady to w ogole nie jest sklep. Trzmiel tez sie dla mnie nie liczy, to moim zdaniem jeden z najgorszych sklepow pod wzgledem zarowno cen jak i jakosci. Jesli zas chodzi o obsługę klienta to tak kiepskich miejsc juz za wiele nie ma w polsce... Rzeczywiście w naszej okolicy jak widac nic w zasadzie nie ma i trzeba drzec gdzies w Polskę. ..


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzmiel jest ok, tylko się trzeba pytać kiedy dostawa i najlepiej umówić.

Co do cen za życie: szału nie ma ale i tak najlepszy sklep we Wro pod kątem wyboru.

Z ciekawych opcji niedaleko Wrocławia macie też Coralhouse w Bielawie.

Śmiało garnijcie się do CoralHouse do chłopaków. Mają dobre ceny, potargować się idzie, wiedzą co sprzedają i ba, można zamówić towar na określony czas.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o trzmiela, to niestety potwierdzam ich słabą obsługę. Drugi raz pewnie nie wrócę do tego sklepu. W Wałbrzychu jest całkiem przyjemny sklep (też w Auchan). Ostatnio zakupiłem tak stynopus scutellatus a i była nawet lubią tesselata. Więc ciekawe zwierzęta. Z koralami od dostawy do dostawy..

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.