Skocz do zawartości
Tester

Piwne spotkania Wyspiarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,

Pare osob juz zagadywalo na PW a dzisiaj Seweryn poprawil :) wiec proponuje wystartowac z cyklicznymi spotkaniami Polonii brytyjskiej. Cyklicznosc oczywiscie umowna. Miejsca spotkan tez. Moga to byc puby, londynskie akwarium, etc etc.

Pierwsze spotkanie proponuje w 27 (piatek) lub 28 (sobota) kwietnia na Mortlake w pubie kolo sklepu akwarystycznego "u dziadka" :p

Przy okazji opijemy moje dzisiejsze urodzinki :)

:cheers:

Emigracja - zapisywac sie :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardo chetnie ale.... Z Bham jest kawałek :( chyba ze zapisze się większa ekipa ze srodkowo-północnej części uk i wybierzemy się wspólnie...


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie mieli termin to wpadnę na

kufel-ciemnego-piwa-guinness.jpg

:D


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, spory kawałek od centrum, więc jak się wyrobię na czas to wpadnę chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie piatek to wieczorkiem - kolo 18 ale "dziadek" bedzie juz zamkniety. W sobote mozemy wczesniej.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł tylko mam jeden problem praca :(


Zbiornik: 330+Sump

Swiatlo: ATI Sunpower 8x54

Odpieniacz: Deltec APF600

Pompa Obiegowa: Jebalo 3000

Cyrkulacja: 2xJebalo wp25/R8

RO/DI: RO-MAN 75GPD

SOL: Tropic Marine

Start: 01.01.2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę :smoke:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ustawie z robota to mozliwe ze na Sobote bede w stanie sie pojawic. Faktycznie grupowo mozna byloby sie wybrac, zwlaszcza z regionu poza londynskiego.

Tester, wszystkiego najlepszego, spoznione ale szczere. Ja mialem urodziny dwa dni wczesniej. :gathering::cheers::guitar::animier::playing

CNCRob, Birmingham to dla wielu w zasadzie jest przejazdem, mozna by sie tam spotkac i ruszyc grupa.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecky jestem jak najbardziej za :) więc kto chętny to możecie zbierać się po drodze i spotkanie u mnie a potem wyjazd na Londyn :) zawsze razem to i razniej No a ze ja mało pijam to i prowadzić mogę gdyby cos :)

Ps. Ja urodziny miałem w marcu a kilka dni temu imieniny i jednocześnie czwarta rocznice w Anglii więc kolejny powód na piwko :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clap.gif

.........ale uwazam zeby to byla sobota, miejsce bardzej w centrum i godzina popoludniowa a nie wieczor. A tylko dlatego zeby posoleni z poza Ladka mieli normalny dojazd. Miejsce Np Muzeum Histori Naturalnej, lub ZOO, potem pub.

To co otwieramy listethumbsup.gif


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Tez jestem z Londka Zdroj ;-)

Pisalbym sie tez! Moze w centrum spotkanie w ADC? Otwarci sa do 8 wieczorem zdaje mi sie

Pozdrawiam

Lukasz

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje. Chociaż jak dla pozamiejscowych macie jakiś namiar na tanie życie to było by fajnie, przy okazji by się cos kupiło. :) No i wszystko musi byc dograne wcześniej bo ja muszę informować, ze nie będzie mnie w pracy. Ostatnio pracuje każdy weekend.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobota 28/04 godzina 15:00 czasu naszego :p (jak ciagle za pozno to mozna wczesniej)

Seweryn zaproponowal "dziadka" ale mozemy w centrum. Muzeum Historri Naturalnej czy London Aquarium?

Co do sklepow to przy wjezdzie M4/M25 sa conajmniej 3 plus po drodze do centrum PetsAtHome i dziadek. W centrum jest AD ale dosc drogie. Poza tym wezcie termoboxy bo moze byc upal.

Otwieram w takim razie liste i prosze zebyscie rozeslali wici bo nie kazdy tu czesto zaglada.

1 Tester


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dopiszę się dopiero jutro poznam grafik na przyszły tydzień, optuję za centrum Londynu i sobota godz. wczesne popołudniowe. Centrum wygodne dla ludzi z daleka mogą sobie pozwiedzać jakieś atrakcje i siup na browarka :cheers: z kolegami,

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W muzeum nie byłem jak cos :) miejsce dla mnie dowolne, ja zawsze parkują na stacji redbridge i metrem jadę do centrum. Ale jak już pisałem wcześniej, wybiore się jesli będę miał towarzystwo bo samemu nie bardzo mi się uśmiecha gnac ponad 2h w jedna stronę.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Tester

2 darecky3

3 lukassk


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie tez dopiszcie! Milo bedzie was poznac !

Lukasz

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie tez dopiszcie! Milo bedzie was poznac !

Lukasz

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

...dopisany :welcome:

od razu zglaszajcie, kto wybiera sie trasa do Londynu i bedzie jechal przez okolice Chester lub przez Birmingham. Mozemy sie pozbierac w drodze, dawajcie na priv zeby nie smiecic listy


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester

Piszesz o PetsAtHome tym w Brentford jesli tak to juz go niema zlikwidowany :(

Pozdrawiam


Zbiornik: 330+Sump

Swiatlo: ATI Sunpower 8x54

Odpieniacz: Deltec APF600

Pompa Obiegowa: Jebalo 3000

Cyrkulacja: 2xJebalo wp25/R8

RO/DI: RO-MAN 75GPD

SOL: Tropic Marine

Start: 01.01.2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mowisz o tym niedaleko Syon Park ??

Lukasz

Tester

Piszesz o PetsAtHome tym w Brentford jesli tak to juz go niema zlikwidowany :(

Pozdrawiam

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nhm.ac.uk/visit-us/darwin-centre-visitors/attenborough-studio/index.html

Przez caly dzien sa jakies prezentacje, pokazy. Duza sekcaja spreparawnych morskich organizmow . Co do skepu w centrum to chlopaki sie obudzili i ceny znormalnialy. Sa upusty mozna negocjowac. Jednak uwazam ze albo umawiamy sie na browarowe spotkanie albo zakupy. Szkoda zwierzakow mordowac

Czy najblizsza sobota godzina 12 wiekszosci pasuje?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nhm.ac.uk/visit-us/darwin-centre-visitors/attenborough-studio/index.html

Przez caly dzien sa jakies prezentacje, pokazy. Duza sekcaja spreparawnych morskich organizmow . Co do skepu w centrum to chlopaki sie obudzili i ceny znormalnialy. Sa upusty mozna negocjowac. Jednak uwazam ze albo umawiamy sie na browarowe spotkanie albo zakupy. Szkoda zwierzakow mordowac

Czy najblizsza sobota godzina 12 wiekszci pasuje?

jaka pora by nie byla, postaram sie dostosowac


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak dla mnie 12 troche za wczesnie bo jeszcze w pracy bede. 14 bylaby idealnie. Ale moge poprostu pozniej dojechac i tyle jak wiekszosci bedzie pasowalo wczesniej sie spotkac.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.