Skocz do zawartości
Tester

Piwne spotkania Wyspiarzy

Rekomendowane odpowiedzi

jesli przyjazd samochodem to taki problem to moge w ogole nie przyjezdzac :p ja tam potrafie sie dobrze bawic o jednym piwie i bez problemu wracac do domu. w birmingham autobusami do dworca bede tyle jechal co samochodem do londynu. druga sprawa, zakupy, nie zakupy, nie kazdy ma okazje na codzien odwiedzic jakies ciekawe sklepy i gwarantuje, ze jak bedzie ustalony czas to sobie tak dogram swoje sprawy, ze bede o danej godzinie tam gdzie trzeba wiec tym sie nie musisz przejmowac. co do zgrania to ludzie w londynie maja wiekszy problem sie okreslic i ustalic miejscowke niz ci przyjezdni. tak czy inaczej, nie ma konkretow wiec prawdopodobnie ja sie wycofam, do jutra musze sie okreslic w firmie, mialem to zrobic do dzis ale jakos przeciagne.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rob byles u mnie wiesz jak wyglada jazda po Londynie. Korek na korku nie zaleznie czy 8 rano czy czwarta nad ranem. Samo centrum to koszmar. Na piechote dwa razy szybciej. Sklepy w Londynie sa 2 jeden w Mortlake 3 strefa u wspomnianego dziadka i Aquiatic Design w centrum. Szansa ze cos kupisz ciekawego jest jakbys przyjechal poniedzialek wtorek kiedy sa dostawy. Weekendy lipa. Reszta sklepow ktore wg mnie sa ciekawe i warte odwieddzin sa poza Londynem w obrebie M25

Ja jestem wolny od rana, kto potrzebuje jakiejkolwiek pomocy pisac na priw. Jak juz nie idzemy do do pubu czy zobaczyc cos ciekawego w muzelum mozemy jechac do sklepow.

Bartek o ktorej sie spotykamy i gdzie?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, bylem i wiem, dlatego proponowalem zostawienie auta na stacji poza centrum i rejs metrem, ale z samego birmingham do londynu to tylko auto. chociaz tez padl na priv pomysl aby jechac do kogos z miejscowych pod dom i z nim juz na konkretne spotkanie.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

No to chlopaki okreslajmy gdzie sie spotykamy ! Mam nadzieje ze lista nadal aktualna i ci co sie zadeklarowali beda. Moze zarzucimy propozycje miejsc o wtedy cos zadecydujemy. Jesli panowie z Birmingham przyjezdzaja samochodem to moge zaproponowac parking na podjezdzie z tym ze ja bede pracowal w sobote rano i koncze gdzies ok 1pm. Jakbyscie na ta pore dojechali odemnie jest dobry dojazd do centrum metrem.

Pozdrawiam

Ps

Co do wjazdu samochodem do centrum w sobote jest spoko korkow wiekszych nie ma wiekszy problem z parkingiem.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie zaparkowac u mnie i pojedziemy moim na hammersmith bo tam mam sluzboey parking. Z tamtad juz metrem

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdzie sie spotykamy? Bartek podeslij mi prosze na priv numer do Lolka bo zapodzialem wieki temu.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie zaparkowac u mnie i pojedziemy moim na hammersmith bo tam mam sluzboey parking. Z tamtad juz metrem

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

tester, tak po cichu liczylem na to, przyznam ze latwiej gdzies tam na ulicy zaparkowac w Twoich okolicach bo tam najszybciej dotrzemy i wstepna zbioreczke mozemy tam urzadzic a potem dalej pociagniemy do miasta. Ja okreslilem sie ze przyjezdzam, zona juz przestawila rote zebym samochod mogl zabrac wiec nie wycofuje sie.

CNCRob, jedziemy, jedziemy. Zalatwiaj sobote. Ja sie pojawie z ranca coby nie marnowac czasu.

Mam prosbe jesli jest wykonalne. Nie moge kupic KENT Tech M (magnez). Zamowilem ale przyslali mi otwarte badziewie, jedna butelka podbila tylko 120 w gore, szukam pewnego zrodla i moze jak by byla okazja to zakupil bym, chyba ze ktos ma, chetnie odkupie. Dajcie znac.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze na Hammersmith, ja w sumie mieszkam niedaleko. A pozniej mozemy stamtad wyruszyc na Londyn.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe jesli jest wykonalne. Nie moge kupic KENT Tech M (magnez). Zamowilem ale przyslali mi otwarte badziewie, jedna butelka podbila tylko 120 w gore, szukam pewnego zrodla i moze jak by byla okazja to zakupil bym, chyba ze ktos ma, chetnie odkupie. Dajcie znac.

Kent kupisz w Maidenhead aquatics. Ten w Syon Park pewnie bedzie najblizej z West Dryton. Chyba ze chcesz mam z 800 gram MgSO4.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


280L - zalany od 15/04/12

UFO-C180 skimmer, 25kg skaly+ zywy piasek

Lampa Metis Hypertion R2 2x150watt

Refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skoro się ruszyło to i ja jadę :) baby zabieramy czy spotkanie w męskim gronie? :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytam Swojej, ale wiem z autopsji ze nudza ja "banalne rozmowy" :whistle: o balingu czy salifercie. Wypali to spotkanie to nastepny raz zrobimy cos wiekszego w parku przy grilu z kobietami i dzieciakami itp. Tym bardzej ze pogoda tym razem nie bedzie naszym sprzymierzencem. Przyjada Ci co nie moga w ta sobote, damy termin z wyprzedzeniem i bedzie grubo


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to jak cos się dowiesz to daj znać. Będę wiedział czy ogon zabierać :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CNCRob, wiec spodziewaj sie mnie raniutko ale dam ci sie wyspac, zapukam na paluszkach :thumbsup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Daj znać tylko o której będziesz i będę czekał :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kent kupisz w Maidenhead aquatics. Ten w Syon Park pewnie bedzie najblizej z West Dryton. Chyba ze chcesz mam z 800 gram MgSO4.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

przyznam ze zalezalo by mi na Mg Kent wiec jesli to tylko nie skoliduje z czasem to chetnie czmychne do sklepu, szukam tez jakiejs cichej pompy bo moj NewJet1700 to porazka slysze ja nawet w sypialni na gorze :wallbash:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecky to możemy jechać rano i załatwimy sklepy przed spotkaniem.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecky to możemy jechać rano i załatwimy sklepy przed spotkaniem.

zalatwione


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskryminacja!!! :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Tester

2 darecky3

3 lukassk

4 CNCRob

5 Grzegorz Dyzma

6 kaspy

7 Lolek

Dopisuje Seweryna do listy wycieczkowiczow :) bo wlasnie z nim rozmawialem

Co do miejsca... Proponuje w takim razie zeby jadacy z Birmingham i okolic przyjechali do mnie na powiedzmy 13:30. Ode mnie pojedziemy na Hammersmith bo tam jest gdzie zostawic samochod i stamtąd pojedziemy metrem na South Kensington do Muzeum Historii Naturalnej na 15:00 do Attenborough Studio i jak starczy czasu to moze do IMaxa 3d na jakis film o oceanie, a potem na piwko i drugie i... tak dalej :thumbsup:


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi plan pasuje. Możesz zdjąć znak zapytania obok mnie :) a i dopiszmy moze chodi'ego tak się dopomina. Jakiś samolot z tej zimnej północy pewnie znajdzie :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za zlot wyspiarzy, na ktory z polski blizej niz z polnocy wyspy ??!!??!!??


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za zlot wyspiarzy, na ktory z polski blizej niz z polnocy wyspy ??!!??!!??

chodi dawaj, masz ladowisko kolo testera :scooter:

Plan mi pasi jak najbardziej, to moze zeby nie robic bigosu ze sklepami, ktos mi zakupi 3 flaszeczki Kenta, kase dam do reki jak przyjade, za fatyge rowniez bo rozumiem ze darmo nikt nie jezdzi.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi nie przejmuj się. Wsiadasz w samolot i jesteś :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem po rozmowie z Testerem,milo sie bedzie z Wami spotkac :welcome:,niektore osoby dopiero poznam :thumbup: ,z niektorymi sie nie widzialem pare lat ,tematow nie powinno brakowac,bede do 16 na South Kensington(sprobuje byc o 15,musze troche pracowac w sobote niestety),na miejscu moge dac Wam namiar na sklep kolo Londynu 5lub 6 strefa,ktory ma dosc fajne lpsy po 70£ za 3sztuki(zdarzaja sie australijskie wsrod nich),kupowalem od nich wiele razy,Do zobaczenia :welcome:


350 litrow Rena Aqualife,tunze 4*6045 ,deltec mce 600 turbo,266w t5 mix lps i miekkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.